Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Más párja is ennyire ellenzi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más párja is ennyire ellenzi a füvezést?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, de a mai napig ha szóbakerül a füvezés, vagy a társaságban szívunk, végtelenül megsértődik a barátnőm. Alkalmanként szoktam füvezni, távol áll tőlem, hogy otthon minden nap befordulva szívogassak. Őszinte ember vagyok, utálok titkolózni, ezért már a kapcsolatunk elején is mondtam neki ezt, majd egy napig nem szólt hozzám, bármit kérdeztem, csináltam. Nem vagyok züllött, sportolok, egyetemet végeztem, de még tanulok, van jó munkám és könnyen megtalálom bárkivel a közös hangot. Tegnap mentünk együtt találkozni a barátaimmal, már előtte délután nem igazán szólt hozzám, ha kérdeztem, igen-nem választ adott és kész. Ott végig búvalb... fejjel csendben ült, hiába próbáltuk bevonni a beszélgetésbe, aztán később csináltunk egy cigit. Azóta ma se szólt semmit hozzám, nem csinál semmit, csak unottan, sértődötten fekszik, nyomkodja a telefonját, nem akar sehova jönni. Sajnos nem egyedi az eset, amikor családi nyaraláson voltunk, a testvéreimmel szívtunk, akkor se szólt hozzám. Unom, hogy bűnözőként kell éreznem magam egy füves cigiért, mert semmilyen formában nem akarja elfogadni..bár egyszer azt mondta, hogy nincs baja, havi 3 füvezéssel (benne vagyok ebben a keretben). Azzal semmi gondja nincs, ha sört, pálinkát iszok, meg berúgok. Ő egy totál falusias kisvárosból származik, nem találkozott soha fűvel, én pedig nagyvárosból, ahol teljesen normális, elfogadott volt az alkalmi, mértéktartó füvezés. Segít megérteni a helyzetet, nézetet, hogy az anyukája mondta többször, hogy ne menjenek az arab giroszosba enni, mert ott drogot tesznek a kajába. Tehát ez a fű/drogkérdés egy teljes vakfolt. Az ismeretlen meg milyen lehet, ha nem szörnyű. Szeretném, ha a véleményeteket, hasonló tapasztalataitokat leírnátok nekem. Köszönöm!

2020. szept. 26. 14:53
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a véleményeket!

Valaki írta, hogy havi 3x szívok, ezt nem írtam, csak azt, hogy egyszer azt mondta, hogy annyival nincs baja.


Úgy látom egyébként, hogy sok hozzászóló habzó szájjal, mindenféle ismeret nélkül a füvet a drogokkal egy kalap alá véve mélyen elítéli. Nekik azt tanácsolom, hogy próbálják meg (nem csak fűkérdésben) a másképp gondolkodók nézeteit megérteni, figyelembe venni, elfogadni. Sokan vagyunk sokfélék, nem csak az a helyes gondolkodásmód, ami az enyém.


Akik azt írták, hogy a gond az, hogy illegális, elfogadom, ezt nem vettem bele (nem igazán hurcolják meg a fogyasztókat, de teljesen jogos).


Köszönöm leginkább azoknak, akik értelmesen, érvekkel alátámasztva, tájékozódva formáltak véleményt:)

A megoldás az, hogy engedek, de ugyanezt a megértést elvárom tőle is!

2020. szept. 26. 19:11
 32/35 A kérdező kommentje:
Kiegészítésként szeretném írni, hogy szerintem aki füvezik, és azt akarja, hogy legális legyen, s azzal érvel, hogy gyógyszer, meg a rákot gyógyítja, az ne kamuzzon már se másnak, se magának! Vallja be, hogy tök jó szívni és azért szeretné hogy legalizálják. Ne áltassuk magunkat!
2020. szept. 26. 19:23
 33/35 anonim ***** válasza:
65%

Én is állítottam, hogy gyógyít is. De én pl nem fűvezek soha.

N

2020. szept. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
44%

"A megoldás az, hogy engedek, de ugyanezt a megértést elvárom tőle is!"

Mivel te végzel illegális tevékenységet, ezért egyértelműen neked kell engedned, nem neki. Nem azt kérte, hogy ne menj sehova, ne legyenek barátaid, hanem azt, hogy ne füvezz. Szerintem ez annyira nem nagy kérés.

2020. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
0%
Mit sportolsz?Biliárd,Römi?
2020. szept. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!