Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál olyan emberrel, aki azt mondja neked, hogy már nem vagy olyan szexi, mint régen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, se gyerek, se kutya, se macska. Mégis teljesen komolyan és őszintén azt mondta, hogy már nem vagyok olyan szexi, mint régen (nincs valóság alapja, mert átlagos testalkatom van és az utóbbi időben fogytam is).

Még gyermeket sem szültem, akkor nem tudom mi lesz, mit fog mondani. Másnak ilyet 30 év után sem mond a párja.

Nagyon megsertette ezzel a nőiességemet. Mindenki másnak csinos vagyok. Annak tudom be, hogy nem is Szeret igazán,hiszen akit szeretünk, azt mindig szépnek és csinosnak látjuk.

Ő sem tökéletes, de sosem fordult volna meg a fejemben, hogy bármit is szóvá tegyek, mert számomra úgy tökéletes mindene, ahogy van.

Utólag azt mondja, hogy ezt felejtsem már el és ne rugózzak rajta. Nem fogja fel a súlyát.

Egyébként rendszeresen tesz megjegyzéseket a külsőmre.


Érdemes együtt maradnom vele?



2020. aug. 28. 06:26
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
75%

19 te hallod is, hogy mit dumálsz??😀😀😀

Szerinted ép elmèjű ember akar olyannal lenni, aki nemhogy nincs oda érte, de már nem is tetszik neki????

2020. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
71%

22. "aki nemhogy nincs oda érte, de már nem is tetszik neki????"


Na így forgatjátok ki az egészet! :DD

Annyit mondott, hogy (valami miatt) már nem annyira szexi!

A többit már csak beleképzelitek, hogy akkor nem is szereti, meg nem is kívánja, stb. Mert nyilván akkor nem is lenne vele, meg nem is szexelnének.

2020. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, hogy mi az ami miatt már nem talál olyan vonzónak.
2020. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
76%

"Ha már nem tetszel neki, akkor már nem is érdekel? Vagy hogy van ez?"


Pontosan igy, es viszont is.

2020. aug. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
85%

"Mert nyilván akkor nem is lenne vele, meg nem is szexelnének."


Dehogynem, az ingyen+azonnali szex sokmindent felulir a pasiknal.

2020. aug. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
13%

"Ha már nem tetszel neki, akkor már nem is érdekel? Vagy hogy van ez?"


"Pontosan igy, es viszont is."


Szóval te csak azt szereted benne, hogy szeret téged? Érdekes...

2020. aug. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
80%
Miért mindenki abból indul ki,hogy ha valaki,ha már nem szexi biztos meghízott???? Illetve,hogy ha valaki lefogy biztos szép lesz? Vagy ha nem változott a súlya,akkor az illető valószínűleg semmit sem változott??? Arra esetleg nem gondoltál,hogy a viselkedésedre vagy az öltözködésedre célzott? Vagy a kisugárzásodra?
2020. aug. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
24%
Újabb példa arra, hogy a nőkkel szigorúan tilos őszintének lenni.
2020. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
85%
Férfiként mondom, hogy ennek a kapcsolatnak vége. Ha valami tetszik a szememnek abban nem keresek hibát hiszen jó érzéssel tölt el ha ránézhetek, ha már beszólogat megjegyzéseket tesz, akkor annak sajnos vége. Ha mondjuk együtt lennétek 20 éve és felkaptál volna magadra 20 kilót, akkor még megérteném, de így csak ürügy a szakításra.
2020. aug. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
86%

"Újabb példa arra, hogy a nőkkel szigorúan tilos őszintének lenni."


Újabb példa arra, hogy milyen az, amikor valaki fogyatékos, már elnézést.

Nem az a probléma, hogy őszintén megmondja, amit gondol, hanem AMIT gondol.

Én sem akarnék olyannal együtt lenni, aki nem tart szexinek, szépnek. Csinos nő vagyok, adok magamra. Akinek nem tetszem, ne legyen velem, adjon lehetőséget, hogy találjak egy olyan társat, akivel odavagyunk egymásért.

Tiszteljen annyira, hogy tudjam az igazat, és annak ismeretében döntsek arról, hogy mit akarok. Én is megteszem ezt.

Ha nem őszinte, mert tudja, hogy a valós gondolatai felidegelnének, és akár szakítanék is érte, akkor egy rohadt g.eci, nincs mit szépíteni.

2020. aug. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!