Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Másnál is a párja visszaél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnál is a párja visszaél azzal, hogy Te csak otthon vagy gyesen ez a dolgod nem csinálsz semmit?

Figyelt kérdés

Reggel elmegy 6 kor. Este 7 kor ér. Egész nap itthon velük és nem unatkozom. Bolt háztartás. Mikor megkérem valamire azt mondja intézd te vagy otthon. Rendszeresen felhív intézzem el azt, hívjam fel ezt meg azt mondván nem dolgozok ő igen.

Ha hazaér elakarok menni azt mondja be se ér de passzolom le. Ő hazajön leakar ülni pihenni nem peszteálni. Én mit se tudok erről mert itthon meresztem nagyra a seggem 4 éve.

Sírok fájdalmamba már. Én csak egy anyarobot vagyok ő dolgozik.


2020. szept. 10. 11:53
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
34%

Mindketten cégig otthon voltunk. Lét éves kora után ő visszament dolgozni, én suliztam délután.

Nem volt efféle baromság.

24f

2020. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
16%
Megvetem az ilyen nőket és a támogatóit. Szerencsétlen férfi gürizik egész nap, aztán hazaér szerencsétlen és még ezt is a nyakába teszi a kérdező, aki akkor kel fekszik mikor akar, és még idejön előadni a mártírt. Undorito.
2020. szept. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
78%

Igen vissza élt vele egészen addig míg vissza nem mentem dolgozni.Utána érdekes módon nem kellett 13 órát távol lenni,mert ő is ugyanúgy vitte reggel a kicsiket oviba.Irodai munka persze ott a kis kolleginák elszórakoztatták,minek siessen haza.

Akkor fog változni a helyzet,ha te is értékelni fogod magad és visszamész dolgozni.

Ha akkor se változik semmi akkor tipli.Mert most egyáltalán nem néz semmibe.

2020. szept. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
57%
Na mert egy irodában ülni aztán fárasztó. A mi irodistáinknak 40 évesen egy darab ránca sincs, biztos nagyon megtörte őket az élet. :D
2020. szept. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
49%

Úgy szültél, hogy tudtad elsősorban csak neked akart örömet okozni a közös gyerekkel. Ő a leírás alapján nem igazán volt oda a gyerek gondolatától. Szüld meg, de ő magasról tesz a gyerekkel járó kötelességekre. Nos, ebből az rajzolódik ki, hogy két ember átgondolatlanul hozott össze gyereket. Te belevágtál úgy, hogy közben az összes figyelmeztető jel ott volt a szemed előtt a hozzáállásáról. Erre most mit lehet írni? Talán azt, hogy miért vagy most meglepve, ha tisztában voltál a hozzáállásával? Mire gondoltál, hogy majd a gyerek láttán egy csapásra jó apa válik belőle? Ez csak ritkán fordul elő, inkább csak a mesékben. Ráadásul meg is mondta, hogy te akartál szülni, akkor csináld te. Tényleg nem értem, hogy két ember hogy lehet ennyire ostoba, mint ti. Minek kell úgy gyereket csinálni, ha az egyik fél csak a másik kedvéért megy bele egy ilyen döntésbe? Nem tudtok gondolkozni, hogy a jövőben mi várható majd ilyen hozzáállással?

Az a baj, hogy abszolút de nem tudlak megérteni téged, és a kedves apát sem. Végtelenül buták vagytok mindketten.

2020. szept. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
83%

Az látszik, hogy téged is tehermentesíteni kéne, meg a férjedet is.


Első kérdésem, hogy nem tudtok-e a munkahelyéhez közelebb költözni? Kiadjátok a lakást és béreltek egy másikat.


A második, hogy kéne nektek egy bébiszitter, aki időnként beugrik neked segíteni, és 1-1 órára ott lehet vele hagyni a gyereket.

2020. szept. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
84%

3as!

Senki nem tiltja, hogy te maradj otthon a gyerekkel, te is kapsz gyedet!

Sokan csak okoskodnak itt.

Persze, marha könnyű gyerekkel foglalkozni, háztartást vezetni. Semmi ideje magára, a drága párja egy órára nem vigyáz a gyerekre, ami az ővé is!

Otthon sokan ettől diliznek be, fusztráltak lesznek.

Nem tud kimozdulni se.

Aztán még a jó külsőt is elvárjatok, szexet meg a meleg vacsorát?

Általában, akiknél így van, ott így is marad, ha a nő visza megy dolgozni is!!!

Én ott is hagytam a lányom apját ilyenek miatt. És nem, ő se volt ilyen...egy élet nem elég valakit kiismerni! Naivak vagytok, ha azt hiszitek mindent láttok előre.


Én neveltem a gyereket, dolgoztam, háztartást vezettem, kutyával foglalkoztam mégse nyavalyogtam!

És igen, tök jó, amikor anyám viszi az unokáját és tudok magammal foglalkozni.


A párom elfogadja a lányom, de az elejétől kezdve tudja, hogy én több gyereket nem szülők. Pedig ő így is kiveszi a részét a nevelésből és a háztartásból munka mellett! Na ilyen egy jó apa és férj!


A másik meg, ha a nő mond le a gyerekről az apa javára, akkor egy utolsó kva. Az apa az szart bele? Vicc!

N28

2020. szept. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
30%

Befejezted #37?

Ha ekkora probléma, minek kell gyerek?

2020. szept. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
66%

37es vagyok.

Hozzáteszem én jó gyedet kaptam és most is 2200 eurot viszek haza.

Jajj szegény apa, gürizik...majd az anya is fog, de az ilyen felfogású emberek akkor is szarak bele majd.


Sztm hagyd ott a gyerekkel pár napra, menjen szabira aztán oldja meg.

2020. szept. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
32%
Aztán azt kérdik a szegény nők miért nem akar egy pasi se komolyat már. Ezért!
2020. szept. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!