Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellemre beszólás páromtól....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellemre beszólás páromtól. Ti mit szóltatok volna rá?

Figyelt kérdés
Párommal 4 éve együtt élünk. Olyan a természete h amit gondol kimondja. Sajnos kicsik a cicijeim ezért szinte az összes melltartó nagy rám. Egyik nap párom azzal szórakozott h mivel eláll tőlem felül a melltartó oda dugdosta ujjat. Mikor rászóltam mit csinál akkor vigyorgott és azt mondja de hát üres! Ezalatt ugye azt értette h nincs cicivel kitöltve a kosara. Nektek hogy esett volna? Vagy csak én vagyok ilyen érzékeny lelkileg?
2020. okt. 8. 09:44
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
38%
Unokatesóm hasonló beszólásra kifizettette a pasijával a mellnagyobbítást, aztán otthagyta egy gazdagabbért.
2020. okt. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
29%
Hagyd ott!
2020. okt. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
12%
Van egy nő akit szeretek. Meg akarom fogni a kicsi mellét. Benyúlok a melltartójába. Normál esetben ezután csók és szex özön. Nem nyafogás hegyek hogy miért csinálom.
2020. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
0%
Én csak azt nem értem, ha nincs mell miért kell venni valamit ami tartsa?
2020. okt. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
64%

Persze, a nő a sértődékeny, mert rosszul esik neki ez a viccnek álcázott sértés. Meg különben is, miért nem vett normál méretű melltartót...? Majd megnézném a párját, hogy mit szólna, ha kedvese a gatyájában kotorászva ropinak becézné.

Elég fura önértékelése van annak a nőnek, aki megengedi, hogy így leszólja a partnere, sőt, még együtt is nevetnek.

19-es, nem volt a sztoriban utalás arra, hogy ez aláássa a nőiességét, de a hozzászóló így érezné magát. Tanuljunk meg értelmezni, kérem.

2020. okt. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
39%
Kidobnám.
2020. okt. 8. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát szerintem mégsem azt mondta a párja, hogy kicsi a melle, ami még felfogható lenne sértésnek, vagy annak hogy nem tetszik neki.

#24 én azért hordok melltartót, hogy formásabb legyen a mellem ruhában és mert ha átüt a felsőn a bimbó, az szerintem undorító és rosszul érezném magam.

2020. okt. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
93%
De mi sértő benne? Tegyük fel lenne a férfiaknak ilyan fasznagyobbító alsónadrágjuk, és sztem vicces lenne, ha hordaná a párja a kerdezonek, hisz ő vele van már 4 éve, semmi baja a futyi meretevel, de ha előtte oltozne, biztos pajzán huncutsagbol odanyulna, hogy ez mi ez? 😅
2020. okt. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
50%
De épp ez az. Férfiak a lyuk miatt bárkivel együtt vannak. Az, hogy nem dob, egyáltalán nem azt jelenti, hogy szeret, vagy hogy nincs baja a testrészeivel, csak kell egy meleg punci.
2020. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát... #29. neked vagy nagyon rossz tapasztalataid vannak, és-vagy nagyon rosszul gondolkozol a férfiakról. Nekem nőként degradalo az ilyen hozzászólás. Sajnálom, h ilyennek gondolod a férfiakat. :(
2020. okt. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!