Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párod az exéhez hasonlítgat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párod az exéhez hasonlítgat?

Figyelt kérdés

Helyzet, összejöttünk nekem is, neki is legelső kapcsolata volt, aztán szétmentünk, ő talált magának valakit. Néhány hónapig elvoltak, bár az a személy csak felejtő volt részéről.. aztán újra összejöttünk, szeretjük egymást, én ezt érzem, meg szerintem ő is, most viszont tanácstalan vagyok..

egyszer már mondta hogy az a másik személy milyen jó az ágyban..

oké, elbizonytalanodtam, nyeltem egyet..

aztán kissé spiccesen (szülinapjakor iszik csak, nem bírja az alkoholt)

Hirtelen felindulásból megint hozzam vágta hogy ehhez, meg ahhoz sem értek.. elég gúnyosan,

Hát most ott tartunk hogy ezzel annyira megbántott, pedig isten bizony szeretem, de nem hinném hogy le tudnék vele feküdni ezek után.

Olyan kérdéseim lennének aki élt” már át hasonlót.. mi lett a vége?

Aki nem az mit tenne? Javítható valahogy ez az állapot”?

7. Éve vagyunk együtt..



2020. szept. 7. 00:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám a fenébe.

Itt nem is maga az összehasonlítás a baj, hanem hogy benned az exét keresi.

Mondjuk a 7 évet nem tudom, hogy számolod, az elejétől ennyi, vagy csak a második kapcsolatotok - akkor azért elég fura lenne, ha 7 év után hozakodna elő vele -, de én azt mondom: akkor érdemes egy kapcsolatot folytatni, ha nem pótlék vagyok, hanem önmagamért maximálisan szeret.

És igen, volt hasonló kapcsolatom, bár az nem tartott 7 évig. Végig ment a hasonlítgatás az exszel. Még fiatal voltam, és túlzottan szerelmes, de mostani fejjel már az elején szakítottam volna.

2020. szept. 7. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Majd olyan 10-15 év mulva lesz egy csúnya válás. Addig ellesztek. Sajnos a párod megalkuvó, és nem őszinte. Az ágyban sem illetek össze. Mit akartok még egymástól?


Menekülj

2020. szept. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Én átéltem pont ezt.

Ez egy kis nárcizmus (szándékosan bántani akar, hogy ő többnek, nagyobbnak érezhesse magát) és sokkal inkább kisebbségi érzés.

Ha hajlandó tenni érte, terápiára, stb. járni, akkor jó.

Ha így marad, akkor nem jó.

2020. szept. 7. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elejétől számoltam, kiesett hónapok:. 8-9, mint írtam legelső kapcsolat mindkettőnknek a kiesett hónapokban volt mással.
2020. szept. 7. 02:21
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Az egy dolog, hogy már van összehasonlítási alapja, de amit csinál, az gusztustalan. Úgy tűnik szexuálisan nem illetek össze, ami hosszú távon nem fog működni, főleg, ha ezt az arcodba is vágja rendszeresen, de lehet keres majd mást, aki jobban megfelel.

Nem véletlenül mondják, hogy csak a káposzta jó melegítve; nem kellett volna újra összejönnötök.

2020. szept. 7. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem csak egyszer hasonlítgatna össze a párom az exével. Többet nem lenne rá alkalma.
2020. szept. 7. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A legutolsó exem csinálta ezt velem, mert merészeltem megjegyzést tenni arra, hogy túl sokat foglalkozik az elődömmel.Bezzeg, ha én tenném ugyanezt, akkor a világ legnagyobb ri.banca lennék számára. Megkaptam tőle, hogy szégyeljem magam, a lába nyomába sem érek az exének. Nos, vége is lett a kapcsolatnak. Azóta elfogyasztott nem kevés nőt az idiótája, valószínűleg velük is így viselkedett. Azóta kerülöm ezt a típust, ha egyetlen intő jelet is megtapasztalok, azonnal lelépek az illetőtől. Összesen 2 ilyen emberrel találkoztam mióta vele szakítottam, nem is mélyült el velük a kapcsolat. 6 éve egyedül vagyok, mert meguntam az egész ismerkedési procedúrát. Ez már nem valószínű, hogy változni fog, de nem is cél.
2020. szept. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 acelsziv ***** válasza:
100%
Hah. Szépen pakold össze a cuccait és vele együtt hajítsd ki. Mondd meg neki, hogy megkapta a nagy lehetőséget visszamenni az exéhez.
2020. szept. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondaná, hogy az exe ügyesebben barkácsolt, még el lehet viselni.

Na de az ágybeli teljesítményre ilyet mondani? Hát, mondanám neki, hogy menjen vissza hozzá, ha az kell neki.

2020. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"egyszer már mondta hogy az a másik személy milyen jó az ágyban.."


magyarul xar a szexuális életetek.

Szerintem a közös múlt, meg hát az első kapcsolat szépsége, összeszokott évek miatt jöttetek csak újra össze, de a csávód biztosan..


Én nem tepernék tovább, ha a szex veled nem kielégítő, vagy hiányzik neki, annak nem lesz hosszú távon jó vége. Szerintem ilyenkor talán erősnek kell lenni..

2020. szept. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!