Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is a párja visszaél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is a párja visszaél azzal, hogy Te csak otthon vagy gyesen ez a dolgod nem csinálsz semmit?

Figyelt kérdés

Reggel elmegy 6 kor. Este 7 kor ér. Egész nap itthon velük és nem unatkozom. Bolt háztartás. Mikor megkérem valamire azt mondja intézd te vagy otthon. Rendszeresen felhív intézzem el azt, hívjam fel ezt meg azt mondván nem dolgozok ő igen.

Ha hazaér elakarok menni azt mondja be se ér de passzolom le. Ő hazajön leakar ülni pihenni nem peszteálni. Én mit se tudok erről mert itthon meresztem nagyra a seggem 4 éve.

Sírok fájdalmamba már. Én csak egy anyarobot vagyok ő dolgozik.


2020. szept. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
86%

Nem nekem probléma te szerencsecsomag!

Írtam ilyet, hogy az?

Az ilyen pasiknak nem kell gyerek, aki megeröltetőnek érzi azt, hogy a saját gyerekére vigyáz!

Otthon lehet maradni és aludni amikor akarsz, nem baj ha a gyerek nem hagy, majd zárd be a szobába 😂.

Én tökéletes boldog vagyok így és egyáltalán nem érzem nyugnek a gyerekem!

Szövegértés!

2020. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
96%
Szegény férfiak többet nyavalyognak itt, hogy nem talál olyan nőt, akinek gyerek kell. Az ilyen minta apák miatt egyre több nőnek nem kell.
2020. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
47%

#37


Aha otthon maradok, ha haza hoz annyit mint én. Én szíves örömest otthon maradok a gyerekkel és takarítok, főzök, csak keressen annyit amennyit én. Egyébként ez utóbbit évek óta teszem hiszen egyedül élek. Képes vagyok ellátni magam és a ház nem lesz nagyobb +1-2 emberrel.


Emellett van egy nagyon jó barátom. Két emeletes családi házban lakik, két gyereket nevel egyedülálló apukaként, ugye Covid miatt most dupla szívás, volt a gyerekek kicsik, és mindent egyedül csinál. A két gyerkőc olyan jól nevelt mint legtöbb felnőtt sem. S gyakran vitatjuk vele, hogy a nőknek miért fájdalom a saját gyerekeikkel foglalkozni, mert ő is tudja hogy munka, de tudta mikor gyereket vállalt és stb. Az a baj tudod, hogy én személy szerint próbálnék megértő lenni és empatikus, viszont másik oldalról kb kivétel nélkül csak hiszti jön, illetve hogy de rossz nektek férfival, aki semmit sem csinál, csak dolgozik és hoz haza pénzt, de ez ugye nem elég, szóval váltok, ami ugyanúgy nem segít a problémán de cserébe kiesik egy kereset és gyereknek csinálsz csonka családot. Hol ebben a logika?

2020. szept. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 A kérdező kommentje:

Igazatok van abva rohadtul elcsesztem hogy gyerek vállaltam. Ezen nem tudok segíteni.

Azt mondja ha ő marad otthon és én dolgozom nem keresek annyit. Ami igaz mert ő a dupláját kapja.

Szóval nehéz.

Mindenképp az lesz a legjobb ha én dolgozok a pici ( 6 hós) megy bölcsibe.

Így remélem nem aláz tovább a seggnövesztés jelzővel..

2020. szept. 10. 13:53
 45/53 anonim ***** válasza:
83%

Ez a keressen annyit amennyit én tipikus ego duma,férfiaknak nem esik csorba a karrierükben.

Eleve ez az alfa hozzáállás,hogy csak egy férfi tud annyit keresni.

Aham persze szünet nélkül úgy,hogy közben beteg a gyerek meg mindent meg kell csinálni.

Igen úgy meg tudja csinálni,hogy bébiszittert fogad,na de ott van,hogy ugyanúgy megfizet valakit,mert egyedül nem megy és nekem ne mondja senki,hogy már pedig de.

2020. szept. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
84%

Hát ez rám nem vonatkozik, sehol nem írtam, ha el olvastad volna, hogy nekem gond a gyerekem.

Én több gyedet kaptam, mint az apa fizetést mégis egy lusta nem törődőm ember lett, aki csak elvárt. Pedig én mondtam, hogy maradjon akkor otthon! De nem, mert milyen az már...

De egy férfi se nyavalyogjon. Attól mert akad pár olyan férfi, aki egyedül neveli a gyerekét még nem ez az általános és neki se jár nagyobb kitüntetés. Neki is ugyan annyi nevelni.

Nekem is van egy jó férfi barátom, ő neveli a lányát, dolgozik mégse nyafog.

Az én lányom is elég önálló a korához képest és?

A férfi is melérlegeljen, hogy a meló mellett tudja e nevelni a gyereket. Nem csak haza megy és eszik alszik, a gyerek is igényelné az apját nem? De ha ezt látja, hogy apuka ad egy puszit azt ennyi az nem hiszem, hogy rosszabb, mint egy csonka család.

2020. szept. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
90%

Hát nem tudom.. én is programozóként dolgozom, napi 8 óra aktív agyzsibbasztós munka, otthon főzés, háztartásvezetés pluszban megvan. Egyszer voltam több napot tesómnál, nekik 2 kicsi gyerek. Én munkában(+háztartás) még nem fáradtam el annyira mint azon a 2 napon a 2 gyerekkel. Egyszerűen nem olyan mint 1 irodai munka, teljesen más a tempó, nem tudsz beállni semmire, mert a gyerek úgyis felrúgja. Ha elalszik van 1-2 órád kiszusszanni magad, de én nem tapasztaltam, hogy ez is egyszerű kör lenne, mivel 1 óráig legalább ringatni kellett, ha pedig megpróbáltad lerakni felébredt, mehetett elölről.. Emellett még főzzél is, takaríts, rakj rendet, és kb ahogy megcsinálod jön a gyerek mögötted és keni/dobálja szét... Szóval nem kell ezt lenézni, leegyszerűsíteni, mert nem az.. Isten áldja meg az összes anyuka kezét aki ezt végigcsinálja 3 éven keresztül vagy akár több, és nem bolondul bele.. Remélem én is hozzá tudok majd erősödni, ha mi vállalunk kisbabát.


Minden esetre én megpróbálnám vele megbeszélni, hogy ez nem így megy, igenis segítsen, ő is benne van abban a gyerekben. Most kb olyan mintha te "kaptad" volna mint valami ajándékot, aztán érezd jól magad.

2020. szept. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
83%
47 jól látod,annyit még hozzá teszek,hogy felnőtt társaságban máshogy telik az idő is.
2020. szept. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
100%

A 47-es utolsó bekezdése szerint járj el.

Igen, kaptad a gyereket. Te magad írtad, hogy te akartad. Ha a párod nem akarta, akkor jogtalanul de tüske a szemében.

Lassan a tiedben is. Nagyik miért nem segítenek néha? Heti 1-1 órát, gyermekfelügyelettel.

2020. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
26%

Miért kell ráerőltetni a férfira a gyereket , ha egyszerűen ő nem akar és ezt ki is jelenti? Sosem értettem az ilyen nőket, mint te. Ki mint vet, úgy arat. Ha már a gyerek előtt közölte, hogy csak azért vállalja a gyereket, mert te annyira szeretnéd, akkor most egy szavad sem lehet. Nem szabadott volna ráerőltetni, sőt örülj neki, hogy még nem menekült el.

Mi a párommal egyáltalán nem szeretnénk gyereket, de ő előre közölte, hogy ha mégis beindulna a biológiai órám pár év múlva, akkor oké. De! Akkor minden feledat rám hárulna a gyerekkel kapcsolatban! Ezt évekkel előre leszögeztük, és én felfogtam, hogy ha egyszer mégiscsak rámjönne a babázhatnék, akkor pénz lesz, de segítség az nem. Mert neki nyűg a gyerek. Ugyanaz, mint a férjed. 13 óra munka után a francnak van kedve ütyürüpütyizni, fürdetni és társai. Az ember ilyenkor csak ki akarja pihenni az aznapi fárasztó munkát. Teljesen megértem a párodat és szerintem neked is meg kéne.

El lett mondva az elején, hogy magadnak szülöd. Te ebben a tudatban vállaltad. Akkor utólag ne panaszkodj, hogy nem akar segíteni, te akartál annyira babukázni.

Ja és nem férfi vagyok, hanem nő, de mégis fel tudom fogni, hogy az a férfi, aki csak a feleség miatt vállal gyereket, arra tuti nem lehet majd a gyerek körüli teendőkben számítani, mert csak nyűg lesz neki. Magadnak szülted! Oldd meg vagy vegyél fel egy bébiszittert.

2020. szept. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!