Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám rávenni magamat...

Hogyan tudnám rávenni magamat a fogyókúrára?

Figyelt kérdés
Legalább 5-ször álltam már neki fogyókúrázni. Mindig leálltam 1,5 hét után egyszerűen nincs bennem ilyen téren kitartás! Valaki tud segíteni? Valami tippet adni..
2019. jún. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Fejben döntsd el. Ès nem fogyókúra, hanem életmódvàltàs. Nem koplalàs, hanem diéta, tudatos tàplàlkozàs és mozgàs.

A koplalàs pl nekem sem ment egyébként. Rendesen kell enni.

2019. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 lilla64 ***** válasza:
77%

Én ilyenkor mikor fel akartam adni,mindig belenéztem a tűkörbe.Láttam milyen kövér vagyok,ismét erőt vettem magamon.

Amúgy az elsőnek igaza van,nem kell koplalni,csak kevesebb kalóriabevitel.

2019. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Életmódváltásra gondoltam én is sokkal jobban járok vele az életemben és ha most megcsinálom 16 évesen megfogom magamnak köszönni egy pár év múlva.
2019. jún. 2. 16:00
 4/7 anonim válasza:
100%
Ez teljesen fejben dől el, én pl az edzést döntöttem el mert gizda vagyok, november óta azóta is minden hétvégén edzek, ha nagyon változtatni akarsz ha nagyon zavar akkor tenned kell érte hogy tetszél magadnak
2019. jún. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Július elején kezdtem egy életmódváltást még mindig sport nélkül. Fehérliszt, fehérkenyér, cukor és még ilyesmi dolgokat is elhagytam. Egyáltalán nem hiányoznak. Napi 5 ször kell étkezni Másfél hónap alatt 7 kg a mínusz. ☺️
2019. aug. 21. 12:54
 6/7 A kérdező kommentje:
-11 kg 😁
2019. okt. 2. 20:42
 7/7 anonim válasza:
Gratulálok :)
2019. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!