Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tulreagalom? Mit kene tennen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tulreagalom? Mit kene tennen?

Figyelt kérdés

Baratommal 2 eve vagyunk egyutt. Sokat veszekedtunk mindig is, de nagyon szeretjük egymast. Tavkapcsolatban elunk (veszprem-vas megye).

A problema a következő. Kb 1 honapja baratom elkezdett ignoralni, nem ertettem miert, a napi beszelgetesek lementek 2-3 napi beszelgetesekre, ebbol persze veszekedesek szulettek hiszen ki akarna hogy ignoraljak. Beszélgettunk kicsit rola kiderult hogy a papaja korhazban van. Nem tulajdonitottam kulonosebben neki figyelmet mert a 2 ev alatt nem ez volt az elso eset. Ugy kezeltem mint eddig kerdeztem mi a helyzet vele jobban van e stb.

3 hetre ra odaig fajult ez az egesz hogy baratom egy rosszabb napjan kijelentette hogy szakitani akar mikor epp veszekedtunk mivel neki ez igy most jobb. Vegul odaig jutottunk hogy majd masnap megbeszeljuk. Megbeszeltuk hogy most tartunk egy honap szunetet az alatt keveset beszelunk, de most maganyra van szuksege mert a papaja állapota gyorsan romlik. Ugyanugy irtuk es mondtuk egymasnak hogy szeretjuk egymást. Mivel levette a kapcsolatot face-rol is azt mondta ha majd talalkozunk visszarakjuk ha mar tenyleg egyutt leszunk ujra. 1 honap pihit beszeltunk meg, en ugy akartam hogy egyaltalan nem beszelunk de baratomnak ez nem tetszett ugyhogy beszelgetunk.

Azota ugyanúgy 2-3 beszelunk naponta ez volt 1 hetig majd a papaja meghalt.. En tudom hogy O volt a csalad kozeppontja baratom pedig nagyon szerette. Kerdeztem hogy valamiben tudnek e segiteni mondta hogy nem.. Azota pedig a szeretlek és a többi dolog is megváltozott. Nem beszelunk (ugy erzem idot kell neki is es a csaladjanak is hagyni hogy egyutt legyenek) egyaltalan nem ir bar ezen nem csodalkozom de akárhányszor irom neki hogy szeretem es számíthat ram semmit sem ir vissza. En reagalom tul?

Gyaszolnak ezzel tisztaban vagyok. Mondta hogy most a csaladban mindenki egymasra tamaszkodik es bar nem kedveli a családja nagy reszet most neki is ezt kell tennie. Csak kicsit aggodom emiatt az egesz miatt. Sosem volt olyan hogy 1 nap se beszeltunk volna.. Kicsit uj nekem ez a dolog es nem tudom hogy kene kezelnem. Jovo heten lesz a temetes ugy gondoltam addig teljesen beken hagyom. De megis van bennem egy eros aggodas, egyreszt baratom miatt hogy hogy viseli masreszt hogy ezutan mi lesz velünk. 3 het mulva mennek meglepibol hozzajuk akkor jar le az egy honap.


2020. szept. 20. 10:11
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Akkor a fő kérdés.


És ŐSZINTÉN!


Van esély rá, hogy emberi időn belül összeköltözzetek?

Nem évek, 2-3 hónap!?

2020. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Igen ez lenne most a terv ha ennek vege. Bar mivel most a papaja utan maradt hazzal is lesznek problemak valszeg az osszekoltozes jovore tolodik..

Mi elore tudtuk hogy ez lesz, meg is beszeltuk hogy ha bekovetkezik ez a tragédia akkor valszeg tobb idot fog a csaladjaval tolteni amig el nem megy a gyasz, akkor ugyanugy nem talalkoztunk volna. De igazabol sokkal rosszabb lett mint ahogy szamoltunk ra ahogy igy meseli hogy mivan.. Nemntudok mast tenni csak varni. Ha meg vegre lemegy ez az egesz beszelunk majd az osszrkoltozesrol:)

2020. szept. 20. 11:37
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem kapcsolat. Ti csak szexeltek néha.

Én ezt a gyász miatti nem találkozást sem értem. Kint térdel a temetőben minden éjjel vagy mi van?

Ha a régi házzal meg sok a dolga, hétvégente együtt tudnáatok azokat a dolgokat intézni, hisz elvileg együtt vagytok.

Bár szerintem csak te hiszed hogy együtt vagytok. A pasi vagy mást is dug vagy nem akar téged igazán. Te meg mindent elhiszel.

2020. szept. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem ilyen fekete feher. A pasi nem dug mást ez 1000%.

Szerintem egy kapcsokat nem attol fugg hogy jaj mindennap egyutt vagyunk es dugunk. Legalabbis nekem nem ez a kapcsolat.

De akkor gondolom ismeroseim is csaljak egymast folyamat. (?) szekesfehervar-vas megye szinten tabkapcsolat. A masik pedig Pecs es Anglia. Egyetem miatt.

Szerintem ez nem igy mukodik. Hogy akkor kapcsolat ha egyutt elunk es dugunk mindennap. Fiatalok vagyunk.

De amugy utolso nem ertelek. Nem mondtam hogy a gyasz miatt nem talalkozunk (bar nem tudom ha nekem meghalna egy nagyon fontos szemely az eletemben, aki nem csak ram de a csaladra is nagy hatast gyakorolna akkor en se hivogatnam ide a baratomat) hanem mert megbeszeltuk.

2020. szept. 20. 14:13
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Engedd ezt el!
2020. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Miért írsz ki kérdést ha folyamatosan ellent mondasz minden válasznak és próbálsz mindenkit meggyőzni, hogy nincs vége? Tudom, nehéz elfogadni, de itt vége van. Egy normális felnőtt párkapcsolatban a szünet nem fordul elő, mert semmi értelme. Ott ahol már 1 hónap szünetre van szükség, ott ti már rég nem vagytok egy pár, csak ez így könnyebb és neki se kell a szakítással bajlódnia jelenleg.

Egyébként meg szerinted miért vette le a kapcsolati státuszt? Elég egyértelmű, hogy ezzel a külvilág felé is azt jelzi, hogy szingli. Ha csak szünetről lenne szó akkor úgy hagyta volna, hisz az ő fejében is az lenne, hogy ez csak ideiglenes és majd folytatjátok. De ő fejben lezárta, csak semmi kedve a gyászban még egy szakítást is lerendezni.


Neked pedig egy jó tanács : lásd be, hogy egy hisztis p**csa voltál és kiidegelted a barátod a sok veszekedéssel és ebből tanulj, hogy a következő csávóddal ne rontsd el így. Ne haragudj de én is menekülnék egy olyan embertől, akivel eleve 2 hetente találkozok és ennek ellenére is nonstop veszekszünk. Mi párommal együtt élünk, ezernyi lehetőségünk lenne veszekedni a házimunkán, pénzen, feszkón, mégse tesszük max félévente 1x van egy pici vita....

Írásod alapján 18-20 éves lehetsz max, ez még a tanulós időszak mikor sokat hibázol, majd fejben is megérsz egy kapcsolatra.


28N

2020. szept. 21. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Szerintem ez nem igy mukodik. Hogy akkor kapcsolat ha egyutt elunk es dugunk mindennap"

De, fiatal pasiknak pont erről szól a kapcsolat. Erről is kell szólnia amíg 20-as éveitek elején vagytok. Majd ráértek 50 évesenmosolyogva csak egymás kezét szorongatni.

"rosszabb napjan kijelentette hogy szakitani akar"

Ez elég egyértelmű. Megunt téged, ideje másik csajt kipróbálni.

De mégegyszer:

Ha 2 éven át csak 2 hetente volt rád ideje, akkor ez sosem volt kapcsolat. Eljárt 2 hetenként megdugni, rosszabb esetben te jártál hozzá, még buszra sem kellett költenie, 2 hetente egy dugás a többi közt tök jó vagy tök alacsony a libidója és neki kétheti 1 dugás is elég.

A helyedben hiszti nélkül levonulnék a színről, jobban jársz úgy.

2020. szept. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Végülis szakitottunk. Hiszti nélkül elengedtem, 2 hétre rá irt hogy mi a helyzet velem mert nem akar rosszban lenni. Nekem még kicsit nehéz ez az egész.

Lehet hogy hisztis voltam, sőt biztos, de 2 hetente találkozás szerintem ezt hozza magával. Megpróbálok olyan férfit keresni akinek nem kell könyörögnöm hogy láthassam és szívesen foglalkozik velem.

2020. okt. 4. 17:20
 19/19 anonim ***** válasza:
Átérzem a fájdalmad. Nekem az exem csinálta ezt velem az utolsó 1-1,5 hónapban. Hétvégente találkoztunk csak, de nem egyszer tudtomra adta, hogy az se zavarná, ha 2 hetente látnánk egymást, anélkül, hogy hétköznap beszélnénk. Nekem több találkozásra, együtt töltött időre lett volna szükségem. Az is zavarta, ha hétköznap ráírtam, hogy mi újság vele. Nagyon fájt, hogy így viselkedett velem, még beteg embernek is titulált meg zaklatónak, amiért ráírtam. Mindig a fáradtságra hivatkozott, de ez csak kamu indok volt. Addig nem volt baja azzal, hogy mindennap beszéltünk/majdnem mindennap együtt voltunk csak azután változott meg igencsak gyorsan, hogy új környezetbe került. Szívesebben lett volna az új munkatársaival mint velem, meg persze ott volt már az új kiszemelt faszi is azok közt.
2020. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!