Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni magamat...

Szjgerlányka kérdése:

Hogyan tudnám rávenni magamat az egészséges táplálkozásra? Illetve milyen sporttal lehet gyorsan fogyni?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok 167 cm-vel és 69 kg-val az utóbbi tanévben nagyon elhíztam és hihetetlenül zavar. Főként a combomon és a hasamon van sok háj, de már a hátamon is feltűnik. Nagyon kellemetlenül érzem magam és változtatni szeretnék. Hiszen 1 év alatt 15 kg jött fel.
2016. jún. 28. 20:50
 1/5 crudy ***** válasza:
Azt h hogyan tudod magad rávenni azt nem tudom. Nem is másnak kell tudnia csak neked. És nem is másnak kell megcsinálnia hanem neked. Továbbá, két féle sport van fogyás szempontjából. Az egyik ami azért jó mert megemeli a kalória igényedet így többet ehetsz, a másik meg az ami megbontja a zsírsejteket szóval konkrétan fogyaszt. Mindkettő hasznos de az első csak arra a célra jó ha éhes típus vagy és kevesled a napi kajádat. MERTHOGY nem a sporttól fogsz fogyni hanem csak is a kajától. Ha kevesebb kalóriát viszel be mint amit egy nap elhasználsz akkor fogysz. Sportnak meg aerob edzés ajánlok 40 percig pihi nélkül 120-140es pulzus. Az h mi az teljesen mindegy.
2016. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nézd meg ennek a lánynak a kinézetét, nagyon vékony

csak "fiús teste van" de szerintem ad egy kis inspirációt

2016. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja a link: [link]
2016. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 28. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:

Ki tudja, téged mi motivál? Engem az egészségtudatosságom vett rá, plusz az, hogy a számomra egészséges táplálkozás még élvezetesebb, mint a korábbi.

Semmilyen sport nem segít, ha az étrend nem OK. Persze ultramaratonok futása mellett elég sokat ehetsz, az tud segíteni, de a séta is sok kalóriát éget, ha sokat csinálod, ha nem is annyit, mint a futás. Olyan mozgást végezz, ami jólesik. S érdemes teljes testet edzeni, ha engem kérdezel. Nem a fogyás miatt, bár valamit abban is segít.

2016. jún. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!