Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is a párja visszaél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is a párja visszaél azzal, hogy Te csak otthon vagy gyesen ez a dolgod nem csinálsz semmit?

Figyelt kérdés

Reggel elmegy 6 kor. Este 7 kor ér. Egész nap itthon velük és nem unatkozom. Bolt háztartás. Mikor megkérem valamire azt mondja intézd te vagy otthon. Rendszeresen felhív intézzem el azt, hívjam fel ezt meg azt mondván nem dolgozok ő igen.

Ha hazaér elakarok menni azt mondja be se ér de passzolom le. Ő hazajön leakar ülni pihenni nem peszteálni. Én mit se tudok erről mert itthon meresztem nagyra a seggem 4 éve.

Sírok fájdalmamba már. Én csak egy anyarobot vagyok ő dolgozik.


2020. szept. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Hétvégén mit csinál.?
2020. szept. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:

Nem tojok hisz intézem a telefonjait, ügyeit, ügyeinket...mint írtam. De az hofy erre az a válasz, mikor este 1 örára szeretnék kifutni a világból az anyaságból, hogy egész nap a seggem meresztem. Az fáj. Nem érti meg 24 órás anyaszolgálat alatt miért van igényem napi 1 orára.

Igen járnék dolgozni de ő meg mondta nem marad itthon mert nem erre született..

2020. szept. 10. 12:12
 13/53 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tudsz tenni. Mikor mehet a kicsi bölcsibe, oviba?
2020. szept. 10. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
22%
Elég árulkodó, hogy arra nem válaszoltál, hogy normális embert kéne választani.
2020. szept. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 A kérdező kommentje:

Utolsó. Senki se tudta, hogy gyerek után ilyen lesz. Eskü ha tudom nem szülök neki.


Nem akar munkahelyet váltani mert itt jól fizetnek és szeret kocsikázni.

2020. szept. 10. 12:20
 16/53 anonim ***** válasza:
100%
S hétvégén?
2020. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
32%

"Senki se tudta, hogy gyerek után ilyen lesz."


Tökéletes felelősséghárító magatartás. De, rengetegen tudják. Eleve sokan csak akkor vállalnak gyereket, ha már ismerik a másikat.

Mondjuk oké, ezen az oldalon tényleg az a divat, hogy egy nő akkor is szent és ártatlan, ha fejjel fut a falnak, mindenféle gondolkodás nélkül.


Hát, amúgy akkor így jártál. Egyedül a gyereket sajnálom. A hapsival ti ketten tökéletesen összeilletek, de szörnyű gyerekkora lesz szegény gyereknek.

2020. szept. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem az irodai munka is nagyon fárasztó tud lenni,főleg ennyi utazással, és ha a kollégákkal baj van,az a legrosszabb. Képzeld magad a helyzetébe,hogy egy olyan munkát kell végeznie,amit nem szeret,hogy titeket eltarthasson. Én is voltam ilyen munka helyen, nap végére semmihez nem volt kedvem.

Sajnos sokan nem gondolnak előre bele,hogy mivel jár a gyermekvállalás, milyen élethelyzetekbe kerülhetnek. A férfiak bele keserednek a munkájukba,a nők pedig az otthoni dolgokba. Szerintem sokaknak egyszerűen nincs elég pénze erre,a férfinak kevesebbett kellene dolgoznia, a nőnek pedig elkellne a segítség, és így tudnák fenntartani a jó házasságot. De erre nincs pénze magyaroszágon az embereknek.

2020. szept. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
88%

Az nem megoldás, hogy közelebb keres munkát? Vagy közelebb költöztök?

Ülj le vele megbeszélni, hogy ez most csak egy ideiglenes állapot. Lassan mész te is dolgozni. Akkor neked se kell a házimunkával és a gyerekkel foglalkozni? A munkamegosztás úgy néz ki, hogy ő dolgozik, te házimunkázol. De az apai feladatokat ne tolja rád, ő is teljes értékű szülő, ugyanúgy szüksége van rá a gyerekének.

Vagy B verzió: elváltok.

2020. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Férfi vagyok.

Nem értem miért a kérdezőt, bántjátok.

Ok. Hétköznap a fickónak nem sok ideje van. Eszik, iszik, s alszik. Hiszen 13 órát van távol.

De ott a hétvége. Szabadság.. Stb..

Olyankor sem segít?

2020. szept. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!