Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnál olyan emberrel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnál olyan emberrel, aki azt mondja neked, hogy már nem vagy olyan szexi, mint régen?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, se gyerek, se kutya, se macska. Mégis teljesen komolyan és őszintén azt mondta, hogy már nem vagyok olyan szexi, mint régen (nincs valóság alapja, mert átlagos testalkatom van és az utóbbi időben fogytam is).

Még gyermeket sem szültem, akkor nem tudom mi lesz, mit fog mondani. Másnak ilyet 30 év után sem mond a párja.

Nagyon megsertette ezzel a nőiességemet. Mindenki másnak csinos vagyok. Annak tudom be, hogy nem is Szeret igazán,hiszen akit szeretünk, azt mindig szépnek és csinosnak látjuk.

Ő sem tökéletes, de sosem fordult volna meg a fejemben, hogy bármit is szóvá tegyek, mert számomra úgy tökéletes mindene, ahogy van.

Utólag azt mondja, hogy ezt felejtsem már el és ne rugózzak rajta. Nem fogja fel a súlyát.

Egyébként rendszeresen tesz megjegyzéseket a külsőmre.


Érdemes együtt maradnom vele?



2020. aug. 28. 06:26
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%

#9 te sem a legélesebb kès vagy a fiókban...

Teszek egy szivessèget, mert úgy làtszik, hasznàd veszed:

Ha nagyon meghízott:”Szivem, vettem kondibérletet magamnak, vegyek neked is, van kedved jönni?Addig is együtt vagyunk. “

Vagy közösen egèszségeset főzni, esetleg meglepni vele.

Ha nem sminkel, pedig az jött be eddig:”drágám, olyan szexin áll neked az a vörös rúzs/cicásan kihúzott szem. Imàdom rajtad.”

Vagy megvenni neki azt a parfümöt ajándékba.

Vagy ha slampos az öltözködèse, akkor megdicsérni xy ruhadarabot, hogy abban milyen csinos, mostanában miért nem hordja?

Ez mind kedves gesztusként és figyelmessègként sül el, nem megalàzó, romboló kritikaként.

Pozitív megfogalmazás!!!!!

2020. aug. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
95%
Ha nem változott semmit a kerdező, és csak a barátja nem látja már szexinek, akkor a hiba a barátnál van. Elmúlt a rózsaszínű köd amit nem tud kezelni ezért a barátnőjét hibáztatja.
2020. aug. 28. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
89%
Ez egy bunkó, hagyd ott..
2020. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
11%

#11

"Ha nagyon meghízott:”Szivem, vettem kondibérletet magamnak, vegyek neked is, van kedved jönni?Addig is együtt vagyunk. “"


"Ha nem sminkel, pedig az jött be eddig:”drágám, olyan szexin áll neked az a vörös rúzs/cicásan kihúzott szem. Imàdom rajtad.”"


Ezt hívják játszmának, utalgatásnak, és nem őszinte kommunikációnak. Miért utalni kell arra, hogy meghízott, vagy jobban szeretné, ha sminkelne? Miért nem egyszerű azt mondani, hogy bocs, meghíztál ez nekem nem tetszik, viszont szeretném, hogy akár közös erővel is tegyünk azért, hogy jobb formában legyél. Tehát röviden és tömören kijelenti, hogy mi a probléma.


Na, ezért megy tönkre annyi kapcsolat, mert az emberek NEM ŐSZINTE EGYENES kommunikáció hívei, hanem akkor jöjjenek az utalások, a játszmák, mert a legtöbben azt hiszik, hogy a szépítéssel, a körítéssel majd elérnek valamit. Hát nem. Minden párkapcsolat alapja az őszinte és nyílt kommunikáció bármiről és bármikor.


A kérdező párja teljesen őszinte volt azzal, hogy kijelentette, hogy számára nem szexi a kérdező, ergó nem tetszik neki a külseje. Bár akkor jobb lett volna hozzátennie, hogy mégis mi az, ami nem tetszik neki.


A férfiak meg, ha d..gni akarnak csak, akkor bármelyik nőt képesek megd..gni, ahhoz nem kell valakinek jól kinéznie.

2020. aug. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
70%

#14 ezt végig sem olvastam, annyira ostoba okfejtés. Nem lepődnék meg, ha sosem állt volna veled szóba nő.

Tudod, létezik őszintesèg anélkül, hogy valaki prosztó lenne, de neked ez ismeretlen fogalom, làtszik.

2020. aug. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
75%

Persze, létezik őszinteség.


Viszont ha valaki őszintén megmondja, hogy ráadásul 2 év után, hogy nem tetszem neki, azzal nekem nem lenne tovább dolgom. Meg mi az, hogy "mint régen?" Régen együtt sem voltak.

2020. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
48%

#15

Nő vagyok, bocsika. 7 és fél éve boldog párkapcsolatban.

Aki arra nem képes, hogy minden kertelés nélkül őszintén megmondja, hogy mi bántja, vagy mi nem tetszik neki, annak nem való párkapcsolat.


#16

Még véletlenül se gondolkodnál el, hogy vajon miért nem tetszel már neki. Tudom, mindig a másik a hibás, soha sem én. Ugye? Ha eddig tetszettél neki, vajon mi változott meg? Miért nem lehet akkor megkérdezni tőle, hogy most miért gondolja másképpen, mint eddig?

2020. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
19%

"En nem maradnek, mert ott helyben kiabrandultam volna belole."


Szóval eddig csak azért voltál vele, mert rajongott érted? Ha már nem tetszel neki, akkor már nem is érdekel? Vagy hogy van ez?

2020. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
13%
Akkor gratulálok, hogy nőként ennyi érzelmi intelligenciára futotta.
2020. aug. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
38%

#20

Aham, csak, hogy tudd, ez nem érzelmi intelligencia kérdése. Az teljesen más.


De élj csak abban a hitben, hogy játszmával és utalgatással jó egy kapcsolat. A te dolgod.


Viszont ajánlom Csernus Imre könyveit elolvasni és nemcsak neked, hanem mindenkinek!

2020. aug. 28. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!