Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, hogy társaságban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy társaságban így említ a barátom vagy túlreagálom a helyzetet?

Figyelt kérdés
Többször előfordult már, mikor nagyobb tásaságban voltunk és beszélgetett mással, hogy sunásom vagy punásom néven utalt rám. 31 éves, nem kisfiú már, ha kettesben vagyunk, akkor sosem hív így.
2020. okt. 16. 08:32
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg te is hívd kis koktélvirslimnek, vagy csemege ubinak, esetleg utalj rá nyaligátorként, vagy találj ki hasonló "beceneveket", és hívd így a haverjai előtt.

De ha az ilyen gyerekes játszmákba nem akarsz belemenni, akkor csak mosolyogva mondj annyit, hogy mától hívhat simán csak exnek, és hagyd ott a haverjaival együtt.

2020. okt. 16. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Mások előtt hívd puhapöcsnek.

Pl: puhapöcs ideadnád a sót?

2020. okt. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy bántani akar vele, akkor hívhatna nagycsöcsűnek, salátapinásnak stb. Semmiképp nem degradálnám, főleg nem mások előtt, nem vagyok ennyire gyerekes. Rendben, beszèlni fogok vele, hogy inkább csajom, barátnőm, szerelmem szavakkal utaljon rám vagy egyszerűen csak a keresztnevemen.
2020. okt. 16. 10:03
 14/24 anonim ***** válasza:
91%
Hát ez ciki.
2020. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%
De most mit mentegeted?? Elmondtad hogy neked sem tetszik. Szerintem is proli dolog, én értem a humort, szeretem is de ez baromira kiakasztana. Mondd meg neki hogy ezzel álljon le. Ennyi. Nem kell kifogásokat keresni.
2020. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
92%
Férfiként mondom, hogy szerintem ilyenkor simán odaszúrhatsz neki poénból valami becsmérlő megjegyzést, aztán majd abbahagyja :D
2020. okt. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

“Koktélvirslim” 😆😂😂

Végem van...

Simán visszavághatsz ilyesmivel, hadd érezze hogy gáz...meg amúgy miért is nem teszed szóvá, ha zavar valami? Inkább agyalsz rajta és megkérdezek idegeneket...mondd el ezt így neki is, hogy megalázónak érezted.

2020. okt. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
93%
A pasi van olyan jó pasi, hogy megteheti ezt a kiscsajjal. Ennyi. Ezután is sunásnak fogja hívni.
2020. okt. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
27 évesen nem tartom magamat már kicsajnak és teljesen független a kinézetétől, a mindennapokban figyel rám, odaadó, biztosan nem csak szexre kellek neki.
2020. okt. 16. 11:09
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Soha eszembe nem jutna így hívni a barátnőmet, páromat, feleségemet.

Maximum úgy, hogy "az asszony" vagy "hites feleségem" vagy "oldalbordám".

2020. okt. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!