Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom lebarmol mert rendetlen vagyok,de veszi ilyen komolyan?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy aprosagnak tunik, de a baratom azzal cseszeget mostanaban, hogy kupit hagyok magamutan, rendetlen vagyok es sok piszkos edenyt csinalok.

En mindig a napvegen mosogatok el, de nem hagyok ott masnapra semmit. O viszont csak azt akarja eszre venni, hogy hegyomlasnyi a mosogatni valo. Ha otthagyom valahol a ruhaim akkor nem kiabal soha,nem flegma vagy ilyesmi, de minden alkalmat megragad es ram szol,hogy pakoljak el magam utan, ne legyen ott a felsom az nem oda valo. Neha olyan erzesem van mintha rendmanias lenne,de megsem,mert a nyomaban sincs annak amit pl a szuleim csinalnak otthon. Aztan tegnap meg veletlen leejtettem a serpenyot amibe a tojast sutottem es azonnal feltakaritottam, de a szekreny sarkaban ott maradt. A baratom este vette eszre es rogton ram szolt, hogy undorito. De ami mar nagyon sok volt az az,hogy komolyan tok veletlen osszeraktam a feherekkel egy piros veszpremi felsot. Es mindent feher ruha befogta a pirosat, az a rohadt felso meg kb rozsaszin lett. A baratom nagyon merges volt. Meg sosem lattam ilyennek. Teljesen megertem, mert sok ruhat tettem tonkre, de bocsanatot is kertem tole es nem tudtam mar mit tenni ellenne. Nagyon elegem van abbol,hogy ha nala vagyok akkor folyton lebarmol valamiert es szerintem mar az idegesseg miatt cseszek el mindent. 5 eve vagyunk egyutt es korabban is veszekedtunk,mindig megoldottuk a problemakat, de meg nem eltunk egyutt. Most vett egy lakast par honapja es sok idot toltok vele igy. Azota ilyen. Mar eltunk egyutt rovidebb ideig, de akkor alberletben es voltak lakotarsak is. Ott nem eszleltem ilyet. Mit tehetnek hogy ne legyen miattam feszultseg folyamatosan? En tenyleg nem csinalok kupit. Oke, nem vagyok olyan rendrakos fajta sem, de ot zavarja es ezert figyeltem is mindig. Megis belemkot. Nagyon zavar. Beszeltunk rola, de szerinte nem figyelek a rendre es most mar kez elfogyni a turelme. 😢


2020. szept. 8. 09:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Igen altalaban heti 3-4 napot vagyok nala. Csutortoktol vasarnapig es akkor en fozok, mosok meg vasarlok is kajat.
2020. szept. 8. 13:21
 12/19 anonim ***** válasza:
73%
Es ezt legalabb meg is koszoni hogy ingyen cseled vagy, vagy csak orditani tud ha veletlen valamit rosszul csinalsz?:D
2020. szept. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Nen igazn szokta megkoszonni. Vagyis max 1x 2x ha pl finomat foztem hogy koszi a vacsit. De nem is zavar,hogy nem koszonget meg mindent. Amig ott vagyok sosem kellett meg fizetnem a rezsit, de ezt o mondta,hogy ne! Szoval az a minimum es hogy amig ott vagyok fozok neki meg mosok. Es a takaritast is igyekszem betartani, es a napvegen mindig elmosogatok.
2020. szept. 8. 13:55
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha veled mosat meg főzet, akkor befoghatja kritizálás helyett. Csak az nem hibázik, aki nem dolgozik. Itt nem arról van szó, hogy suttyomban beosontál kimosni az engedélye nélkül...
2020. szept. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
27%
A mai lányok gondolkodását elnézve, rendesen szégyellem hogy nő vagyok.
2020. szept. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor koszoni meg ha finom volt a kaja? De edes.

Igyekszel betartani a takaritast? Te mirol beszelsz?:D

Elso nap amikor a héten messz hozza, akkor az elozo napi mocskat is neked kell takaritani?

Egyertelmu a valasz, de gondolom o nem takarit amig te nem vagy ott hogy megcsinald:D

Ne haragudj, de ezt o hogy gondolja hogy takaritani a te dolgod, a sajat lakasaban amig ott vagy? Tudtommal nem a baratnoje vagy?

Csak akkor lehetsz ott ha csinalsz cserebe hazi munkat is, ez neked kicsit sem megalazo?

Legyen mar egy kis tartasod jezusom..

2020. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%
#15 fiú a kérdező párja, nem lány.
2020. szept. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

#17 Tudom. A kérdező alacsony intelligenciája miatt szegyellem, hogy nő vagyok.

Rossz nézni hogy pár lány annyira buta, hogy így ki lehet őket használni.

2020. szept. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező nagyon kis cuki csaj lehetsz... :D De a pasid egy irtózatosan nagy barom... Eszembe nem jutna ilyenekkel cseszegetni téged, ha leesik valami nagy kaland... össze kell takarítani és ennyi. :D
2020. szept. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!