Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyet hogy csinalhat a masik?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyet hogy csinalhat a masik? Megis viszont en sajat magam mit csinaljak ilyen szituacioban? Ma kerul erre az egeszre sor.

Figyelt kérdés

A tartalmi lenyeg a szulok, es nem az enyem, hanem az ove.

Panelszeru haz az elrendezes, vekony fal, also szomszed a tulaj es rokon (nem nekem). Fontos.

El lett nekem mondva minap, hogy vasarnap (Azaz ma delben) kap szinteret az ossznepi gyules, en fogadjak mindent el (es mindenkit be arra a par jotekonykodo orara persze), egyenes szidalmat akarnak tartani a moderalaltansag kapcsan, az gyanant egyutt karoltve par rokonnal. A fo intrikak arra voltak kielezve, hogy ominozus egyszeri (!) esetben akadtam ki kevesbe moderalt modon sajat csaladtagomra x havi csunya zsarolast kovetoen, mert ott mar a szep es a kevesbe csunya szint sem hatott. Csuf banya a kozelben nem messze hallotta, visszajutott a mar fent emlitett masikak fulebe ez persze. Rosszkor rossz helyen voltam alapon (hat persze, mi mast, ha nem haz mas mely szegletet valasztva, mint a kinti balkont) fel-ala jarkalva a vulgaris mondokam kellos kozepen. Masszor sietsegemben lett elkuldve a levelhordo elmondottak szerint, tudniillik nem az en nevemre volt felvesve a kuldemeny, erre pedig ildomosan hivtam fel a figyelmet, a bejelentett cimen ugyanis 4 szemely van es nem akartam magamnak sem felreertest varrni a nyakamba, hogy en minek veszem at, es a kitessekelo loketet is allitolag megadtam egy szep ajtoracsapas formajaban. Ez lett eloadva, holott vagtatva kellett idopontra menjek. Oda lett miattam allitolag a tizen x ev jo viszony munkatarsilag es baratsagilag is par rokonpajtassal a “ragalmazo attitud”omnek koszonhetoen. Harmadszor a fennhangu beszed a baj. A nagyszuleim nagyot hallanak, vilag eletemben hangosan telefonaltam olyankor. Negyedszer a kulcs nem megfelelo hasznalata a zarban, mely tobbszor szorult es nem kattant el, ezaltal mindenhogy volt az ajto allapota, csak nem zarva, termeszetesen miattam; megintcsak nem az en bevallasom, hanem draga masik felem kezet kell ezert csokoltatni, hiaba vallot szint, akkor is en voltam. Aztan az ordito sakal szindromas parom verfarkaskenti eloadasai ejjel kapnak szinteret, de persze a mely ferfihang rejto alanya is en vagyok. Mily ironikus. Valamint a tanyerok zsido hazassaghoz kotheto dobalasa intenziven naponta, hat persze, hogy is hagyhatnam ki a leeso dolgokat alkalomadtan, amik biztos tanyerok, porcelanok, es szant szandekkal foldhoz vagottak, azokat is en tordelem. Es, hogy tarkitsam ezt a meglehetosen eleshangu es pompazatos fikaskalat, a legjobbat a vegere hagytam, en direkt mindig akkor mosogatok es zorgok, mikor a masik aludni akar, vagy ha be is csapja masik szomszedos ajtot a huzat,hat persze, hogy az oromlany edesanyamat, hogy nincs telepatikus kepessegem, hogy mikor tamad szellozteteskor nagy szello.


Na es ez a hatam mogott levo, kisarkitott, ledegradalo es ketszinu genny ram omlott tiz perc ledaralas altal, majd csattanonak az, hogy errol fog szolni a zart koru diskurzus, hogy en takarodjak el, valtoztassak magamon, szrl viszen a haztartast.

!!!!Persze ne legyek kicsit se cinikus egy hirtelen jovo plusz tragyaaradat kellos kozepen rakeszuletlenul, viselkedjek termeszetesen, maskulonben gyerekes vagyok, es ne mondjam el a bajaim senkinek, legyek jo kislany, es oldjak meg mindent magamban a zart korrel ugy, hogy senkim se lakik jo par szaz kilometeren belul, ezek meg a vedtelensegem kihasznalva porba tiporhatnak, es vigyorral elontve hallgassam vegig es viselkedjek normalisan!!!!!


Erdekes, pont, mikor vegre volt egy fikarcnyi jokedvem valahara jott ez. Elegge stresszes idoszak ez a mai es tegnapi, hisz kozelgo es varhato halalhir lett kozeli csaladtagomrol bekozolve, munkahelybol ujat kell keressek, az iskolai stressz raadas. Es ez ma lesz.


Kis hatter: Uj parkapcsolat ez, lassan 9-10 honapos, osszebutorozott barom vagyok fel eve.

Psziches diagnozisom nincs. Szimplan kezdek belefasulni a tennivalok (foiskola, rendes munka, hazimunka) napi rutinjaba. Nem jarkalhatok sehova, mert sem engedely (paromtol), sem ido nincs ra.

Utobbi idoben eszrevettem magamon, hogy egyre kevesebbet tudok figyelni arra, amit mond a parom, nem erdekel, untat. A kozelsege neha kenyelmetlen, kenyszeresnek erzem azt, ha ir, hogy iskolaidoben visszairjak. Melle ugyan meg ordibal is, agressziv. Es volt a legutibbi vitakor bennem tores, a vita utan meg tavolsagtartas ugye a belso serules miatt ugymond, amibol nem alltam helyre. Szoval mar nagyon nem is erzem, hogy szeretnem, mert mikor ranezek sincs mar bennem semmi tuz.


Csak az irigyseg van bennem mas parokat tekintve es a keseruseg, hogy nekem megis miert vannak ilyen szr erzelmeim es szituacioim.


2020. okt. 11. 00:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ezt végig nem olvasom! :)
2020. okt. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

#9-es a szüleivel sohasem volt egy deka problémám sem. Soha. Ezért is sokkolt le ennyire brutálisan.

Ez az egész úgy robbant ki, hogy minden a hátam mögé lett mondva.


A plot twist az, hogy nem csak velem szemben voltak meg vannak maximalista és sugdolózó dögvészekként, hanem előttem se felelt meg senki semmilyen kritériumnak, és folyton a negatív furkálódás ment tipik magyar mentalitást erősítve, ami miatt két párkapcsolata tönkrement a másik felemnek és érezhető volt valamilyen furcsa feszültség mindig a hármójuk közt mint kiderült, miért. Reggel most erről szó esett. Én erről nem tudtam.

A rokonaival sem volt bajom. Ezért állok értetlenül és vagyok teljesen letaglózva az egész előtt. Baromira megbántva érzem magamat és ezért nem szándékozom megvárni a delet. Mindenkinek lehet rossz periódusa és életszakasza. Visszatérve, a magyar mentalitásos kiszólásom arra vonatkozott, hogy nem vagyok teljes egészében magyar, német-orosz vagyok. Talán a beszédmódom, a habitusom is azt sugallja sokszor másnak, hogy ideges vagyok, mert ezt rengetegszer megkapom, ha másik nyelven beszélek csak és az alap magyar beszédemre is kihat ez. Talán azért lehetek ekkora tapló, még ha nem is akarom. Tény, hogy viszont az, amit otthonról hozok is néhol megnyilvánulhat a nevelő környezetem miatt. Nem hoztam jó múltat magammal és ezt aláírom, sok mindent tanulnom kell a normalitásról, de mind végig igyekeztem idomulni egy új környezethez, ahol senki sincsen nemem, mégha nagyon pocsék időszakom is van... szerintem bárkinek lehet

2020. okt. 11. 09:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!