Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál olyan emberrel, aki azt mondja neked, hogy már nem vagy olyan szexi, mint régen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, se gyerek, se kutya, se macska. Mégis teljesen komolyan és őszintén azt mondta, hogy már nem vagyok olyan szexi, mint régen (nincs valóság alapja, mert átlagos testalkatom van és az utóbbi időben fogytam is).

Még gyermeket sem szültem, akkor nem tudom mi lesz, mit fog mondani. Másnak ilyet 30 év után sem mond a párja.

Nagyon megsertette ezzel a nőiességemet. Mindenki másnak csinos vagyok. Annak tudom be, hogy nem is Szeret igazán,hiszen akit szeretünk, azt mindig szépnek és csinosnak látjuk.

Ő sem tökéletes, de sosem fordult volna meg a fejemben, hogy bármit is szóvá tegyek, mert számomra úgy tökéletes mindene, ahogy van.

Utólag azt mondja, hogy ezt felejtsem már el és ne rugózzak rajta. Nem fogja fel a súlyát.

Egyébként rendszeresen tesz megjegyzéseket a külsőmre.


Érdemes együtt maradnom vele?



2020. aug. 28. 06:26
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
83%

"Szóval te csak azt szereted benne, hogy szeret téged? Érdekes..."


Igen. Ha mar nem szeretne, nem szeretnem.

2020. aug. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Erre az a válasz neki h te se vagy.
2020. aug. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

A normális válaszolóknak nagyon szépen köszönöm a segítségüket!


A kötekedőknek sajnos nem tudok köszönetet mondani, mert nem hisztizni jöttem, hanem "felmérni" a helyzetet és informálódni, hogy más meddig tűrné ezt.


Úgy látom, hogy elszabadultak az indulatok.

Nem is tudom mit írjak és kinek írjam, inkább próbálok konkretizálni.



Amúgy sem voltam telt nő, de azóta még fogytam is, ezért nem értem és így nem tudom hova tenni a dolgot. Úgy érzem nincs realitás alapja a kijelentésének.

Ha felszedtem volna 10 kilót, azt mondom rendben, igaza van, egy szavam nem lenne (bár úgy gondolom akkor sem ez lenne a módja).


Öltözködésem sem változott, sőt...miatta szereztem be új ruhadarabokat.

Miatta megyek körmöshöz is, pedig sose csináltattam előtte.

Tovább nem is sorolom, mert tényleg nincs konkrét indok erre a kijelentésre.


Neki sincs kocka has, de sosem tettem szóvá, mert nekem tökéletes a maci poci is, ha valakit Szeretek. Nyilván látom a hibáit, de nem hibaként fogom fel őket, mert nekem úgy tökéletes, ahogy van és az bánt az egészben, hogy én nem vagyok neki úgy tökéletes ahogy vagyok. Miközben egyáltalán nem vagyok vészes. Igényes vagyok, adok magamra, nem vagyok elhanyagolt. Nyilván nem egy tip-top cicababa vagyok, de nem is szeretnék az lenni, néha pedig úgy érzem, hogy ő arra vágyna.


Időm, energiám, szeretetem benne van ebben az egészben és amikor hallom hogy más milyen elfogadó a barátnőjével, akkor a szíven összefacsarodik.

Csak kíváncsi voltam ismeretlenek véleményére, hogy van-e értelme folytatni egy ilyen kapcsolatot, mert én úgy érzem, hogyha már idáig jutottunk, annak nem sok jövője van.

Kérdeztem több év házasságban élőket, náluk sosem fordult elő ilyen és csodálkoztak is.

2020. aug. 28. 14:07
 34/43 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy nem tetszel neki így, hogy lefogytál. Lehet, hogy úgy szeretett, ahogy vagy, és ez az új változás neki már nem jön be. Ő mondta, hogy fogyj le vagy tisztában voltál vele, hogy neki milyen az ideálja?


Az meg, hogy miatta mész körmöshöz, arra meg csak annyit írnék, hogy behódoló típus vagy, feladtad saját magadat. Ez durva volt tőled. Meg kellett volna neki mondani az elején, hogy bocsi, nem fogok körmöshöz járni, ha nem tetszik ez, akkor keress olyan lányt, aki körmöshöz jár.


Ez a kapcsolat több sebből vérzik, de ti alakítottátok így, egyétek is meg, amit főztetek.

2020. aug. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Nekem is az jutott eszembe, hogy lehet hogy pont az nem tetszik neki, hogy fogytál. De ettől még egy bunkó.
2020. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:

Pár kilót fogytam (1-2-3 kg-ról beszélek, amit éppen észrevesz az ember és 2 hét alatt simán vissza szedem), ezért mondom, hogy annyira nagy változás nem történt.

Ahogy ismerem, neki nem a vékonysággal van a baja, sőt, azt jobban előnyben részesíti. Én meg formás vagyok, van rajtam mit fogni, de nem vagyok duci.

Mondta régebben, hogy többet ne szedjek fel, de ne is adjak le max 1-2 kilót. Szóval ha ezt nézem akkor elvileg most pont hogy az ideálja kellene, hogy legyek, de mégsem vagyok az ezek szerint.

Körmös témához: nem ő küldött, én szerettem volna neki ezzel is imponálni, de sajnos nem értékelte, hiszen a körökkel sem tart elég szexinek.

2020. aug. 28. 15:44
 37/43 anonim ***** válasza:
Mikor beszélgettetek higgadtan úgy egy jót rendesen? Sok megbeszélni valótok van, úgyhogy ne halogassátok sokáig. Nagyon sok itt a kérdőjel. Nem tőlünk kell véleményt kérni arra, amit csak ő tud megadni.
2020. aug. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Most komolyan 1-2 kilótól függ, hogy egyszer szexi vagyok, aztán 2 év múlva már nem... Kicsit nekem vicc kategória, ezért is furcsa nekem a dolog.

Amikor megismerkedtünk szerintem 5 kilóval nehezebb voltam.

A súly téma mindegy is, mert tényleg 1-2 kiló eltérésekről beszélünk, ne ez legyen már a probléma egy kapcsolatban...legalábbis én így gondolom.

Ne ez az 1-2 kiló határozza már meg, hogy mikor vagyok szexi és mikor nem. Jó, hogy nem ott tartunk, hogyha 5 dekával súlyosabb vagyok, akkor átlépem a nem szexi kategóriát. Reggeli mérésnél nincs ott az 5 deka, akkor már szexi vagyok...Vicc.

Szerintem nem is a súlyomra értette, bár sokat bántott vele (kitudja miért). Itt valószínű lelki probléma van, már nem szeret igazán, nem olyannak lát, mint az elején stb...


Értelmes magyarázatot azóta sem adott. Azt mondta felejtsem már el, hogy ezt mondta és ne rugózzak rajta.

2020. aug. 28. 15:50
 39/43 A kérdező kommentje:

Sajnos nem sokat beszélgettünk higgadtan.

Hazajön, éppen köszön, zuhanyzik, eszik és telefont vagy tabletet nyomkod azzal az indokkal, hogy "kikapcsolódjon" vagy hogy dolga van és el kell intéznie. Este már nincs energiája beszélgetni, kell neki az "én idő". Mindig rohan, siet, máson jár az esze. Hiába vettem társast, könyörögni kellett neki, hogy játsszon velem, hiába írtam össze programokat amikből húzni kellett, kihúzott valamit és rángatta a száját, hogy ez messze van, ez most nem jó stb...Pedig ezek a dolgok mind lehetőségek lennének beszélgetésre.

Ha problémát hozok fel, akkor az van, hogy nekem semmi sem jó és hisztizek. Ennyivel le van tudva a dolog nála. Ha belekezdünk egy probléma megbeszélésébe, nem hallgat végig, mondok egy fél mondatot és már rázza a fejét, meg sem próbál megérteni. Vagy a másik, amikor végig mondom és rám hagyja.

2020. aug. 28. 15:57
 40/43 anonim ***** válasza:
Ennek a kapcsolatnak már semmi értelme. Jobb lesz, ha külön váltok, már semmi se köt titeket egymáshoz.
2020. aug. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!