Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék ápolt férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ápolt férfiakkal iamerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ismerik az ápoltság fogalmát. Szeretnék egy olyan pasit, aki reggel kétszer megmossa szappannal az arcát, a fogait minimum 3 percig mossa, majd alapos öblítés után ezt megismétli. Minden nap hajat, fület mos, rendesen, persze a többi testmosással együtt. Egy nap, egy póló, farmer maximum egy hétig hordható. Ha szemüveges, azt szappanos langyos vízzel tisztítja, napi egyszer. Nem kell parfümfelhő, csak tisztaság. Az utóbbi 5 évben 15 randiból kettő volt aki megfelelt. Túl igényes lennék? Nem hiszem. Én viszont mindnek megfeleltem. Megőrültek az ápoltságomért. Akkor ezt miért nem kapom visszafelé tőlük? Nem fordul meg a fejükben hogy hányingert kapok tőlük? Mondjam azt, hogy figyuka, mosd meg a fejedet mert ideragad az arcodról a zsír az én tiszta arcomra? Amit talán életében sem mosott meg soha.

Más nők ti mit tapasztaltok? Bocsi de nagyon elszakadt a cérna egy újab büdös randi után.


2020. szept. 5. 19:32
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
66%
#4: "Figyel én vegrehajtom amit kérsz tőlem,megcsinálom az összes dolgot,cserébe csak annyit kérek hogy éreztesd velem hogy szeretsz és néha ha van időd menjünk el kicsit kikapcsolódni." A kérdezőhöz hasonló emberek szerintem csak önmagukat szeretik. Aki szereti a másikat, az nem szab neki túlzott feltételeket. Oké, az normális elvárás, hogy minden nap mosakodj, naponta kétszer moss fogat, de a kérdező elvárásai már irreálisak. Ez nem szeretet, ez ellenőrzési/irányítási vágy. Szerintem nem normális dolog megszabni a másiknak, hogy mikor és hogyan mossa meg a szemüvegét, mert csak akkor lehet ápoltnak tartani. Az ilyen dolgok nálam már a beteges kategóriába tartoznak.
2020. szept. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
58%

Nem tolja túl a Kérdező. Ez nálam is alap. Sőt, pasi létemre elég érzékeny a kézbőröm, használok szilikonmentes kézkrémet, pl: kamilla és méhviasz tartalmút. Fogmosás reggel, ebéd után, ha van rá lehetőség, és este mindig + alkoholmentes öblögető. Ennek ellenére szeptember 21-én időpontom van a fogorvoshoz. Kezeltetem, ellenőriztetem a fogaimat. Fehérnemű naponta csere. 1 nadrágot nem hordok 2 napnál tovább, mert érzem a ruha anyaga meglágyul, elveszti a frissességét. Pólót naponta több alkalommal cserélem, mást veszek fel utcára mást itthonra. Nyáron akár 3 pólót is elhasználok egy nap, természetesen a póló csere előtt lezuhanyzom. Elég zavaró és csúnya látvány az orrból, fülből kikandikáló szőrszálak. A pénztáros lányok a visszajárót nem teszik le a pultra, mint a többi vásárlónak, nekem a kezembe adják.

Volt, hogy bent kellett maradnom túlórázni. 8 óra után kimentem, felfrissítettem magam, pólót cseréltem. Kolléganők meg is jegyezték: "az előbb nem ez a póló volt rajtad"...! Céges bulin a fiúk közül csak páran voltunk normálisan, alkalomhoz illően elegánsan felöltözve. Meg is dicsértek minket a lányok! Mi meg őket. A lányok erősen figyelnek az ilyesmikre.

Lányok között is akad olyan, aki nem figyel oda magára (tisztálkodás). Volt barátnőm (28) nagyon patent, ápolt nő. Borotválkozás után nem használtam arcszeszt egyből szóvá tette!


33F

2020. szept. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi pedi-manikűrös, férfifodrász bejáratánál, mert épp akkor még igényesen jönnek ki a hapsik.
2020. szept. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

"Túl igényes lennék?"


Ha magaddal szemben ez az elvárásod,azzal nincs baj.


"Az utóbbi 5 évben 15 randiból kettő volt aki megfelelt."


Akkor legyél türelmesebb,meglesz az embered.Lehet,hogy egy papucs balek formájában,aki minden nap pontról pontra követni fogja az utasításaidat,aztán majd az lesz a bajod.Már megbocsáss,épp eszű férfi nem fog neked 2x rögtön egymás után fogat mosni,csak mert neked ez a mániád.

A legtöbb elvárásoddal egyetértek,de ha a túlzásokból nem vagy hajlandó engedni,akkor sikeres keresgélést.

2020. szept. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
23%
Na én tuti nem mosnám magam szappannal, hiperrekciót vált ki a bőrön ami csak fokozott zsírosodást eredményez
2020. szept. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Amiket a 12-es ír (fehérneműcsere, orrszőr-eltávolítás, alkalomhoz öltözés stb.) valóban alap, bár a napi 3 póló (hacsak nem izzadt bele) már határeset.


Viszont a kérdező elvárásai közül az, hogy az ember duplán (rögtön egymás után kétszer) mosson arcot és fogat, szerintem értelmetlen. Egyszerre egy pont elég belőlük.

Én az arcmosásra inkább azt mondanám, napi többször történjen. Egyrészt az arcbőr egész nap izzad, zsírosodik (főleg annak aki olyan típusú), másrészt nem szeretném délután 4-kor érezni az arcán az ebédnél szétkenődött, csak papírszalvétával letörölt pörköltszaft szagát.

A fogmosásnál is inkább azt emelném ki, hogy a napi kettő (reggel, este) legyen meg mindenképpen. És lehetőleg mossa meg a nyelvét is, mert az ottani lepedék is látványos, és szaga is van.


A napi hajmosás meg...akinek annyira gyorsan zsírosodik, annak muszáj, ha nem akar gusztustalanul kinézni, de akinek másnap még nem látszik semmi, az feleslegesen túráztatja a fejbőrét a napi samponozással. Én kétnaponta mosom, mert a második nap még ugyanolyan, mint az elsőn. Viszont a farmert sem hordom egy hétig, hanem csak 2-3 napig.


Hogy hol vannak az ápolt férfiak? Szerintem ugyanott, ahol a többi, csak kevesebb van belőlük.


31N

2020. szept. 6. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
#16: Mégis hogyan mossunk naponta többször pl. arcot? Még nekem sem lenne egyszerű, pedig a munkahelyen senki sem áll mellettem ostorral, hogy mit csinálok munkaidőben. Aki meg szalag mellett robotol, vagy bolti árufeltöltő, eladó, annak szerintem még kevesebb ideje és lehetősége van még akár pisilni is. Amúgy nekem férfiként borzasztóan zsírosodik a hajam, pedig tényleg rövidre van nyírva, hátul-oldalt annyira letolatom, hogy szinte serceg, ha hozzáérnek. Ehhez képest ha egyik reggel megmosom a hajam, aznap még oké, másnap reggelre már úgy néz ki, mintha a ló összenyalta volna a fejem, és harmadnap reggel megint moshatom. És ez elég szar, mert egyrészt engem is idegesít, ha zsíros a hajam, másrészt tényleg olyan, mintha tök igénytelen lennék, pedig nem.
2020. szept. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
42%

"Hogy hol vannak az ápolt férfiak? Szerintem ugyanott, ahol a többi, csak kevesebb van belőlük."


Hát belőled ennyire "értelmesből" meg sajnos több van,azt kell,hogy mondjam.


A farmert nem mossák 3naponta,ne zavarjon!

Az arcot se mossák töbször naponta.Sok helyen nincs is lehetőség rá,télen meg főleg nem.

A pörköltet lehet nálatok merőkanállal szürcsölitek,és a fél fejetek zaftos tőle,mi kanalat használunk,és a számba rakom,nem mellé.


Ez egy afektálós kérdés,azzal a hátsó szándékú sugalmazással,hogy a férfiak alapból piszkossak,igénytelenek.


Nyilván egy kiábrádult pitcha bosszúja,vagy revansvétele áll a háttérben.

Ne eröltesd,mert szánalmas !!

Nem beszélve,hogy magad igényességét is kimutattad,ha ilyen emberekkel jöttél össze!Persze ez csak mese,de beégetted magad vele a 15 ből 2 vel.

Még ennyi eszed se volt,látod!

2020. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt olyan barátnőm, ki jobban tudott volna vasalni, mint én!
2020. szept. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

16-os vagyok. Nem állandóan kell rohangálni arcot mosni, napi 3-4 (a reggelivel és estivel együtt) bőven jó. Nekem például - bár reggel megmosom - dél körül már rám fér újra, ha nem akarom, hogy csillogjon a homlokom a zsírtól. Munkából hazaérve megintcsak megmosom. Aki szerencsésebb bőrtípussal van megáldva, szerintem annak is jól jön legalább hazaérkezéskor egy plusz arcmosás. Egyébként ahol kezet lehet mosni, ott arcot is lehetséges.


A farmert nem háromnaponta mosom, hanem addig hordom. Van másik is. Ugyanúgy hetente egyszer mosom ki őket, hétvégén. Busszal és biciklivel járok. Ha valaki csak a saját autójában ül, annak talán tovább marad vállalható a nadrágja, én a sajátomon megérzem, hogy "háromnapos".


Aki tud minden egyes alkalommal úgy enni, hogy soha semmi nem kerül az ajkára vagy a szája szélére, annak elismerésem. De ha már odakenődik valami, a szalvétás törlés csak a látványon segít, a kajaszagon nem. Én szeretem lemosni is a szám körüli részt, hogy ne adjak sültcsirke szagú puszikat.


Nem egésznapos piperkőcködésről van szó, hanem néhány félperces mozzanatról. Meg én mondjuk azt sem akartam mondani, hogy a nők tutira jobbak. Sajnálom, ha így jött le.

2020. szept. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!