Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőt hogyan lehet rávenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőt hogyan lehet rávenni arra, hogy ne akarjon gyereket?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 23:56
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
94%

Mindegy, hogy melyik válaszoló (nem) akar gyereket és miért.

Az a kérdés, hogy konkrétan mit mondott a párjának, mikor szóba került a gyerekvállalás.

Aki ilyenkor nem őszinte, és elkezd terelni, hogy most nem, de idővel, majd ha lesz lakás, autó, nyaraló, és toronyóra lánccal, az rá fog fázni. Egy szép napon ott állnak a pozitív teszt felett, és az egyik akar gyereket, a másik nem. Csak akkor a férfi már nem tud beleszólni, ha a nő mindenképp akarja...

2020. okt. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
32%

#27

Miért lennék "csak magammal foglalkozó" amiatt, mert nincs gyerekem?

Miért gondolod, hogy mindenkinek feltétlenül nagy társaság kell ahhoz, hogy élvezze az életét?

(előtted válaszoló vagyok)

2020. okt. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
47%
Engem pl 5 %-ra lepontoztak, pedig vannak gyerekeim akiket imádok, csak adtam egy gyakorlati javaslatot. Miért nem lehet felfogni a kommenteket idegből pontozás előtt, azt nem értem.
2020. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
89%

Ha gyereket akar, akkor sehogy, nem illetek össze, ebben nincs kompromisszum, marad a szakítás. Semmi baj azokkal, akik gyereket akarnak és semmi baj azokkal, akik nem akarnak, mindenki döntse el maga, hogyan szeretné leélni az életét és mi okoz neki örömet és mi nem. Mások vagyunk, másra vágyunk, ami az egyik embernek a boldoság, az másnak rémálom és ezzel semmi baj nincs.

Viszont a pár két tagjának ebben egyet kell érteniük, közös jövőkép nélkül az egésznek semmi értelme.

2020. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

#33 vagyok

Látom, pirosat már tudta nyomkodni rám több ember is, de hol maradnak az érvek, az indokok? Válaszolnátok a kérdéseimre? Őszintén nagyon kíváncsi lennék, köszönöm! :)

2020. okt. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
82%

#36 Én pl. nem értem, hogy miért lenne “undorító” az, aki fontosnak tartja a gyereknevelést..

Kissé frusztráltnak tűnsz te is.

Nem mondom, hogy mindenki kötelezően gyereket kéne csináljon a párjával.. azt meg nem tudom, hogy neked mi bajod azokkal, akik így tesznek, miért lenne ez “undorító”?

2020. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
39%

#37

Tehát nem olvastad végig a válaszomat, vagy nem tudtad értelmezni, köszönöm az indoklást.

Direkt azzal nyitottam, hogy "Ezzel NEM minden gyerekesre gondolok"

Majd kifejtettem, hogy azt gondolom undorítónak, "akik valami magányosság iránti rettegésből kezdik sorozatgyártani a kölyköket".

Szerintem igenis undorító AZÉRT szülni, mert jajj legyen aki pelenkáz meg szórakoztat majd ingyen engem 50 év múlva.

Szóval hol írtam, hogy undorító gyereket vállalni? :)

2020. okt. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
87%

#22 Szerintem ne menjünk ebbe bele, teljesen fölösleges emiatt vitatkozni s undorítónak nevezni másokat.

Ismerek olyan idősebb párokat, akiknek nincs gyerekük és teljesen jól megvannak.

Itt az egyedüli kérdés, hogy miért vagy együtt valakivel, akivel eltér az életfelfogásotok...

Annál tovább fölösleges győzködni s bármilyen szubjektív érvekkel ostromolni a másik nézeteit.

2020. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
85%

Engem nem kell rávenni én nem szeretnék.

30N :) keress ilyne beállítottságú nőt ne attól akard elvenni ezt a lehetőséget akinek az álma a gyerek!

2020. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért de baromi manipulativak vagytok. Ez nem arról szól hogy kinek van igaza, hanem arról jogy tönkreteszitek valaki életét aki családot akar, és lehetne is családja valaki mással. Nem a sterilizácio a megoldás hanem a szakítás.
2020. okt. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!