Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináltok ha olyan emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok ha olyan emberrel jöttek össze aki vega és erölteti meg finnyás ne egyél többet húst?

Figyelt kérdés
Ti
2020. szept. 23. 14:20
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
7%
Ha vega 1 csaj, akkor max dugok vele egyet aztan tipli.
2020. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki enyire vega és erőlteti, az nem az én emberem.

N28

2020. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem vega, de sosem erőltette, ugyanúgy megcsinálja nekem a pörit is. Ha erőltetné, akkor én is erőltetném, hogy egyen húst és azonnal abbahagyná. :D


Egyébként elég sok finom vega kaja van, szoktam én is enni belőle, nem zárkózom el. De szeretem a húst is, szóval nem tudnám elképzelni, hogy csak vega kaját egyek.

2020. szept. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem jövök össze olyan emberrel, aki szerint elfogadható, ha másokra erőlteti a nézeteit.

Van egy csomó vega és vegán haverom, egyikük se erőlteti és egyikük se húzza a száját ha mások húst esznek. Igaz én csak normális emberekkel állok szóba.

2020. szept. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy kicsit közbeszólok, mert nem tudok elmenni a kérdés mellett.

Két féle vega van, aki a divat miatt lett az, és aki saját maga miatt köteleződött el. Aki divatból nem eszik húst, az fog megszólni és ítélkezni a húsevők felett. Aki saját maga választotta ezt az utat, az elfogadja a húsevőt, nem fog ítélkezni.

Én saját magam választottam, nem a bolygó megmentéséért, szimplán mert nem akarom, hogy miattam oltsanak ki egy életet.

Viszont elfogadom, hogy mások úgy gondolják, ez a sorsa a haszonállatnak, ezért van teremtve, ettől az az ember nem lesz értéktelenebb a szememben.

2020. szept. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem jönnék össze. Nem azért mert vega, hanem mert rám akar erőltetni valamit amit én nem akarok és pont. Nem akarom én sem másnak megszabni mit egyen/igyon, milyen zenét szeressen, milyen stílust kövessen stb. fordítva is tartsa tiszteletben a saját ízlésemet, világképemet.

Az előttem szólókkal egyetértve, vagy egy réteg a vegánok és a vegtáriánusok között akik azt hiszik reinkarnálódott hittérítők s nekik aztán prédikálniuk kell - utálja is őket mindenki. Szerencsére viszont ez csak egy hangos kisebbség és nem a többség.

2020. szept. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Olyannal nem jönnék össze, aki bármit is rám akar erőltetni.

Egyébként vannak vega ismerőseim, de egyikük sem erőltetni ezt rá másokra, úgyhogy nem hiszem, hogy sok lenne közöttük, aki ilyen.

2020. szept. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a férjem vegán már több éve és egyszer sem erőltette rám ahogy én sem. Ha nincs kedvem 2 felé főzni akkor szívesen eszem vegán kaját én is. Én inkább azt vettem észre, hogy pont fordítva van és ő kapja sokszor még több év után is, hogy miért nem eszel húst, annál jobb nincs stb..
2020. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Vennék egy naaagy szőrmók nyuszit, és előtte készíteném el. Szépen kitekerném a nyakát, kivéreztetném, megnyúznám, filézném, aztán menne a pácba, és már sütném is. Rizzsel tálalnám 😉
2020. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!