Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet egyszerre két férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egyszerre két férfit szeretni?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk együtt a párommal, semmi közös nincs bennünk, de valahogy szerelem volt első látásra. Eleinte még nem volt gond a sok ellentét, idővel viszont egyre inkább lettek belőle kisebb viták, ennek ellenére szeretjük egymást. 1 éve ismerkedtek meg egy férfival online, az elején csak baratilag beszélgettünk aztán egyre inkább vonzódni kezdtünk egymáshoz, de mindig visszadobtam a találkozás témát, mert nem szeretnék kockáztatni, a páromat nem csaltam meg soha, nem is lennék rá képes, de állandóan az a férfi jár az eszemben.

Volt valaki hasonló helyzetben? Hogy döntöttek?

Elítélő válaszokat köszönöm nem kérek. :)


2020. aug. 28. 21:51
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Irigylem azt a pasit hogy ennyi türelme van hozzád. Pár hét alatt meg lehet unni az ilyen hülyítést.


Lehet. Próbáld ki a másikat! Legalább történik valami jó is az életedben.

2020. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A válaszom a kérdésre nem, legalábbis egyformán sosem fogod szeretni mindkettőt. Az egyiket mindig jobban. Velem volt már, hogy a párom elkezdett hanyagolni, így vele kevesebbet foglalkoztam, és másvalaki elkezdett tetszeni... Aztán a páromból lassan teljesen kiszerettem (bár ahhoz hozzájárult ő is, de nem ez a lényeg)
2020. aug. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy irreális valakiről kijelenteni, hogy szereted, akivel még nem is találkoztál? Azt a valakit szereted, akinek elképzeled őt, de az valószínűleg nem a valóság.

Nem érzed azt, hogy megérné dolgoznod azon, hogy javítsd a kapcsolatod?

2020. aug. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!