Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet hogy csinalhat a masik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hogy csinalhat a masik? Megis viszont en sajat magam mit csinaljak ilyen szituacioban? Ma kerul erre az egeszre sor.

Figyelt kérdés

A tartalmi lenyeg a szulok, es nem az enyem, hanem az ove.

Panelszeru haz az elrendezes, vekony fal, also szomszed a tulaj es rokon (nem nekem). Fontos.

El lett nekem mondva minap, hogy vasarnap (Azaz ma delben) kap szinteret az ossznepi gyules, en fogadjak mindent el (es mindenkit be arra a par jotekonykodo orara persze), egyenes szidalmat akarnak tartani a moderalaltansag kapcsan, az gyanant egyutt karoltve par rokonnal. A fo intrikak arra voltak kielezve, hogy ominozus egyszeri (!) esetben akadtam ki kevesbe moderalt modon sajat csaladtagomra x havi csunya zsarolast kovetoen, mert ott mar a szep es a kevesbe csunya szint sem hatott. Csuf banya a kozelben nem messze hallotta, visszajutott a mar fent emlitett masikak fulebe ez persze. Rosszkor rossz helyen voltam alapon (hat persze, mi mast, ha nem haz mas mely szegletet valasztva, mint a kinti balkont) fel-ala jarkalva a vulgaris mondokam kellos kozepen. Masszor sietsegemben lett elkuldve a levelhordo elmondottak szerint, tudniillik nem az en nevemre volt felvesve a kuldemeny, erre pedig ildomosan hivtam fel a figyelmet, a bejelentett cimen ugyanis 4 szemely van es nem akartam magamnak sem felreertest varrni a nyakamba, hogy en minek veszem at, es a kitessekelo loketet is allitolag megadtam egy szep ajtoracsapas formajaban. Ez lett eloadva, holott vagtatva kellett idopontra menjek. Oda lett miattam allitolag a tizen x ev jo viszony munkatarsilag es baratsagilag is par rokonpajtassal a “ragalmazo attitud”omnek koszonhetoen. Harmadszor a fennhangu beszed a baj. A nagyszuleim nagyot hallanak, vilag eletemben hangosan telefonaltam olyankor. Negyedszer a kulcs nem megfelelo hasznalata a zarban, mely tobbszor szorult es nem kattant el, ezaltal mindenhogy volt az ajto allapota, csak nem zarva, termeszetesen miattam; megintcsak nem az en bevallasom, hanem draga masik felem kezet kell ezert csokoltatni, hiaba vallot szint, akkor is en voltam. Aztan az ordito sakal szindromas parom verfarkaskenti eloadasai ejjel kapnak szinteret, de persze a mely ferfihang rejto alanya is en vagyok. Mily ironikus. Valamint a tanyerok zsido hazassaghoz kotheto dobalasa intenziven naponta, hat persze, hogy is hagyhatnam ki a leeso dolgokat alkalomadtan, amik biztos tanyerok, porcelanok, es szant szandekkal foldhoz vagottak, azokat is en tordelem. Es, hogy tarkitsam ezt a meglehetosen eleshangu es pompazatos fikaskalat, a legjobbat a vegere hagytam, en direkt mindig akkor mosogatok es zorgok, mikor a masik aludni akar, vagy ha be is csapja masik szomszedos ajtot a huzat,hat persze, hogy az oromlany edesanyamat, hogy nincs telepatikus kepessegem, hogy mikor tamad szellozteteskor nagy szello.


Na es ez a hatam mogott levo, kisarkitott, ledegradalo es ketszinu genny ram omlott tiz perc ledaralas altal, majd csattanonak az, hogy errol fog szolni a zart koru diskurzus, hogy en takarodjak el, valtoztassak magamon, szrl viszen a haztartast.

!!!!Persze ne legyek kicsit se cinikus egy hirtelen jovo plusz tragyaaradat kellos kozepen rakeszuletlenul, viselkedjek termeszetesen, maskulonben gyerekes vagyok, es ne mondjam el a bajaim senkinek, legyek jo kislany, es oldjak meg mindent magamban a zart korrel ugy, hogy senkim se lakik jo par szaz kilometeren belul, ezek meg a vedtelensegem kihasznalva porba tiporhatnak, es vigyorral elontve hallgassam vegig es viselkedjek normalisan!!!!!


Erdekes, pont, mikor vegre volt egy fikarcnyi jokedvem valahara jott ez. Elegge stresszes idoszak ez a mai es tegnapi, hisz kozelgo es varhato halalhir lett kozeli csaladtagomrol bekozolve, munkahelybol ujat kell keressek, az iskolai stressz raadas. Es ez ma lesz.


Kis hatter: Uj parkapcsolat ez, lassan 9-10 honapos, osszebutorozott barom vagyok fel eve.

Psziches diagnozisom nincs. Szimplan kezdek belefasulni a tennivalok (foiskola, rendes munka, hazimunka) napi rutinjaba. Nem jarkalhatok sehova, mert sem engedely (paromtol), sem ido nincs ra.

Utobbi idoben eszrevettem magamon, hogy egyre kevesebbet tudok figyelni arra, amit mond a parom, nem erdekel, untat. A kozelsege neha kenyelmetlen, kenyszeresnek erzem azt, ha ir, hogy iskolaidoben visszairjak. Melle ugyan meg ordibal is, agressziv. Es volt a legutibbi vitakor bennem tores, a vita utan meg tavolsagtartas ugye a belso serules miatt ugymond, amibol nem alltam helyre. Szoval mar nagyon nem is erzem, hogy szeretnem, mert mikor ranezek sincs mar bennem semmi tuz.


Csak az irigyseg van bennem mas parokat tekintve es a keseruseg, hogy nekem megis miert vannak ilyen szr erzelmeim es szituacioim.


2020. okt. 11. 00:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Valaki öszzefoglalná?
2020. okt. 11. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Rinya, rinya, rinya, meg valami mentális deficit.
2020. okt. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Bár kicsit kesze-kusza az írásod, de úgy gondolom, hogy szakítanod kellene azzal a sráccal. Ne mások kapcsolatával foglalkozz, hanem a te életedet tedd rendbe. Egy ilyen ember mellett nem fogod tudni.
2020. okt. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tomor lenyeg: en vagyok a szr mindenert a szulei szemeben, es ezt ma akarjak velem tudatni ok sajat maguk egy nagyobb rokoni osszeules kereteben, mivel fel lett vazolva nekem, hogy en leszek, mint kivesezendo tema a porondon. Kozolte ezt velem az egyik szuloje gyorsba felsorolva azon pontokat, amelyek oket zavarjak. Es ez a jovobeli “beszelgetes” ordibalas lenne, koszonhetoen valamilyen rosszindulatu banyanak a kozelben, egy levelhordo szemelynek a kisarkitott velemenye miatt es egyeb olyan dolgokert cserebe, amelyrol gyakorlatilag sem en tehetek, nemhogy elmeleti sikon.
2020. okt. 11. 00:38
 5/12 A kérdező kommentje:

#1-es, neked szolt a tomoritett valtozat.


#2 mifele hianyrol beszelsz? Mint irtam, nincs.

2020. okt. 11. 00:39
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Azt írtad papírod nincs róla.


Amúgy tényleg szakítanod kellene és elhúzni onnan.

2020. okt. 11. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Csomagold össze a holmidat, és hagyd az egyébként sem szeretett, bántalmazó pasit a fenébe. Délben meg vagy már ne legyél otthon.
2020. okt. 11. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg sem várnám aztán beszélgetést. Úgy húznék el, még előtte, mint a vadliba...

1. Milyen párkapcsolat már az, ahol engedély kell a párosról, hogy elmehess bárhová? Nekem ez már egy hatalmas "Red flag" lenne, dehogy maradnék egy ilyen mellett 9 hónapot, még 2 hetet se... Megbeszélni, na az egy dolog, de engedély????? Sőt, ha nem kapsz, nem mész? Mi ez, óvoda?

2. Ez a pasi a végletekig kontrollálni akar téged, amihez ráadásul a családja is hozzájárul.


Én szimplán nem jelennék meg a beszélgetésen (jól megnézném a csalàdtagok arcàt), és akkor mennék el a cuccaimért, amikor a pasi nincs otthon. Ja, és lehetőleg ne egyedül, mert valószínűleg a tettlegességig is képes lesz elmenni a "párod" ha kijelentés neki, hogy màrpedig te elhagyod.


Ha még megkérdezi, akkor mondhatod, hogy tudod, úgyis arra megy ki a játék, hogy nem felelsz meg nekik, mivel Te így élsz, ilyen vagy, ők még nem fogadjàk el, ezért inkább úgy döntöttél, hogy elmész, és felszabadítod a kicsi fiúkat, hogy kereshessen magànak olyan nőt, aki minden kritériumnak megfelel.

Nem hagynàm megalàzni magam, plàne nem csalàdi kupaktanács előtt....

Ez csak rosszabb lesz, és ennél csak jobbat kaphatsz.

2020. okt. 11. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szóval: rossz a párkapcsolatod, rossz a viszony a szüleivel, rokonaival, meg úgy mindenkivel arrafelé, te pedig nem tudod, mit csinálj.

Pedig elég egyértelmű: lépj le. Nincs okod maradni a beszélgetésre se. És tanulj meg központozva fogalmazni. Az sokat segít a diplomában.

2020. okt. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Engem csak az érdekel, hogy ennyi ésszel hogy vesznek fel valakit főiskolára???
2020. okt. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!