Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy általam kirakott mém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy általam kirakott mém miatt behisztizett a barátom exe. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sztoriba kiraktam egy vicces mémet. Sokszor szoktam ilyet csinálni. A barátom exnője (aki ismerősöm fbn) másnap cirkuszolt a barátomnak a mém miatt. Magára vette. Csak egy vicces mém volt, de volt egy eset 3 éve, mikor én még sehol se voltam, és kapásból arra az esetre gondolt a mémből és hogy én arra célozgatok. Barátom kiakadt, felhívott. Mondtam neki, hogy el is felejtettem már, hogy ennek a nőnek volt egy ilyen sztorija (úgy fél éve hallottam az esetről barátomtól, azóta eszembe se jutott). Rengeteg olyan mémet rakok ki, amit kb. bárki magára vehetne, dehát ez csak poén, fel se merült, hogy bárki kiakadna ezeken, mindig csak nevető fejeket küldtek a mémekre. Mikor este találkoztunk, már nem is érdekelte a barátomat az egész, szóba se jött köztünk. Engem azért aggaszt, hogy az exének nem tetszik valami, kiakad valami ostoba dolgon és a barátom már cirkuszolt velem azelőtt, hogy meghallgatott volna. Persze miután meghallgatott, már semmi baja se volt, de milyen dolog ez egyáltalán, hogy az ex hisztije érdekli. Végül azt mondta, ne rakjak ki semmi félreérthető dolgot. Tapasztalatom szerint ha egy nő félre akar érteni valamit, akkor bármibe belelát dolgokat, szóval ennyi erővel semmit se rakjak ki. Nem mintha tragédia lenne, nem vagyok olyan függő, de komolyan egy ex miatt változtatnom kellene a dolgaimon? Amúgy 40 éves nőről beszélünk az ex személyében, én majdnem feleannyi vagyok.
2020. szept. 25. 07:27
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
72%

Nem voltàl elég PC?


Amúgy telibe leszarnàm a helyedben. Mindig van valaki, akinek akad gondja a publikàlt tartalmakkal.

2020. szept. 25. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
🤣🤣🤣🤣 jezusom, mennyire dedos az exe...
2020. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
25%
És téged mit érdekel az elődöd?
2020. szept. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel, eszembe se jutott hogy ismerőseim között van, mikor ezt kiraktam. :D
2020. szept. 25. 08:39
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért beszélnek egymással a párod és az exe? Én egy exemmel sem tartom a kapcsolatot.
2020. szept. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%

Először is értsd meg, hogy más korosztályoknak mások a közösségi média használati szokásai. Lehet, hogy 20 évesen röhögünk rajta, de egy 40 évesnél meg másképp csapódik - de megnézheted a 60+ korosztályt is, ők megint teljesen másképp Facebookoznak.


Félreérthető dolgot meg tényleg nem kellene kitenni, mert nem tudod, kinek milyen a lelki világa, és mibe tenyerelsz bele. Rám is haragudtak már meg félreérthető kiírás miatt, de én legalább magamtól beláttam, hogy jó, akkor máskor inkább az ilyet csak privátban közlöm. :))


Érdekes pontja még a sztoridnak, hogy a párod ENNYIRE kiakadt. Nem csak simán megkért, hanem ki is akadt, hogy megsértődött az exe.

2020. szept. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Most már érdekelne, hogy mi volt az a mém.
2020. szept. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
A párod exe egy idióta, de vele nem is kell foglalkoznod, jól teszed, ha szarsz rá magasról. Azt viszont nem hagynám annyiban, hogy a párod ennyire kiakadt és nekiállt megvédeni. Ha ennyire az ex seggében van, menjen vissza hozzá.
2020. szept. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az aztán durva korkülönbség :D Te nem vagy elég szép ahhoz, hogy korban hozzád illő pasit fogj magadnak, vagy a barátod olyan béna, hogy csak egy 20 évvel idősebb nő állt szóba vele? :D
2020. szept. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10# ő az ex?
2020. szept. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!