Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellemre beszólás páromtól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellemre beszólás páromtól. Ti mit szóltatok volna rá?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve együtt élünk. Olyan a természete h amit gondol kimondja. Sajnos kicsik a cicijeim ezért szinte az összes melltartó nagy rám. Egyik nap párom azzal szórakozott h mivel eláll tőlem felül a melltartó oda dugdosta ujjat. Mikor rászóltam mit csinál akkor vigyorgott és azt mondja de hát üres! Ezalatt ugye azt értette h nincs cicivel kitöltve a kosara. Nektek hogy esett volna? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny lelkileg?
2020. okt. 8. 09:44
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
60%
Van egy olyan érzésem hogy nem ez az egyetlen amivel megszólta a kérdezőt a párja ,de persze nem tudhatom. Ha egyszeri eset volt és bocsánatot kért akkor nem baj, de ha több hasonló eset volt és nem vette komolyan azt ,hogy téged bántott ezzel akkor szerintem menekülj, mert rá fog menni az önbecsülésed.
2020. okt. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
68%
A haverjával viccelődik így az ember, a kedvesével nem, 4 év ide vagy oda. Majd legközelebb szex közben csak arra tudnék gondolni, hogy nem vagyok neki elég nőies. Nekem nagyon bántó.
2020. okt. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
33%
Miért nem a melledre illő kosarat veszel? Persze, h nevetséges. Felnőtt nőként úgy jarkalsz, mint egy tini. Ha direkt vedzel nagyobb kosarat, akkor együtt nevettem volna a barátommal, mert ez kb. olysn, mintha zoknikat raknal, h nagyobbnak tűnjön. Nevetséges. :) Nojj fel. Ja, és a barátod nem bántani akart, csak tetszett neki a "zokni", a felesleges tunning. :)
2020. okt. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
42%
Tipikus. A párom is előbb beszél mint gondolkodik. Csak ő mire kimondja általában leesik neki hogy ebből baj lesz. Nem akarnak ilyenkor bunkók lenni.
2020. okt. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%

...de ha egyszer tényleg üres?

Amúgy nem tehetsz róla.

2020. okt. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem én kiröhögtem volna, az ilyeneket fel se veszem. Ezzel megbántani nem tud, valamiért csak velem van x éve, és nyilván nem a mellem miatt.
2020. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
70%

Nos, mivel nekem nem egyforma a két mellem - nem vagyok ezzel egyedül - a bal kitölti a kosarat, a jobb mellé befér még minden. Mivel nem gyártanak különböző kosaras melltartókat, ez van.


Remélem, eljön az életemben az, amikor ugyanígy fogjuk a pasikat a heréik miatt megalázni.

2020. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%
Az nem igaz, h nincs ilyen pici mellnek nem annyira mondható méretre melltartó. Kiskamasz lányomnak, akinek még nincs melle tudok melltartót venni. Te direkt nagyobbat veszel, h nagyobbnak tűnjön. Akkor viseld el a következményt. Nem megbántani akart a párod, csak vicces, lehet nem érti, h miért csinálod, szte nincs szükséged rá.
2020. okt. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
76%

"szex közben csak arra tudnék gondolni, hogy nem vagyok neki elég nőies"

Mert hol van a sztoriban bármilyen utalás arra, hogy a kérdező nem nőies?

Nekem is van 1 db melltartóm aminek a kosara kicsit nagy rám, de néha felveszem, mert pánt nélküli és ruhában nem látszik hogy eláll. Szerintem volt már hogy a párom is hasonlóval viccelődött, de őszintén szerintem is nevetségesen néz ki, hogy hogy elveszik a kosárban a cicim. Ettől függetlenül többször is megemlítette már, hogy a mellem mérete tökéletes, meg neki nem is kellene ennél nagyobb.

Szerintem nem bunkóság, de nem ismerem a kapcsolatotokat meg a pasidat, úgyhogy csak magamból tudok kiindulni.

2020. okt. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
47%
Egy kis humorérzék azért nem ártana a kapcsolatba. Hidd el, ha együtt van veled, akkor tetszel neki ekkora cickókkal is. :)
2020. okt. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!