Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is a párja visszaél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is a párja visszaél azzal, hogy Te csak otthon vagy gyesen ez a dolgod nem csinálsz semmit?

Figyelt kérdés

Reggel elmegy 6 kor. Este 7 kor ér. Egész nap itthon velük és nem unatkozom. Bolt háztartás. Mikor megkérem valamire azt mondja intézd te vagy otthon. Rendszeresen felhív intézzem el azt, hívjam fel ezt meg azt mondván nem dolgozok ő igen.

Ha hazaér elakarok menni azt mondja be se ér de passzolom le. Ő hazajön leakar ülni pihenni nem peszteálni. Én mit se tudok erről mert itthon meresztem nagyra a seggem 4 éve.

Sírok fájdalmamba már. Én csak egy anyarobot vagyok ő dolgozik.


2020. szept. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
89%
Nagyszülők? Esetleg ők tudják a gyerekeket egy egy napra átvállalni.
2020. szept. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Nem segítenek. Sose tették..
2020. szept. 10. 12:02
 3/53 anonim ***** válasza:
17%
Ez évezredes vita, én férfiként elhiszem, hogy sok dolga van egy anyának, nem vitatom, hogy rengeteg munka és nem "segg meresztés", de azt sem fogadom el, amikor egy teljes álláshoz hasonlítják. Én bármikor szívesebben csinálnám a házi munkát és nevelném a saját gyerekem, mint hogy dolgozzak. Férfiként! Persze azt nem fizetik meg. Ugyanez a véleményem a házimunkáról is. Nekem senki ne akarja beadni, hogy az nehéz dolog. Rá kell szánni az időt, de nincsenek határidők, nem dirigál senki max a gyerek, de a gyerek ezzel jár. Ez az én személyes véleményem.
2020. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
89%
Mit dolgozik a párod? Bár nem mentség az sem.
2020. szept. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
37%

13 órát van távol otthonról egy nap csak a munka miatt.


Mindig csak egy kérdésem van: Cserélnél vele? Tegyük fel ő lehet otthon a gyerekkel és takaríthat, te pedig pontosan ugyanazt a munkát végeznéd, amit ő végez. Cserélnél vele, mert szerinted neki könnyebb?

2020. szept. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 A kérdező kommentje:
Irodai munka. Abba fárad el, hogy napi 2 szer 2 órát utazik a munkahelyére szerinte meg a sok hülye kolega.
2020. szept. 10. 12:07
 7/53 anonim ***** válasza:
33%
A szellemi fáradtságot nehezebb kipihenni mint a fizikait. Ezt tapasztalatból mondom. Azért néha besegíthetne.
2020. szept. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
26%

Persze, sokaknál előfordul. A "titok" pedig tök egyszerű, hogy elkerülje ezt a helyzetet bárki: Normális embert kell választani. Ha valaki erre nem hajlandó, akkor meg ne rinyáljon utólag.


És a #3-as hiába pontozzák le, teljesen jókat írt.

2020. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
35%
#6: Szóval te tojsz az ő fáradságára, de te ugyanúgy előadod a mártírt.
2020. szept. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
100%
Máshol is van ilyen, de nem szabad beletörődni. Főleg, hogy ezek szerint a gyerekek lefekvésére ér haza, teljesen normális igény, hogy foglalkozzon velük. Ha más nem, akkor keressen közelebb munkát, hogy ne utazással teljen a fél napja.
2020. szept. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!