Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párja is ennyire ellenzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is ennyire ellenzi a füvezést?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, de a mai napig ha szóbakerül a füvezés, vagy a társaságban szívunk, végtelenül megsértődik a barátnőm. Alkalmanként szoktam füvezni, távol áll tőlem, hogy otthon minden nap befordulva szívogassak. Őszinte ember vagyok, utálok titkolózni, ezért már a kapcsolatunk elején is mondtam neki ezt, majd egy napig nem szólt hozzám, bármit kérdeztem, csináltam. Nem vagyok züllött, sportolok, egyetemet végeztem, de még tanulok, van jó munkám és könnyen megtalálom bárkivel a közös hangot. Tegnap mentünk együtt találkozni a barátaimmal, már előtte délután nem igazán szólt hozzám, ha kérdeztem, igen-nem választ adott és kész. Ott végig búvalb... fejjel csendben ült, hiába próbáltuk bevonni a beszélgetésbe, aztán később csináltunk egy cigit. Azóta ma se szólt semmit hozzám, nem csinál semmit, csak unottan, sértődötten fekszik, nyomkodja a telefonját, nem akar sehova jönni. Sajnos nem egyedi az eset, amikor családi nyaraláson voltunk, a testvéreimmel szívtunk, akkor se szólt hozzám. Unom, hogy bűnözőként kell éreznem magam egy füves cigiért, mert semmilyen formában nem akarja elfogadni..bár egyszer azt mondta, hogy nincs baja, havi 3 füvezéssel (benne vagyok ebben a keretben). Azzal semmi gondja nincs, ha sört, pálinkát iszok, meg berúgok. Ő egy totál falusias kisvárosból származik, nem találkozott soha fűvel, én pedig nagyvárosból, ahol teljesen normális, elfogadott volt az alkalmi, mértéktartó füvezés. Segít megérteni a helyzetet, nézetet, hogy az anyukája mondta többször, hogy ne menjenek az arab giroszosba enni, mert ott drogot tesznek a kajába. Tehát ez a fű/drogkérdés egy teljes vakfolt. Az ismeretlen meg milyen lehet, ha nem szörnyű. Szeretném, ha a véleményeteket, hasonló tapasztalataitokat leírnátok nekem. Köszönöm!

2020. szept. 26. 14:53
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
36%
A vilag tobb pontjan is legalis. Tenyleg ennyire rossz hatasa van rank, hogy illegalissa kell tenni?! Kezdjuk azzal, hogy barmennyire is tuladagolod, nem tud megolni. Rosszabb esetben hanyni es szedulni fogsz. Nezzuk az alkoholt. Legalis, de tul lehet adagolni annyira, hogy halalos is lehet. Most akkor minek kellene legalisnak lennie??
2020. szept. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
77%
Engem nem érdekel legális-e, sosem járnék füvessel, ahogyan dohányzóval vagy alkesszal sem. Néha egy-egy pia a buliban belefér, de ennyi. Cigi semmilyen formában sem.
2020. szept. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Az megint mas. Itt nem arrol van szo, hogy fustol, hanem, hogy mit..
2020. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
54%

" Tenyleg ennyire rossz hatasa van rank, hogy illegalissa kell tenni"


Kit érrdekel? Ha legális lenne, akkor sem járnék olyannal, aki füvezik.

2020. szept. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
44%
Úhy látom,egyeseknek nem tetszett ahozzászólásom,amiben leirtam h nálam a fű nem szakitási ok..De ennyi begyöpösödött agyú embert méh nem láttam. Remélem nem is isztok,és a párjaitok sem se semmi és normális egészséges életet éltek
2020. szept. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
56%

A cigi, alkohol és a fű közt, a fű a legártalmanatlabb, sőt gyógyítanak is vele sok helyen.

Pont, hogy azért van tiltva, mert sok esetben a gyógyszertár tönkre menne.

Ha az ember tudja hol a mérték, akkor egy két sörrel sincs gond sztm heti 1 2 alkalommal.

Én azt elfogadnám, hogy a párom kb 2 havonta szív egyet.

Sztm meg kéne beszélni, mert a duzzogás se jó, sőt! Kompromisszum! Neked is visza kell venni, ha őt enyire zavarja.

N28

2020. szept. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
79%
Eltalaltad, nem is iszom. A párom sem. És nem attól lesz begyoposodott valaki, hogy nem el tudatmódosító szerekkel.
2020. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
#-es hozzásuólása vajon mikor tünik el?:D Teljesen jól látja
2020. szept. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:

27#


29# Akinek nem ingje nem veszi magára..De látom magadra vetted..Gratulálok :D

2020. szept. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
15%

"sőt gyógyítanak is vele sok helyen."


Nyugtatokkal és fajdalomcsillapitokkal is, csak a fuggok szedik ők nélkül.

2020. szept. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!