Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlő házasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre bocsájtanám,hogy amit most írok le,az nem pillanatnyi felindulás,hanem egy hosszabb folyamat eredménye.Kérnék mindenkit,hogyha le is akarja rólam húzni a keresztvizet,akkor kultúrált formában tegye. Köszönöm!


Szóval.


3 gyermekes,elég sokat dolgozó apa vagyok,32 éves.A feleségemmel-30 éves-6.éve vagyunk házasok. Nyilván a gyerekek érkezésével megváltozott a kapcsolatunk,de sajnos egyre több a veszekedés,és a szex is kezd havi 1,extrém esetben 2-re csökkeni. Én este 9-re érek általában haza,és múltkor direkt írtam neki sms-est,hogy ,,készüljön” mert mikor hazaérek,szeretnék szeretkezni vele.Természetesen semmi nem lett belőle.


Folyton hárít,hogy a 3 gyerek mellett nincs ideje semmire,fáradt,stb. Én sokszor játszom éjszakába nyúlóan,de mindig ő a prioritás,tehát a játék nem lehet és nem is lesz fontosabb soha. Szabadnapjaimon a gyerekeket viszem rendszeresen játszóra,mosogatok,segítek a ház körül ahogy tudok. Nem tagadom,szoktam lustálkodni is,de soha nem kell kétszer kérni,ha dolog van.


Viszont kezdek ebbe a helyzetbe belefáradni. Mostanában az az új duma,ha teszek neki ,,célzásokat” az estét illetően,hogy ,,én nem a kurvád vagyok” meg hogy ,,bókolj nekem többet,törődj velem” ... és a legjobb: ,,Fogadd el,hogy kevesebb a szex,majd ha ISKOLÁSOK lesznek,majd dugunk többet...namost az igazsághoz hozzá tartozik,hogy a párom teste megváltozott a szülések után. Mondjuk ki:elhízott. De nekem így csak ő kell,kívánom mocskosul. Azaz,csak kívánnám... ha ő is akarná.


És most jön,amiért valószínűleg kapni fogok: egy életem van,és lassan az életem feléhez közeledek. Nem akarok örökké várni egy olyan nőre,aki mostanában magától semmit nem kezdeményez felém. A gyerekeknek nem akarok csonka életet,de azt sem,hogy hazudozva szerepet játszunk nekik éveken át.



Szóval így fest a dolog. Kezdem feladni a reményt.


Köszönöm hogy elolvastad,és köszönöm a válaszokat is.


2020. okt. 11. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
54%
És mi a kérdésed?
2020. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
56%

Mi a kérdés? Mentséget keresel a megcsaláshoz? Felőlem...nekem semmibe se fáj, a nejed meg ettől függetlenül fog dönteni a válásról.

Amin már egy ideje biztosan gondolkodik, csak ugye nem egyszerű egyedül felnevelni három gyereket.

2020. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
63%

Nekem kifejezetten szimpatikus hogy olyan is van aki ezeket be meri vallani magának, és ki is meri mondani.

Ezzel én sem leszek itt népszerű, de nincs annál szánalomra méltóbb mint mikor egy házaspár a fogukat összeszorítva csakazért is együtt marad egy boldogtalan kapcsolatban, mert hogy mi lesz az anyagiakkal, meg mit fognak szólni az ismerősök, meg mi lesz a gyerekekkel. Mi lenne? Ha két ember elválik, nem a gyerekektől válnak el, ők ugyanolyan fontosak kell hogy legyenek utána is mind a kettőnek.

De minek nyomorítani egymás lelkét még éveken keresztül? Csak egy életünk van.

Sokkal tisztább dolog továbblépni mint elkezdeni csalni egymást, mégis a legtöbben azt az utat választják mert gumigerincük van.

32N

2020. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
79%

Kisbarátom, fordítsuk meg a dolgot: az asszony ír neked egy smst, hogy mire hazaér, álló pecekkel várd az ágyban. De mondjuk a 3 gyerekedből egy karót hozott haza a suliból, a másik összeszedett egy hányós-fosós vírust, a harmadik meg éppen fogat növeszt. 2 hete nem aludtad ki magad, tudod előre, hogy a jancsi nem fog felállni mire az asszony megjön. Hazaér a feleséged, vet egy lefitymáló pillantást a sorhasad alatt kandidáló fütykösreés sértődötten a fal felé fordulva elalszik.


Na, így újra átgondolod? Az a baj, hogy erre nehéz mit írni, mert teljesen nélkülözöl mindenfajta empátiát, megértést és együttműködési készséget a feleséged iránt. A kommunikációról nem is beszélve. Ülj le vele normálisan és közösen tegyetek ezért, mert nem korrekt dolog tőled, hogy kizárólag tőle várod a változást.

2020. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
78%

" Én este 9-re érek általában haza,és múltkor direkt írtam neki sms-est,hogy ,,készüljön” mert mikor hazaérek,szeretnék szeretkezni vele."


Huhh... A hideg kirazna, ha ilyen uzit küldene a férjem. Mintegy, állj rendelkezésre, ha van kedved, ha nincs.. Ha neadjisten nincs, akkor is készülj...


A kommunikáció hiányzik sztem nálatok, de az nagyon.

2020. okt. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
92%
Vannak kiváló szakemberek, akik - ha mindketten szeretnétek tenni érte - tudnak segíteni nektek.
2020. okt. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
84%
Legyél vele őszinte. Nagyszülőkhöz le lehet passzolni a srácokat? Szerintem a feleséged önbizalma nullán van.
2020. okt. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
73%

Csináltál 3 gyereket. Felelősségel tartozol feléjük. Vagy jön egy új nő, új gyerekekm.. Hány embert akarsz még boldogtalanna tenni?


Beszéld meg az asszonnyal. Csak akkor lépj, ha ez végleg becsodolt. Máshol sincs kolbászból a kerítés.

2020. okt. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 A kérdező kommentje:

1-2:Igazából nem ,,klasszikus” kérdés,csak kórisme akart lenni,amelyhez meglátásokat várok.


4eske: Szerinted nem vagyok túl ezen? :) Egyébként látom,hogy némi fogalomzavarban szenvedsz. Az empátia hiánya az lenne,ha totál leszarnám,hogy az ikrekkel mi volt az oviban,hogy a pici éjszaka felsír,és nem ugrok egyből az altatózenéért.Egyébként holnap is én fogok vigyázni rá :)

2020. okt. 11. 21:48
 10/66 anonim ***** válasza:
80%
Nincs itt fogalomzavar, a gyerekeid iránt van benned empátia, a feleséged iránt nincs, és rá hárítasz minden felelősséget a házasságotok miatt. Ilyen egyszerű.
2020. okt. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!