Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párja is ennyire ellenzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is ennyire ellenzi a füvezést?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, de a mai napig ha szóbakerül a füvezés, vagy a társaságban szívunk, végtelenül megsértődik a barátnőm. Alkalmanként szoktam füvezni, távol áll tőlem, hogy otthon minden nap befordulva szívogassak. Őszinte ember vagyok, utálok titkolózni, ezért már a kapcsolatunk elején is mondtam neki ezt, majd egy napig nem szólt hozzám, bármit kérdeztem, csináltam. Nem vagyok züllött, sportolok, egyetemet végeztem, de még tanulok, van jó munkám és könnyen megtalálom bárkivel a közös hangot. Tegnap mentünk együtt találkozni a barátaimmal, már előtte délután nem igazán szólt hozzám, ha kérdeztem, igen-nem választ adott és kész. Ott végig búvalb... fejjel csendben ült, hiába próbáltuk bevonni a beszélgetésbe, aztán később csináltunk egy cigit. Azóta ma se szólt semmit hozzám, nem csinál semmit, csak unottan, sértődötten fekszik, nyomkodja a telefonját, nem akar sehova jönni. Sajnos nem egyedi az eset, amikor családi nyaraláson voltunk, a testvéreimmel szívtunk, akkor se szólt hozzám. Unom, hogy bűnözőként kell éreznem magam egy füves cigiért, mert semmilyen formában nem akarja elfogadni..bár egyszer azt mondta, hogy nincs baja, havi 3 füvezéssel (benne vagyok ebben a keretben). Azzal semmi gondja nincs, ha sört, pálinkát iszok, meg berúgok. Ő egy totál falusias kisvárosból származik, nem találkozott soha fűvel, én pedig nagyvárosból, ahol teljesen normális, elfogadott volt az alkalmi, mértéktartó füvezés. Segít megérteni a helyzetet, nézetet, hogy az anyukája mondta többször, hogy ne menjenek az arab giroszosba enni, mert ott drogot tesznek a kajába. Tehát ez a fű/drogkérdés egy teljes vakfolt. Az ismeretlen meg milyen lehet, ha nem szörnyű. Szeretném, ha a véleményeteket, hasonló tapasztalataitokat leírnátok nekem. Köszönöm!

2020. szept. 26. 14:53
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
14%
Szegényke agymosott és nem nyitott.
2020. szept. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel semmi baj.
2020. szept. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
90%

Nekem a fűvel nincs bajom. A bajom azzal van, hogy egy az nem legális, tehát nekem felnőttként egy rendezett családi életbe ez nem fér bele. Nem akarnám, hogy ilyen hülyeség miatt legyen probléma.

De még ha ettől eltekintek, a havi három sem kevés szerintem. Már csak azért sem, mert nekem a heti szintű italozás sem fér bele, az meg ugye legális.

A párom is hasonlóan gondolja ezt. Tehát tegyük fel legálisan lehetne Mo.n füvezni. Akkor sem viselném el heti egyszer, mint a piálást sem. Inkább 3 havonta egyszer mondjuk. Remélem érthető amit írtam.

2020. szept. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
87%

Én sem jönnek össze olyannal aki fuvezik vagy más drogot használ.

Az exem mielőtt összejöttünk kipróbálta néhányszor. Kapcsolatunk alatt (1 év) tudtommal nem füvezett, de nagy ritkán amikor felhozta a témát, hogy milyen jó érzés már az rettentően zavart. Lehet nevezni szűk látókörűnek vagy akárminek, de én nem tolerálom az ilyesmit.

23f

2020. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
31%

A magyarok foldhozragadtak es butak(sok valaszolo ala is tamasztotta) mashol nem ellenzik a fuvet. Ha valaki fuggo az nyilvan nem oke, de havi 2 szaltol ne panikoljon mar senki.

En egyutt szivnam a baratommal, ha lenne.

2020. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
73%

Egy párkapcsolatban én semmilyen szinten nem tolerálom sem a füvet, sem a dohányzást, az alkoholt is csak minimális mennyiségben, undorodom a részeg, részegeskedő emberektől. A barátaimat sem szeretném ilyen állapotban látni, így, ha berúgós estet terveznek, nem is hívnak, és jól is van ez így. Tudok többekről, akik gombáznak, füveznek, és addig nem is érdekel, amíg nem kell együtt élnünk, meg nem előttem csinálják és intézik az ilyen dolgaikat.

DE! Sosem vetemednék arra, hogy egy embert megváltoztassak (anno az exem leszokott miattam a cigiről, de soha többé nem mennék bele egy ilyenbe), ezért csak olyan emberrel jönnék össze, akinek ebben hasonló az értékrendje az enyémhez.

2020. szept. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
62%

"mashol nem ellenzik a fuvet"


Igen kevés országban legális, és ahol igen, ott sem él vele mindenki.


Akkor te nyugodtan vedd magad körül drogos emberekkel, a buta az meg te vagy. Azt hiszed menő fuvezni.

2020. szept. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
62%
Párom füvezik,füvezett mikor össze jöttünk,sőt első talinkra is úgy jött. (nem xnem tünt fel ) illetve őszint elegyek engem nem zavar. Én is szoktam vele füvezni, mint pl tegnap is. Nálam a fű még nem szakitó ok
2020. szept. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
59%

Én sem járnék olyannal, aki füvezik. Fiatalabb (18-20 éves) koromban a barátaim többször is füveztek körülöttem (én már a szagától is rosszul voltam), és én személy szerint ijesztőnek találtam az egészet. Elborult a tekintetük, és olyanok voltak, mintha teljesen más emberek lennének.

Félreértés ne essék, azt sem támogatom, hogy valaki minden hétvégén lerészegedjen.

A barátnőd amellett, hogy elítéli a füvezést, azért nem szól hozzád, mert fáj neki, hogy annyira nem vagy képes érte, hogy ne csinálj olyat, ami szögesen szembemegy az értékrendjével.

Ha a füvezés fontosabb neked, mint a barátnőd akkor szakíts vele! Megjegyzem ebben az esetben nem veszítene sokat.

2020. szept. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%
Nem értem, miért van veled. És mi az, hogy alkalmanként szívod? Jól olvastam, havi 3? Az majdnem minden héten. Nagyon gáz. Mármint az hogy ennyire nem tolerálja és veled marad ennek ellenére, de közben büntet a viselkedésével. Én nem járnék veled és kész. Mindenki élhetne boldogan.
2020. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!