Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudnám magam ravenni...

Mivel tudnám magam ravenni arra hogy kevesebbet egyek?

Figyelt kérdés

2016. okt. 3. 20:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
46%
Nem a mennyiséggel van a gond, hanem a minőséggel. Több rost, több víz, más szóval érett gyümölcs, zsenge saláta bármilyen mennyiségben --> többet eszel, mégis fogysz.
2016. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves egyes... ezt a hülyeséget honnan szedted?
2016. okt. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ragassz a hűtődre dagadt emberről egy fotót!
2016. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
44%

#1 -> elég hülye

#3 -> jó meglátása van

2016. okt. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ugy hivjak a dolgot hogy akaratero.
2016. okt. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mert mi a gond benne? Kismillió ok lehet.

Néha segít az akaraterő, néha kicsit sem, én pl. rövid úton lerobbanok kalóriadeficitben, amennyiben éhezem a nem megfelelő étrend miatt, az pont nem számít, hogy beviszek 1800 kcalt és alig égetek többet... OK, remélhetőleg te könnyebb helyzetben vagy, az a tipikus :)

Valami önfegyelem kell, jó esetben nem sok, inkább egy jó életmódot kell választani, több mozgás alig evés helyett, jó étrend...

Egyénfüggő, kinek milyen étrend vagy trükk segít a kevesebb evésben. Sokunknak a szénhidrátcsökkentés, nekem ez éppúgy elengedhetetlen, mint az időszakos böjt s a leglaktatóbb ételeim. Az inzulindobálástól éhes, nyugtalan, enervált és fegyelmezetlen leszek. Gondolom, nem vagyok vele egyedül, de van, aki szénhidrátosan tud fogyni, akár cukrokkal (pl. sok gyümölcs). Kinek a kevés, kinek a sok étkezés jön be ilyenkor.

2016. okt. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mennyit eszel, de nekem is van ilyen problémám. Nem vagyok kövér és nem is zabálok, de van súlyfeleslegem és elég sok kávét és szénhidrátot eszem. Inkább azzal van a gond, hogy ritkán eszem, ezért pl mire hazaérek munkából, kiesik a szemem az éhségtől, ezért kb akármit megeszem, ami a kezembe kerül. Gondolok itt kekszre, valami sütire, stb, amit hirtelen be tudok kapni. Nem nagy mennyiségeket, de ezen apró eszegetések elhagyásával lehetne pl kezdeni.


Nem egyszerű, mert én is mindig másnap kezdem az odafigyelést :D. Viszont a tapasztalatom az, hogy egyrészt el kell határozni. Elkezdeni a legnehezebb, utána már megy. Én általában akkor kezdek odafigyelni, ha belekezdek edzésbe. Sajnos azt is mindig abbahagyom. De ha csinálok egy órás edzést, akkor utána valahogy nem is kívánok mindenféle kaját és jobban odafigyelek, hogy ne rontsam el az edzés hatását fölösleges evésekkel.


Tehát ajánlom, hogy először fejben döntsd el, és utána kezdj el mozogni. Ha napi húsz perc tornát csinálsz, az is jó. Előtte másfél órával már ne egyél, utána ehetsz. Utána már muszáj rávenni magad, hogy tartsd magad az elképzelésedhez.

2016. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
12%
Az 1-es nem ir hülyeséget ugyanis leteznek un. Nullkalorias etelek amik kevesebb energiát tartalmaznak mint amennyire a szervezetnek szüksége van h elégesse..
2016. okt. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Aha aha.. a gyümölcs az pont ilyen...

Fogjátok már fel, kcal deficit nélkül nincs fogyás.. attól, hogy esetleg ti mázlisták vagytol és "bármennyi" evéssel pusztán több mozgással fogytok, a többségnek kiszámolt étrend kell a kcal miniszhoz...


[link]

2016. okt. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
8. Nullkalorias a viz, de ilyen minusz kalorias etelek nincsenek. Akkor siman lehetne azzal fogyni, hogy csak ilyeneket fogysztunk. Keringenek a neten ilyen marhasagok, de attol mef nem igaz.
2016. okt. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!