Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni?

Figyelt kérdés
A feleségem nagyon szép nő volt. Az utóbbi időben a súlyának a dupláját szedte fel. Nem beteg semmi. Csak nagyon sok a nasi és az esti evés. Engem ez nagyon zavar. Próbáltam finoman utalni rá, de lehurrogott, hogy mit szólok bele az ő dolgába. De most már kezd a sexuális életünkre kihathi, mert egyszerűen nincs erekcióm a sok háj meg zsírpárna láttán. Mit tegyek?

2020. aug. 28. 22:37
A kérdező szavazást indított:
Zavar
Nem zavar
Észre sem veszem
19 szavazat
 1/9 Lachesys ***** válasza:
100%

Miért raktak ki szavazást? Segít rajtad, ha mást nem zavarna a dolog?


Mondd meg neki, hogy nem kivanod így, segítesz neki a fogyásban, fogtok, sportolók együtt. Ha ezen megsertodik, az ő baja.

2020. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A súlyának a dupláját? 50 kiló volt és 100 kilót szedett fel? Vagy mi?:D Amúgy nyilván érthető, hogy zavar. Ha szépen nem megy, akkor kerek-perec mondd meg neki, hogy így nincs szex mert nem kívánod.
2020. aug. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2. Jó elírtam, nem 100 kg szedett fel, csak 86-ot
2020. aug. 28. 23:00
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Gimiben volt egy ilyen teóriánk, hogy a sok 40-50es pasi vajon miért lesz impotens? Mert tényleg nem áll fel neki, vagy mert az asszony elhagyja magát / megunja az asszonyt / elmúlik a szerelem.


Ezek szerint, valóban van ennek alapja.


Szerintem legyél vele őszinte, bármennyire is rosszul esik neki, az rosszabb, ha probléma van és nem beszélitek meg.

2020. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne, ha te is elkezdenél sportolni valamit, vagy ha valamit már művelsz, akkor fokozatosan őt is bevonni. Párosan sokkal jobb, érdekesebb tud lenni. Egy egyszerű kerékpározás, futás, kocogás, szobacangázás, torna, felülések, stb.
2020. aug. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem pedig az érdekelne, hogy miért ennyire sok a nasi. Magamból kiindulva akkor vagyok ráfüggve a cukorra, ha durvàn boldogtalan vagyok. Sokan vannak ezzel így. Valamit helyettesít. Gondolkodj el, hogy amúgy rendben vagyok-e egymással, milyen az életetek. Beszèlgessetek, kérdezd meg, járj utána, tudd meg, mi tenné boldoggá, mire vàgyik, min szeretne változtatni.

A probléma gyökerèt kell megtalálni, nem a következményt tünetileg kezelni. (Szerintem)

2020. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkkal minden rendben. Szeretjük egymást, megvan a z összhang. Még csak 31-34 évesek vagyunk. Igen lehet, a jövőbeli impotencia oka. A nasit meg szereti nem tud neki ellenállni és itt az eredménye. Én futok, úszok. De ő mindig kitalál kifogásokat, hogy miért nem. De ha megemlítem neki a fogyást, nagyon megsértődik. Szexuálisan meg nem kívánom már egy jó idelye.
2020. aug. 29. 09:57
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért én nem intéznèm el ennyivel, hogy rendben vagytok. Vagy mindig nasizott?Valami miatt most többet nasizik, ha sokat hízott.

A kritizálástól mindenképp megsértődik teljesen jogosan, az nem vezet jóra.

Egy kicsit tehetnél több erőfeszítést is, mert a beszólogatás nem az. Na persze, ha fontos neked a kapcsolat. Ha nem, akkor hagyjàtok egymást.

2020. aug. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mármint 50kg volt és lett 86?

Kérdező kicsit félreérthetően írod !

2020. aug. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!