Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 1 éve ismerkedtünk meg és 10 hónapja járunk.1 hete felmerült az exe hogy "kibékültek" és valahányszor találkoznak csinálnak képeket amiket kirak sztoryba. Mikor ezt megkérdőjeleztem hogy miért csinálja azt mondta hogy jó, és hogy miért ne csinálhatna, majd azután gáznak tartotta a viselkedésemet mert kértem hogy törölje le. Mit tanácsoltok, mit tennétek a helyemben?


18/F



2020. aug. 30. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal kidobnám. Nem is értem miért kérdés ez.
2020. aug. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted mi a helyes teendő ez esetben?
2020. aug. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Hellmano ***** válasza:
88%
Már szúrja is újra "csak megsúgom" exfüggőkkel soha ne kezdj dobd ki a francba a csajt.
2020. aug. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zol56 ***** válasza:
100%

Mondjuk tényleg gáz.

Ha ki is rakja, ez rád nézve kicsit megalázó is.

Ahogy elöttem is írják, Te is tudod mit kéne csinálni.

2020. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez így nem jó engedélyed nélkül ne rakja ki jogos, hogy törölje le akár sértő rád nézve akár nem. De inkább azért csinálta, hogy valakit bosszantson vele.
2020. szept. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!