Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A gyerek vagy gyerekek szulete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gyerek vagy gyerekek szuletese megerositette vagy megrontotta a kapcsolatotokat?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 06:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 20-as válaszoló. Együtt akartuk a gyerekeket. Családot akartunk. Ketten. Most, már együtt várjuk, hogy mikor lesz unoka. Ha lesz..
2020. szept. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
89%
Az első gyerek után volt egy kis hullámvölgy. Semmi komolyabb balhé, csak nem szexelhettünk a terhesség alatt, nekem utána is alacsony volt a libidóm, és nehezen állt vissza a szexuális életünk. Ritkán voltunk együtt, inkább jó barátokként üzemeltünk egy ideig. Sokat beszélgettünk róla, igyekeztünk megoldani, és rendeződött is lassacskán. Azóta viszont minden rendben, született még egy gyerekünk, ott már nem volt ilyen probléma, sőt, szerintem többet szexelünk, mint előtte. Azt a hullámvölgyet leszámítva én úgy érzem, erősebbek lettünk, hosszútávon mindenképpen. De ehhez kellett, hogy normálisan tudjunk kommunikálni és türelmesek legyünk egymással (főleg a férjem velem).
2020. szept. 7. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen rontja.
2020. szept. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!