Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezelitek azt hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezelitek azt hogy a párotok exe jelen van az életetekben a közös gyerek miatt?

Figyelt kérdés
Azt tudni kell hogy már régóta nincsenek együtt, a nő viszont azt hiszi ő a legszebb nő a világon és vissza akarja csábítani a párom. Persze a párom már nem egyszer megmondta neki hogy neki nem kell, csak a gyerek miatt hívja, a nő nem fogja fel. Mikor rájön az 5 perc elkezd hívogatni a párom akár vasárnap este 10kor valami hülye ürüggyel. Ti ezt hogy tudjátok elviselni? Én megmondom őszintén már csak attól rosszul vagyok ha csörög a párom telefonja és látom hogy ez a nő hívja
2020. aug. 27. 19:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/89 A kérdező kommentje:
Ez teljesen oké és mondom mint kívülálló én is sajnálom a gyereket, de első sorban a saját családomat fogom mindig védeni, szerintem mindenki így tenne
2020. aug. 28. 12:50
 52/89 anonim ***** válasza:
80%
Ennyi, ki is bújt a szög a zsákból, dehogy szereted te azt a gyereket :) az iránta érzett ellenszenvet is az anyján vered le, a pasidnak meg adod a szépet :) sztem mindenki ismeri a te típusodat:)
2020. aug. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/89 anonim ***** válasza:
100%
"de van egy közeli családtagom aki szintén ugyanúgy járt, hogy a felesége csalta meg, elváltak, nem engedte látni a gyereket, " Aha. és akkor már mindenkinél úgy van már ha nem hazudott a családtagod...) Nem te vagy a legélesebb kés a fiókban mi?
2020. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/89 anonim ***** válasza:
88%

Nézzetek meg egy videót amikor a kakukk kinyomja a más fészkéből a fiókakat, hogy a sajátjainak csináljon helyet. Undorító.

Értem én, hogy mindenki a saját érdekeit nézi, de akkor keress magadnak gyermektelen pasit akinek szülsz és közösen nevelhetitek. Ne az exre mutogass. Nem egy ilyen nőt ismerek, aki kitúrta az előző hazasságából született gyerekeket, hogy a sajátjanak meglegyen a szoba, a vagyon, stb...

2020. aug. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/89 anonim ***** válasza:
84%

"első sorban a saját családomat fogom mindig védeni"


Meg el sem vett felesegul.

2020. aug. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/89 A kérdező kommentje:
Még nem, de hamarosan lesz az esküvőnk és mi már egy család vagyunk
2020. aug. 28. 20:12
 57/89 anonim ***** válasza:
83%
Jahh aztán ha elvett feleségül utána már kimutathatod a fogad fehérjét, és kipöckölheted a pasid gyerekét, hogy helye legyen a kis kakkukfiokanak. Tagadhatod, de így lesz.
2020. aug. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/89 anonim ***** válasza:
83%
Aztán amikor jön a következő páciens és te leszel kihajítva akkor meg majd csak lesel :DDD
2020. aug. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/89 anonim ***** válasza:
78%
Dehogy vagytok egy család. A szélkakas pasiddal? Együtt éltek bagóhitön, ahogy felénk mondják.
2020. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/89 anonim ***** válasza:
81%

Család, haha. :D a kakukk legalább ösztönből teszi, nem előre levetítve magában a kimenetelt. De lehet, hogy te is ösztönlény vagy, valószínű, bocsánat akkor.

Remélem a pasid gyereke viszi a gyűrűt és véletlenül elszalad vele. 🥰

2020. aug. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!