Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihűlő házasság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Előre bocsájtanám,hogy amit most írok le,az nem pillanatnyi felindulás,hanem egy hosszabb folyamat eredménye.Kérnék mindenkit,hogyha le is akarja rólam húzni a keresztvizet,akkor kultúrált formában tegye. Köszönöm!


Szóval.


3 gyermekes,elég sokat dolgozó apa vagyok,32 éves.A feleségemmel-30 éves-6.éve vagyunk házasok. Nyilván a gyerekek érkezésével megváltozott a kapcsolatunk,de sajnos egyre több a veszekedés,és a szex is kezd havi 1,extrém esetben 2-re csökkeni. Én este 9-re érek általában haza,és múltkor direkt írtam neki sms-est,hogy ,,készüljön” mert mikor hazaérek,szeretnék szeretkezni vele.Természetesen semmi nem lett belőle.


Folyton hárít,hogy a 3 gyerek mellett nincs ideje semmire,fáradt,stb. Én sokszor játszom éjszakába nyúlóan,de mindig ő a prioritás,tehát a játék nem lehet és nem is lesz fontosabb soha. Szabadnapjaimon a gyerekeket viszem rendszeresen játszóra,mosogatok,segítek a ház körül ahogy tudok. Nem tagadom,szoktam lustálkodni is,de soha nem kell kétszer kérni,ha dolog van.


Viszont kezdek ebbe a helyzetbe belefáradni. Mostanában az az új duma,ha teszek neki ,,célzásokat” az estét illetően,hogy ,,én nem a kurvád vagyok” meg hogy ,,bókolj nekem többet,törődj velem” ... és a legjobb: ,,Fogadd el,hogy kevesebb a szex,majd ha ISKOLÁSOK lesznek,majd dugunk többet...namost az igazsághoz hozzá tartozik,hogy a párom teste megváltozott a szülések után. Mondjuk ki:elhízott. De nekem így csak ő kell,kívánom mocskosul. Azaz,csak kívánnám... ha ő is akarná.


És most jön,amiért valószínűleg kapni fogok: egy életem van,és lassan az életem feléhez közeledek. Nem akarok örökké várni egy olyan nőre,aki mostanában magától semmit nem kezdeményez felém. A gyerekeknek nem akarok csonka életet,de azt sem,hogy hazudozva szerepet játszunk nekik éveken át.



Szóval így fest a dolog. Kezdem feladni a reményt.


Köszönöm hogy elolvastad,és köszönöm a válaszokat is.


2020. okt. 11. 21:31
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

Kétgyerekes, házas nőként írom: ha minden igaz, amit a kérdező leírt, akkor ott a nő részéről valami komolyabb gond van. EZ lehet az, hogy ő undorodik a saját testétől (írtad, hogy meg van hízva), és így nincs kedve a szexhez. Lehet, hogy a szerelem múlt el részéről, eltávolodott, és lehet az, hogy egyszerűen nem jó neki veled a szex. Bocs, de sok férfi fejében meg sem fordul, hogy esetleg az ő teljesítményével gond lehet, márpedig én női oldalról, több nővel is beszélgetve erről, nagyon úgy látom, hogy bizony sok esetben ez van. Hogy miért mennek hozzá és szülnek egy olyan pasinak, akivel nem jó a szex, ne tőlem kérdezd, őszintén nem tudom. Nem biztos, hogy nálatok ez van, de érdemes lehet erről beszélgetni esetleg.

Igazából te kiveszed a részed az otthoni dolgokból, kezdeményezel, érezteted, hogy kívánod... a feleséged reakciójából ítélve nem az a baja, hogy több romantikára vágyna vagy ilyesmi, szerintem neki a szex most egyértelműen egy huszadrangú dolog, mondhatnám nyűgnek is. Szóval nem is érzi a késztetést, hogy ezen változtatni kéne. Próbáld kihúzni belőle, hogy mi baja, de ne úgy, hogy ha ma este nem lesz semmi, falhoz állítod, és szemrehányóan letámadod. Ne is akarj ma szexet, töltsél inkább 2 pohár bort, üljetek le a kanapéra, és kérdezd meg, hogy ŐSZINTÉN mi a gondja. Ha nagyon nem hajlandó normális kommunikációra, én végső elkeseredésemben talán elmondanám neki azt, amit itt leírtál. Hogy szereted, nem akarod megcsalni, de így nem bírsz élni, és fontolgatod a válást, ha ekkora elutasításba ütközöl továbbra is. Mert érzésem szerint itt a fleeséged nem csak a szexet utasítja el, hanem egy az egyben téged. A három pici érdekében remélem, hogy sikerül megoldani.

N32

2020. okt. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
84%
De basszus, semmit nem fogsz fel abból, amit írunk? Ne ultimátumot adj, hogyha nincs szex, akkor ennyi, hanem ülj le és BESZÉLGESS VELE.
2020. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
52-es: Te mit hiszel,mi történik itt nálunk? Felhúzom a Gestapo/Cseka egyenruhát,a falnak szorítom és indul az erőszak? NYILVÁN BESZÉLNI AKAROK VELE,ÉS ROMANTIKUSAN KÖZELEDNI!
2020. okt. 12. 11:00
 54/66 anonim ***** válasza:
85%

#49:

Igazán dicséretes, hogy kiveszed a részed a saját gyereked neveléséből és a saját otthonod rendbentartásából.

De a feleséged nem fog ettől felizgulni.

A kötelező szexnél semmi sincs, ami lohasztóbban hatna.

Hozzatok össze valamit: élvezzétek egymás társaságát! Ugyanis még mindig EZ a kulcs a szexhez. Társasozzatok, borozzatok, nézzetek romantikus filmet, építs bunkert a hálóban és ott egyétek meg a gyerek csokiját titokban, vagy kezdjetek el megszervezni egy világkörüli utat, pontosan megtervezve a megállókat, amire persze sose mentek el, mert nincs rá pénz. Vegyél masszázs olajat, gyújts gyertyát, és gyúrd át, aztán ő téged. Neten keressetek egy szexshopot, és rendeljetek valami izgalmasat vagy vicceset. Ez VALAMI, amit összehoztok, és szex is lehet belőle.

De úgy az életben nem lesz szex, hogy te csak elvárod. Teljesen felesleges is bohóckodni a vendégekkel, mondd le őket, aztán ültesd le a feleséged, hogy nincs szex, ezért te vàlni fogsz.

Két dolgot borítékolhatok: ha az anyagiakban meg tudtok egyezni, simán benne lesz a válásban.

Illetve a következő kapcsolatod is így fog véget érni, mert nem tanultál semmit. Oda mondjuk ne csinálj egy gyereket se, ha jót akarsz mindenkinek.


Oldalakon át keresem, hogy hol írod, hogy téged a sok veszekedés is zavar, mi ezeknek az oka, és milyen gyakran fordul elő. De ez szóba se kerül, csak a szex.

2020. okt. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:

54-es: és ki fog megtanítani a helyes lépésekre? Te,aki írod,hogy oldalakon át keresed,mi zavar még engem ?


Keresd tovább csajszi,meglesz az.


Egyébként társasozunk majd minden este.Filmet 2 napja néztünk,illetve még egyéb módokon is igyekeztem kedveskedni neki. Szóval keresgess és szólj,ha megvan. Kollegáink várják hívásod! 😂😂😂

2020. okt. 12. 11:09
 56/66 anonim ***** válasza:
80%

Mivel neked csak a szex lebeg a szemed előtt, ezért innentől felesleges bármit is mondani. Ne előjátéknak vedd a beszélgetést (végül is tök begerjeszt a "szívem miért nem akarsz szexelni" téma...), hanem egy független dolognak.


A főkérdésnél még sajnáltalak a házasságod miatt, a korábbi oldalakon próbáltam hosszas tanácsot adni, de asszem, kezdem megérteni a feleségedet. 🤷‍♀️

2020. okt. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 A kérdező kommentje:

Gondolom téged se tegnap hajtottak meg utoljára :D Ha szövegértésből megbuktál,azzal sajnos nem tudok mit kezdeni...🤷🏻‍♂️


De várjál csak... nem lehet hogy te vagy a feleségem ? 😂😂😂

2020. okt. 12. 11:32
 58/66 anonim ***** válasza:
87%
Ha a feleségeddel is ilyen nyegle és cinikus vagy és a viselkedésedből lejön, hogy minden lépésed csak a szex miatt megy, akkor nincs itt miről beszélni. Nincs olyan nő, akit ez felizgatna és szexelni akarna egy ilyen férfival. A probléma gyökere továbbra is az, amit az első 1-2 oldalon feszegettek a hozzászólók: a feleségedben meglátod a szálkát, magadban a gerendát se, a házassági problémáidat pedig teljesen áthárítod a feleségedre, miközben teljesen egyértelmű, hogy a hozzáállásod nem jó! Az nem elég, hogy te elmondásod szerint mindent elkövetsz, ha szarul csinálod, olyan, mintha nem csinálnál semmit...
2020. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
89%

Igazából a lenyeget már leirtak sok nézőpontból, én is úgy látom, hogy egyszerűen nem találod az utat a saját feleséged érzelmi /lelki világához, sőt nem is keresed, hanem csak hajtod amit te kitalalsz, és kb mindent csak azért csinálsz h dughass. A feleséged szerintem feladta már, hogy melletted tudjon kiteljesedni, és mint ferfibol teljesen kiábrándult. Viszont válás esetén anyagilag és időben is egy az egyben egyedül szivna a gyerekekkel, amihez érthető módon nincs kedve, ezért van veled.


Nyilvan mindkettotok részéről félre csúszott a kommunikáció valahol menet közben és innen már csak az lehet a kiút ha mindketten nyittok a másik fele, őszinte beszélgetéssel, ahol tényleg meghallgatjatok a másik felet is, és nem a saját serelmeitekkel vagdalkoztok. Esetleg parterapia. Persze esélyes hogy ezek sem fogják újra begyujtani az elaludt tüzet, de mást nem nagyon lehet megprobalom.

2020. okt. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
100%
51-es vagyok. Abban amúgy igazuk van az utánam szólóknak, hogy a feleséged valamiért bezárkózott, és te baromira nem találod a módját, hogy úgy közeledj hozzá, hogy újra megnyíljon. Bár én nem gondolom, hogy ez kizárólag a te hibád, szerintem a feleséged pontosan ugyanannyira hibás, mert ő sem kommunikál normálisan, nem mondja el, hogy mi a baja. Innentől kezdve meg az van, hogy te eredménytelenül találgatsz. Én elhiszem, hogy úgy érzed, mindent megteszel, és valahol jogosan érzed, hiszen tényleg teszel erőfeszítéseket, csak nem a megfelelő módon. De ha ő meg nem mondja el, mi lenne jó neki, akkor igazából nem sok értelme van. Meg egyébként abban is van valami, hogy minden lépéseden érződik, hogy a szex a cél, és ez amúgy borzalmasan nyomasztó lehet annak, akinek bármilyen okból nincs kedve hozzá. Tényleg csak a normális kommunikáció tudna segíteni rajtatok, de ahhoz a feleséged is kell.
2020. okt. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!