Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol tudnék ápolt férfiakkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék ápolt férfiakkal iamerkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos nem ismerik az ápoltság fogalmát. Szeretnék egy olyan pasit, aki reggel kétszer megmossa szappannal az arcát, a fogait minimum 3 percig mossa, majd alapos öblítés után ezt megismétli. Minden nap hajat, fület mos, rendesen, persze a többi testmosással együtt. Egy nap, egy póló, farmer maximum egy hétig hordható. Ha szemüveges, azt szappanos langyos vízzel tisztítja, napi egyszer. Nem kell parfümfelhő, csak tisztaság. Az utóbbi 5 évben 15 randiból kettő volt aki megfelelt. Túl igényes lennék? Nem hiszem. Én viszont mindnek megfeleltem. Megőrültek az ápoltságomért. Akkor ezt miért nem kapom visszafelé tőlük? Nem fordul meg a fejükben hogy hányingert kapok tőlük? Mondjam azt, hogy figyuka, mosd meg a fejedet mert ideragad az arcodról a zsír az én tiszta arcomra? Amit talán életében sem mosott meg soha.

Más nők ti mit tapasztaltok? Bocsi de nagyon elszakadt a cérna egy újab büdös randi után.


2020. szept. 5. 19:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Naponta 2* fürdok, fogat 2x mosok évente 2x fogorvos , naponta 2 naponta hajmosás bár nem sok hajam van mert rövid :)


De miert kéne reggel 2* arcot mosni ? Furdeskor megteszem de minek újra ?

2020. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
40%

Nekem a fogmosás olyan, hogy napi 3-szor vagy 5ször eszem, mindig megmosom utána a fogam fogkrémmel. Egyrészt a szagok miatt, másrészt meg amíg lepedék van a fogon, addig dolgoznak a fognyűvő baktériumok. Az esti és reggeli fogmosás alaposabb. Én is 3 percig mosom, használok fogselymet, nyelvkaparót és szájvizet. Szájvizet csak este, mert a szájban élnek hazsnos baktériumok is. Néha tartok szünetet az antibakteriális szájvízzel emiatt. Három különbző fogkefém van, mert a fogkefének csontszáraznak kell lennie és nem szabad bevizezni fogkrém előtt, a reggeli kefe nem szárad ki estére teljesen. Én a "Mosoly és ami mögötte van"c könyből tanultam ezt, amit egy fogorvos írt a helyes szájápolásról, azóta az abban lévő technikát követem, plusz fogorvos félévente kontroll.

Fürdés:reggel csak tusolás és naponta vagy kétnaponta hajmosás. Az esti fürdés alaposabb, mindenhol alaposan, külön intimlemosót is hazsnálok. Pamut tiszta mosdókesztyűt használok, egyrészt hogy kíméletesen radírozzam vele a bőrömet, ez jobban leviszi a tarkóról, hónaljból, fül mögül a koszt és nem állnak benne a bacik, mint egy szivacsban. Mindig újat veszek elő, minden fürdéshez. A nemi szervemet is mosdókesztyűvel dörzsölöm, mert rájöttem, hogy hiába mosom le csak tusfürdővel kézzel, nagyon hamar szaga lesz pl. a végbél körül, mert a bőrbe nagyon beivódnak a szagok, le kell dörzsölni a bőrt rendesen, mint a tarónál vagy a bokánál, ujjak között a koszt. Szóval tetőtöl talpig minden porcikámat. Az orromat is kiöblítem a víz alatt. Újszülötteknek és érzékeny bőrűeknek való kíméletes krémeket, tusfürdőket hazsnálok, így a gyakori testápolás nem károsítja a bőröm. Nekem nagyon sok minden van a rutinomban, nagyon hosszú lenne felsorolni, de nekem pl. az esti arcápolás sem olyan, mint a többi nőnek, hogy csak bekenem az arom. Kozmetikai ruhát vettem , ami mell köré csavarható pamut valami, így szabad az egész dekoltázsom. Bármilyen krémet hazsnálok, az arc, nyak, tarkó, fül, dekoltázs, vállak részt jelenti. A mellemet azért nem mert arra is külön rutinom van, ezt is könyből tanultam "A szép mell" a címe és hazsnálok rá külön masszázst, pakolást. Külön szájápolási rutinom is van, van szemápolási rutinom is, gyakorlatilag minden porcikámra szentelek külön időt. A szememre is, pl. szemtorna és naponta szemcsepp, merthogy a vörös, száraz szem sem tükrüz szép és egészséges külsőt. Reggel fényvédővel nemcsak az arcom kenem, de arc, nyak, tarkó, fülemet is és a kézfejemet is, vagy ami kilátszik a ruha alól, mind bekenem....bocs ha nem szedtem szépen össze, de eléggé sokfélét csinálok magammal. Azért nem veszi el túl sok időm, mert szépen kialakult a rutinom és hip-hop megy már hogy mikor mit csinálok...Az eredmény magáért beszél, hatalmas a különbség ahhoz képest, hogy csak megfürdök és kész. Az ördög tényleg a részletekben rejlik...

2020. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó ha lesz gyereked erre kíváncsi leszek😂😂😂
2020. szept. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
#23: Ezt csináld utána minimálbérből. :) Plusz úgy, hogy 10-12 órát dolgozol mondjuk szalag mellett, plusz ott van az ellátandó család, ne adj' Isten, még kertetek is van. Ezt kb. a nagyvárosi úriasszonyok tudják csak megcsinálni, akiknek semmi más gondjuk sincs.
2020. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Gyerek mellett ez a macera amit leirtal nos😂😂😂😂😂nem fog menni.De hajraaa
2020. szept. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%
#25: Gondolod, hogy akarna gyereket? Aki ennyire kínosan vigyáz a testére, az szerintem még a terhesség/szülés gondolatától is irtózik, hiszen az tönkretenné az alakját.
2020. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!