Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudom magam rávenni a...

Nem tudom magam rávenni a fogyásra?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18 éves lány vagyok,163 cm és 70 kg.. Nagyon zavar,hogy így meghíztam,mivel régen vékony lány voltam. Nem eszek többet,mint régen,egyszerűen csak sokkal gyorsabban jönnek fel a kilók.

Mostmár oda értem,hogy nagyon nagyon zavar a testsúlyom és szégyellem a testem. Nem szívesen megyek ki az utcára,főleg nem fényképezkedem és a lelkem törik össze,amikor tudatosul bennem,hogy már nem mennek rám azok a ruhák,amik régen igen. A fiúm és a barátnőim előtt is szégyellem már a magam,egyszerűen undorodom magamtól. Iszonyat kövér vagyok,annyit sírtam már..

Nagyon szeretnék vékony lenni,szép,divatos ruhákban járni,de egyszerűen nem bírom ki a diétát. Annyiszor nekifutottam már,de egyszerűen ne bírom 2-3 napnál tovább. Ha nem eszek szomorú leszek és nyűgös..

Normális ez? Hogy zavar a testsúlyom,vékony akarok lenni, de a fogyó egyszerűen nem megy? Pedig tudom,hogy minden fejben dől el.. De egyszerűen nem bírom ki :(



2015. márc. 21. 16:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Döntsd el, hogy neked mi a fontosabb. Egyébként nem fogyókúrára, hanem életmódváltásra van szükséged.
2015. márc. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egészségügyileg nincs semmi bajod?
2015. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Én azt vettem észre, hogy azok a lányok akik fogyni akarnak, ők ott vannak mondjuk egy paleós csoportban és követik is az étrendet.


Akik nem akarnak fogyni, azok sírnak, meg fantáziálnak róla, hogy tulajdonképpen jó lenne fogyni, de gyakorlatilag nem változtatnak az étrendjükön jelentősebb mértékben.



Személy szerint sajnálom a nőket, nagyon nehéz lehet nektek. Férfiként.. jó, nem tudom elképzelni miket érezhettek, de szerintem hatalmas összevisszaság lehet a fejetekben. Tisztítsd ki a gondolataidat, döntesd el mit akarsz. Adj rá magadnak heteket vagy hónapokat, mert ez vetekszik egy lehetetlen küldetéssel. Beszélgess erről másokkal, kérj segítséget ha kell.. és sok sikert hozzá!

2015. márc. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%

Ez így van kérdező, bármely nő a világon aki fogyni akar az a paleo csoportban van, más alternatíva nem is jöhet szóba, tehát ha te nem vagy egy paleos csoport tagja, akkor tuti biztos, hogy a lelked legmélyén nem is akarsz lefogyni... De ha belevágnál bármilyen fogyókúrába vagy életmódváltásba, akkor az biztosan nem lenne sikeres hacsak nem vagy a paleo csoport tagja...

Ez egy új szekta ha nem tudnád. Mindenki sz.r aki nem eszerint él.

2015. márc. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
20%

Az irónia valahol az intelligencia jele utolsó válaszoló.. Remélem boldog vagy vele, ha már hasznos dolgot nem tudtál írni.


Én egy utat ajánlottam neki, amiben megtalálhatja a sikerét, egészségét/fogyását ha akarja. Mondj jobbat, már ha tudsz.. vagy ironizálj tovább, és remélem valóban örömöt lelsz ebben :)

2015. márc. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Tévedsz, mert a sértődött gúnyolódás az intelligencia legalja. :)


Amúgy meg: kaloriabazis.hu

Több sikeres fogyást eredményezett eddig, mint a paleo, tekintettel arra, hogy a vacak kajáikba elég hamar bele lehet unni. És egy baromi jó közösség segít ha bármi kérdés felvetődig.

2015. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Most írjam, hogy te tévedsz, mert az ironizálás, szarkazmus igenis intelligenciát feltételez?


Az a baj, hogy az intelligenciával nem sokra mennek az emberek, a saját igazát egy 5 éves gyerek is tudja hajtogatni.


Olvasgass primitív kalóriabázist, az ég világon semmi értelme nincs annak az oldalnak, csak az ócska szemét kaják kalóriatartalmát összegyűjtötték hogy egy bizonyos divatot követő csoportból látogatókat generáljanak. Akik aztán tovább ehetik kalóriakorlát mellett az ócska hulladékaikat.. vagy amit gondolnak.


Biztos bennem van a hiba, én nem látom át ez miért jó.


Szóval lehetne normális étrendet is követni, normálisan enni és élni, és eleve elkerülni a betegségeket, elhízást.. de persze az egészség nem kényszer, sokan elszórakoznak a betegségekkel. Gondolom egy élmény lehet az onkológián is bent feküdni :) Akit ez boldoggá tesz.. vagy a folyton változó fitnesz divat követése, fogyókúra-hízás, mellette az éppen divatját élő csoda torna lényeg hogy hosszú távon ízületi bántalmakat okozzon.. ez aztán az életmód :) (irónia)

2015. márc. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Keress olyan embereket, akik motiválnának. Közös futás/edzés szerintem sokat segíthet.
2015. márc. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem fogyókúrázni kell (mert ha abbahagyod és visszatérsz az étrendedhez ugyanúgy végzel)hanem életmódot váltani. Egészséges étrend mozgással. Nem kell éhezni. Én úgy fogytam le, hogy naponta 6x ettem.
2015. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nézz ki valami kedvedre való sportot, testmozgást. Elég heti 3 alkalom. Emellett figyelj oda jobban , mit eszel. Nem kell drasztikusan változtatni, de kell változtatni! Kezdetnek 0 cukor, 0 édesség, kevés gyümölcs.
2015. márc. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!