Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hölgyek, nektek mi a fontosabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, nektek mi a fontosabb a párotokat illetően?

Figyelt kérdés

A.: A párotok olyan munkát végezzen amit szeret, amit hivatásának tekint, és élvez, és hasznosnak érzi magát általa. Még ha társadalmilag alsóbb rendű és anyagilag alulfizetett is. Pl.: mentős, őr, sofőr, halőr,


B.: Keressen jól, és legyen "valaki", még ha szemen köpi is magát, és gyűlöli a helyet. Pl.: rendőr, végrehajtó, 20. csicska egy multinál,


C.: Tudom, arany középút, de ez nem egy lányregény, hanem a fos élet, így nincs C válasz!



2020. aug. 31. 13:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
A, mert a B általában kedvetlen, panaszkodik. Ez pedig hosszú távon megmérgezi a kapcsolatot.
2020. aug. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
94%
A kérdező hülye, szerinte nincs más opció, ráadásul mindenki csicska egy multinál kb. A multik elég jól fizetnek a csicskáknak akkor.
2020. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 30. csicska vagyok egy multinál, de jól keresek, 6 órát dolgozok egy nap és van egy rakás szabadidőm. Ilyenkor mi van? :D
2020. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Rám az A igaz, apámra a B jellemző (nem erkölcsi problémája van a munkahelyével, hanem csak simán gyűlöli magát az adott munkát és a kollégákat), szóba sem jöhetne hozzá hasonló férfi ebben a tekintetben. Huszonévesen még belefér, ha pár évre olyan munkát vállal valaki, amit nem élvez különösebben, mert ha nem toltak alá a szülők mindent, akkor az élvezetnél fontosabb megteremteni a felnőtt élet alapjait, de hosszú távon ebben tönkremegy az ember.

Nekem nem kell olyan pasi, aki nem tud aludni a szorongástól, reggel hányingerrel és gyomorgörccsel kel, munka után nem lehet hozzászólni és lábujjhegyen kell otthon járni, mert a legapróbb f#szságok miatt is kiabál és őrjöng és pár év vagy évtized után esetleg alkesz, gyógyszerfüggő vagy hasonló válik belőle. Nem kell olyan pasi, akinek már fiatalon magas vérnyomása van az állandó stressztől, nem akarok senkit pátyolgatni, mikor a reménytelen, elbaxott életéről panaszkodik és nem akarom senkivel izgatottan várni a nyugdíjat már 30 évesen (aztán a következő pillanatban beszorongani azon, hogy lehet, hogy nekünk már nem is lesz és/vagy meg sem érjük). A leendő gyerekeimnek nem kell olyan apa, aki a munka miatt felcseszve velük üvöltözik, ha nem tudják megoldani a matekpéldát és magát állítja negatív példaként eléjük.

Ezekért engem a világ összes pénze sem kárpótol, de persze ez csak én vagyok.

2020. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14.-nek.


Sajnos ismerős szitu. :(

2020. aug. 31. 16:58
 16/16 anonim ***** válasza:
C. Leszarom mit dolgozik,ő dolga.
2020. aug. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!