Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/89 A kérdező kommentje:
78as,nem tudom, de láttam a gyermekelhelyezési határozatot amiben így benne áll, hogy mindkét fél köteles a másik magánéletét tiszteletben tartani. Egyébként meg az szerintetek nem a zaklatás kategória mikor gondol egyet akár vasárnap este 10kor és felhívja a párom valami légből kapott dologgal aminek nem is a gyerekhez van köze? Kb ő úgy gondolja hogy mindenhez köze van és mindenről tudni akar
2020. aug. 30. 11:08
 82/89 anonim ***** válasza:
100%

"Egyébként meg az szerintetek nem a zaklatás kategória mikor gondol egyet akár vasárnap este 10kor és felhívja a párom valami légből kapott dologgal aminek nem is a gyerekhez van köze? Kb ő úgy gondolja hogy mindenhez köze van és mindenről tudni akar"



Hat mondj egy peldat! Mert igy nem tunik zaklatasnak.

2020. aug. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/89 A kérdező kommentje:
Nehéz példát írni, mert össze vissza beszél mindent. Pl van hogy felhívja ilyennel a páromat hogy hiányzik a gyereknek egy hajgumija és milyen felelőtlen vagyunk majd 1 órát üvölt hogy micsoda sz*r ő is meg az egész családja. De van hogy indok se kell neki, csak szimplán valamit kitalál és elkezd vitatkozni a párommal. Meg volt olyan is hogy engem talált be facebookon hogy hogy nézek ki, meg az anyósomék utálnak (ami amúgy nem igaz, igazából vele nem állnak már szóba se) meg hasonlók. A lényeg hogy süt róla az irigység. Régebben még az volt a hobbija hogy a párom rokonait hívogatta mindenféle hazugságokkal, hogy mindenkit egymás ellen uszítson, de most már nem hisz neki senki. Jah az utolsó dobása meg az volt hogy feljelentette a páromat hogy nem fizeti a gyerektartást, pedig úgy vonják és van róla papír is. Szal vannak gondok
2020. aug. 30. 14:49
 84/89 anonim ***** válasza:
100%
Hát, biztos aranyból van a pcse a "phhhhárodnak", ha ennyi hercehurcát elviselsz érte:)
2020. aug. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/89 A kérdező kommentje:
Nem viselem el, de nem ő tehet róla. Igazából már letiltotta mindenhol, de képes csinálni 20. profilt is, csak hogy tudja zaklatni. Pedig már megírtuk neki, hogy fel fogjuk jelenteni zaklatásért, de amúgy fel se fogja
2020. aug. 30. 16:26
 86/89 A kérdező kommentje:
Jah és amúgy nem a pcse van aranyból, hanem a szíve, hidjétek el mindenki aki ismeri azt mondja nála nagyobb szívű embert még nem látott a világon, szóval képzelhetitek milyen lehet az az ember aki az ilyennél elérte hogy már ne ragaszkodjon minden áron a gyerekéhez. És tényleg elnézést kérik az itt jelen lévő elvált anyukáktól akik normálisan tudják kezelni a helyzetet és minden tiszteletem az övüké. Sajnálom hogy a párom exe nem ilyen, nem ezt érdemli
2020. aug. 30. 18:36
 87/89 anonim ***** válasza:
78%
Elhidjük:)
2020. aug. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/89 A kérdező kommentje:
87es nem kell elhinni, de azért nézz már kicsit magadba hogy mi az oka annak hogy mindenkiről ismeretlenül is rosszat feltételezel
2020. aug. 30. 18:59
 89/89 anonim ***** válasza:
100%
Elege bele sem kezdenék ilyenbe, mert tudom, hogy zavarna. Nálam előrébb csak a közös gyerekünk lehetne a sorban, nem viselnék el “hozott” gyereket, meg exet. Sokan szintén nem, de megis belemennek egy ilyen kapcsolatba, aztán meg csodálkoznak :D.
2020. aug. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!