Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is a párja visszaél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is a párja visszaél azzal, hogy Te csak otthon vagy gyesen ez a dolgod nem csinálsz semmit?

Figyelt kérdés

Reggel elmegy 6 kor. Este 7 kor ér. Egész nap itthon velük és nem unatkozom. Bolt háztartás. Mikor megkérem valamire azt mondja intézd te vagy otthon. Rendszeresen felhív intézzem el azt, hívjam fel ezt meg azt mondván nem dolgozok ő igen.

Ha hazaér elakarok menni azt mondja be se ér de passzolom le. Ő hazajön leakar ülni pihenni nem peszteálni. Én mit se tudok erről mert itthon meresztem nagyra a seggem 4 éve.

Sírok fájdalmamba már. Én csak egy anyarobot vagyok ő dolgozik.


2020. szept. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
72%

Évvel viszont egyet értek, ő nem akarta, akkor minek kellett erőltetni?

N28

2020. szept. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
58%
Jaj nem akarta! Ha nem akarta volna, akkor nem csinálja meg. 10 év kapcsolat után is szakít egy pasi, ha nem akar gyereket! Ha meg úgy bele megy a gyerek témába, hogy megcsinálja, de a te bajod, az nem férfi, és se nem társ. El tudom képzelni az ilyen kapcsolatokat, és nem a legjobban, jó vagy, mert mosol főzöl takarítol, de ennyi üríteni is kell neki, ha meg jön más aki jobb, majd lecserél akit 1 év után feleségül is vesz és hirtelen akar babázni is! Hihetetlen azt olvasnom, hogy a nők mennyire képesek alárendelni magukat, és még büszkén vállalják is! Most őszintén, hiába írod, hogy ha majd megjön a kedved akkor tudod, hogy nem fog vele törődni, előre szólok, hogy lelkiekben fogsz belerokkanni! Mert az nem család! És ez lenne a lényege!
2020. szept. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
0%

#47

Én vagyok a másik programozó. Különbözőek vagyunk. Lehet lefoglal, de kikapcsol az agyam. Nem tudom milyen szinten dolgozol én a nap végére már utálom az egészet, de az egész karrierista szemléletet és életképek is utálom, ezt viszont üzenem a 28 éves hisztis anyukának. Nem tudom mennyit kaptál, de programozó fizuk fél milla körül repkednek senior szinten, én nem látok nagyon nőket, akik ekörül keresnének. És nem gondolom, hogy azért mert ne lehetnének programozók, csak nem ezt akarják csinálni, ezért csúnya férfiakat hibáztatni? Azt nem is értem, hogy jön ide hogy férfiaknak azért megy, mert nem kell hazajárni gyerekhez. Hát én előbb alakítanám ki az anyagi biztonságot és utána vállalnék gyereket. Én sem vagyok még 30 és nem kell 24 évesen gyereket vállalni. Én akkor diplomáztam.


Bűzlik a szátok a gyűlölettől és sérelmektől, pedig én is azt mondom, hogy a kérdezőnek van igaza, és azért nem segg meresztés amit csinál. De félig ő is hibás.

2020. szept. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!