Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/89 anonim válasza:
43%
A gyerek anyja nem engedi a gyereket hozzájuk, akkor most miért a csávót hibáztatjátok, mikor normális életet akar élni egy új kapcsolatba? Ha csak az egyik fél hajt arra hogy jó legyen a gyereknek, a másik meg nem, akkor ti mit csinálnátok, őszíntén? Elmondta a kérdező hogy jó kapcsolatuk van a gyerekkel, a nő meg zaklatja őket, egyértelmű hogy a kérdező párja szeretne gondoskodni a gyerekről, de ezt mégis hogyan tegye meg mikor érzelmileg zsarolja az exe és fenyegetőzik a gyerekkel?
2020. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/89 anonim válasza:
24%
Megnézném a kommentelőket egy toxikus kapcsolatban meddig bírják xd "Gáz ha ráhajtasz egy gyerekes férfira" miért baj az ha valaki boldogan akar élni, nem pedig egy boszorkánnyal xdd majdnem minden kapcsolatnak egyszer vége, de az nem azt jelenti hogy valaki nem lehet boldog miután elhagyta a párját.....
2020. aug. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/89 anonim ***** válasza:
16%
Ha az ex írna ide, akkor az új asszonyka lenne a boszorkány. Minden nézőpont kérdése;)
2020. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/89 anonim ***** válasza:
78%
Nem az a kérdés hogy a kérdező párja miért akar a kérdezővel élni, ha e, az, hogy a kérdező miért megy bele egy olyan kapcsolatba, ahol már van gyerek. Gyerektelen nőnek egy ilyen kapcsolat mindig olyan kompromisszum, amit nem szabad megkötni. De megteszik, majd sírnak a gyakorin és szidják az exet.
2020. aug. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/89 anonim ***** válasza:
77%

Én is egy ex vagyok. Annó én kezdeményeztem a válást, szépen elváltunk és mindenki élte az életét. Volt egy gyerekünk, vagyis van, csak azóta már felnőtt.

Két hetente elvitte az egyem a gyereket. Minden rendben volt, jó volt mindenkivel a kapcsolat. Idővel nekem lett új párom, az exemneek is lett új párja. Eleinte ugyanúgy elvitték két hetente a gyereket. Közben összeházasodtak, lett saját gyerek és elmaradoztak a latogatasok, lett még egy gyerek és egyre ritkabban vitték el a fiamat. Normalis kapcsolat volt, soha nem hivogattuk egymást indokolatlanul, nem másztunk bele egymas kapcsolatába. Mégis az új feleség elmarta a gyerekemet. Kedves volt vele is, de mindig voltak kifogások, hogy most miért nem tudjak elvinni. Ìgy a 2 féltesójával is alig talalkoztak, és az apjaval is. A ma már felnőtt fiam nem igényli az apja jelenlétét. Azt szokta mondani, hogy neki nincs "apja", pedig nem mondtam rá soha egy rossz szót sem.

Ilyen az amikor egy féltékeny nő bejön a képbe. Nem mindig az ex aki szét dúl egy családot. Az ilyen nőknek, mint a kérdező és társai nem való gyerekes pasi, mert mindig irigyek és féltekenyek lesznek az exre, vagy a gyerekre, hogy egyáltalán léteznek.

2020. aug. 28. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/89 anonim ***** válasza:
67%
egyem=exem
2020. aug. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/89 anonim ***** válasza:
69%
A új nőnek sosem érdeke hogy az előző kapcsolatból származó gyerekkel tartsa az apa a kapcsolatot.
2020. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/89 A kérdező kommentje:
35 tudom, van ilyen is. Nem tudom mi lenne a helyzet ha nálunk is ilyen lenne a szituáció sajnos, mivel kb talán 2 éve az elején volt ilyen hogy mondhatni az ex normálisan állt a dolgokhoz, bár már akkor is nem egyszer hónapokig "beteg volt a gyerek". Egyébként én sose mondtam, hogy ne menjen érte akkor, sőt még én mondtam neki hogy jelentse a gyámügyön és kérje a pótlást. De mikor már folyamatosan zaklat minket, a gyerekkel nem engedi az apját beszélni, meg még sok mindent el se mondtam miket művel akkor már kicsit kezd betelni nálam is a pohár. És itt mondjuk a leendő közös gyerekünknek csak annyi szerepe van, hogy nyilván normális szülő nem engedi hogy az elmebeteg ex szétcsessze az ő gyereke életét is. Valószínű sok apa ezért is tűnik el ilyenkor teljesen. Persze a közös gyerekük nem tehet róla, de mégis csak az a nő az anyja és ezen nem lehet változtatni. Majd egyszer csak a gyerek is rájön milyen és akkor ő fog menekülni otthonról az apjához, láttam már nem egy ilyet
2020. aug. 28. 07:53
 39/89 anonim ***** válasza:
15%

"az elmebeteg ex szétcsessze az ő gyereke életét is. Valószínű sok apa ezért is tűnik el ilyenkor teljesen"

Ezt pontosítani kell:

nem akarja a férfi, hogy "KÉT nő szétcsessze az egész életét "

A második rész stimmel:

sok apa ezért is tűnik el ilyenkor teljesen


Inkább kilöveti magát a Holdra, vagy elbujdosik egy lakatlan szigetre, vagy eltűnik, mint a kámfor - voltaképpen minden jobb, mint marakodó nők közt sínylődni.

2020. aug. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/89 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hisz a párod teljesen feddhetetlen. :) egy párkapcsolat két emberen múlik, az, hogy tönkrement, abban a párodnak is szerepe volt, és most a kapcsolattartásban is lenne szerepe, mégis minden az exre van hárítva. Te féltékeny vagy és nem látod a fától az erdőt, az a típus vagy, aki ha saját gyereke lesz, el fogja marni az apát a másik gyerek mellől. Pedig a gyerek ártatlan, nem érdemli meg...
2020. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!