Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy általam kirakott mém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy általam kirakott mém miatt behisztizett a barátom exe. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Sztoriba kiraktam egy vicces mémet. Sokszor szoktam ilyet csinálni. A barátom exnője (aki ismerősöm fbn) másnap cirkuszolt a barátomnak a mém miatt. Magára vette. Csak egy vicces mém volt, de volt egy eset 3 éve, mikor én még sehol se voltam, és kapásból arra az esetre gondolt a mémből és hogy én arra célozgatok. Barátom kiakadt, felhívott. Mondtam neki, hogy el is felejtettem már, hogy ennek a nőnek volt egy ilyen sztorija (úgy fél éve hallottam az esetről barátomtól, azóta eszembe se jutott). Rengeteg olyan mémet rakok ki, amit kb. bárki magára vehetne, dehát ez csak poén, fel se merült, hogy bárki kiakadna ezeken, mindig csak nevető fejeket küldtek a mémekre. Mikor este találkoztunk, már nem is érdekelte a barátomat az egész, szóba se jött köztünk. Engem azért aggaszt, hogy az exének nem tetszik valami, kiakad valami ostoba dolgon és a barátom már cirkuszolt velem azelőtt, hogy meghallgatott volna. Persze miután meghallgatott, már semmi baja se volt, de milyen dolog ez egyáltalán, hogy az ex hisztije érdekli. Végül azt mondta, ne rakjak ki semmi félreérthető dolgot. Tapasztalatom szerint ha egy nő félre akar érteni valamit, akkor bármibe belelát dolgokat, szóval ennyi erővel semmit se rakjak ki. Nem mintha tragédia lenne, nem vagyok olyan függő, de komolyan egy ex miatt változtatnom kellene a dolgaimon? Amúgy 40 éves nőről beszélünk az ex személyében, én majdnem feleannyi vagyok.
2020. szept. 25. 07:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Igen. Én vékony, szőke, kék szemű. Nem vagyok bombázó, de azért jó csajnak tartanak. (A héten pl. már ketten leszólítottak. Ez nagy szám, mert

általában csak messziről beszólnak vagy látványosan megnéznek.) Nem is gazdag a barátom, mielőtt arra gondolnátok. Egyszerűen sokszor láttam, megtetszett, vettem a bátorságot és ráírtam. Nem gondoltam, hogy ilyen nagy a korkülönbség, max 10 évnek hittem, nagyon meglepett, de mikor megtudtam már túlságosan vonzott ahhoz, hogy ezzel foglalkozzak.

2020. szept. 25. 12:05
 12/13 anonim ***** válasza:
72%
De minek raktad ki ide a képét? Hogy ezt is meglássa és ezzel is felhivja a barátodat? :D Nagy arcok lehettek ti mind. 😂
2020. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mert tudtam, hogy a modik úgyis leszedik. :D
2020. szept. 25. 18:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!