Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt hogyan lehet rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt hogyan lehet rávenni arra, hogy ne akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 23:56
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
48%

Milyen éretlen népség itt a többség, undorítóak vagytok.

Kérdező, te meg ne akard ilyen ostobaságra ravenni a barátnődet, hanem keressetek mindketten olyat, akivel egyezik a jövőképetek.

De itt öregkorára tényleg mindenki tök egyedül akar lenni? Semmi családi rendezvény, közös ünnepek, élmények? Hihetetlen, milyen gyerekes felfogásúak itt a legtöbben. Nőjetek fel.

2020. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
59%

"Semmi családi rendezvény, közös ünnepek, élmények?"

Nincs is, amit jobban rühellek ezeknél.

Mióta felnőttem, soha nem is mentem ilyen helyre.

2020. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
39%

22: Te vagy a gyerekes, ha csak a saját gyereked révén van valakid.

Ezer másfajta emberi kapcsolat létezik.

2020. okt. 1. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
93%

Amúgy... szerintem kár volt az 1-est lepontozni, tényleg alap lenne hogy a kérdező odaáll a párja elé, és egyenesen közli hogy nem akar gyereket.


Kérdező, "rávenni" nem tudod. Ha ő se biztosan akar, akkor van esélyed, de ha ő szeretne, akkor meg nem egymást keresitek, ennyi.

2020. okt. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
68%

#22

Én például tök jól meglennék a családi rendezvények nélkül, millió+1 dolog van, amivel az ember elfoglalhatja magát. :)

Ezzel NEM minden gyerekesre gondolok, de őszintén szólva nem értem azokat, akik valami magányosság iránti rettegésből kezdik sorozatgyártani a kölyköket, ez nekem elég undorító... :/

2020. okt. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
12%
Persze, mert az ilyen csak magukkal foglalkozó embereknek hatalmas emberi kapcsolatai vannak főleg öreg korára.
2020. okt. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
56%

27: Csak ismételni tudom, hogy gyerekes ez a meggyőződés, hogy akinek nincs gyereke, az csak magával foglalkozik.

Vagy gyereked van, vagy senkid, vagy a gyerekkel foglalkozol, vagy semmivel. Hurrá.

De egyébként mindenkinek megvan hozzá a joga, hogy csak magával foglalkozzon, mért érdekel ez téged?

Itt a példa, hogy te meg nem csak a gyerekeddel, hanem más emberek életével foglalkozol, csak éppen a magadéval nem.

Még annyira se nőttél fel, hogy megtanulj a magad életével foglalkozni, azt építeni, nem másokat fikázni, és másiktól követelőzni olyan dolgokban, amikhez nincs jogod.

2020. okt. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
6%
Akkor minek kommentelszbide #28? Menj foglalkozz a saját életeddel, meg a gyerekkel.
2020. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
51%
Elég szomorú akinek csak a családi rendezvények kapcsán vannak élményei.
2020. okt. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
82%
Menjetek szét, ez undorító amit kérsz, már elnézést:/
2020. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!