Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom lekoptatta a bátyáma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lekoptatta a bátyámat mert utálja őt?

Figyelt kérdés

Van egy bátyám (27F) akivel nagyon jó kapcsolatot ápolok, már gyerekként is közel áltunk egymáshoz és nem csak a testvérem, de barátom is. Mindent megtudunk egymással osztani, nincsenek tabuk vagy kényes téma. Az édesapukánk elhagyott bennünket még amikor kicsik voltunk és anya nevelt bennünket fel. Nekem meg a bátyám volt az akitől az "apai szeretetet" megkaptam. Nagyon fontos számomra.


A páromat a kezdektől ellenszenvesnek tartja a testvéremet. Én még anyával lakom ( a bátyám meg napiszinten haza látogat vagy tölt nálunk 2-3 órát vagy a hétvégén eljön és általában segít a házkörül vagy csinálunk programokat így hármasban (anya,a tesóm és én)


A párom az elején nem mondta, hogy zavarja a tesómmal való kapcsolatom csak így fokozatosan érzékeltette, hogy elege van!


Mindig megbeszéltünk mindent és én azthittem, hogy ez valami teljesen kezelhető apróság amin fennakad meg nem is tudtam hova tenni és biztos hibáztam is, mert nem is érdekelt amikor ezen lovagolt és morgott.


Aztán a bátyám elöző héten hétvégén meséli nekem telefonon, hogy a barátommal összevesztek és miattam ment durvult el a helyzet köztük. Elvileg a barátom azt mondta neki, hogy szálljon le rólam és ne legyen a nyakamon nem vagyunk normálisak, neki ciki volt az is amikor együtt mentünk valahova a városba és azthihették, hogy nem ő hanem a bátyám a kedvesem, mert úgy nézünk ki és úgy viselkedünk mintha együtt lennénk. Undorítónak találom ezt! És felháborító! A testvéremet nem lehet ilyennel kihozni a sodrából, de tudom, hogy nagyon bántja a dolog őt is és azt mondta, hogy nem akar beleszólni a kapcsolatomba nem akart kellemetlenséget, nem látogat haza és majd én menjek hozzá természetesen egyedül és amikor ráérek. Nem lakik tőlünk messze, de ez a helyzet akkor is nagyon gázos lett.


Nem tudom, hogy ezután mi lenne a helyes, mert egyikükkel sem akarom, hogy megromoljon a kapcsolatom,de jelenleg jobban húz a szívem a testvérem felé aki szerintem nem érdemelte volna ezt. De ha meg őt pártolom akkor a párom biztosan visszaigazolásként értelmezi majd és a szavai őt igazolják. Az az ezt gondolná. Én nem akarok veszekedni vele és nem szeretném ha ugyan azt letolná nekem amit a tesómnak. Nagyon megalázó és nem tudnék mit magyarázni a semmin.


Ti mit gondoltok,tényleg nem normális ha a testvérek felnőttként is nagyon jóban vannak? Anya pl sosem szólt ezért és a barátaink sem. Sőt!


2020. okt. 16. 12:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10-es OFF

"az ilyen eseteket nagyon jól is lehet folytatni... :D"

Ízlés dolga.

Nem mai kakas vagyok. Nem aranykanállal a számban születtem.

A kislány negyvenes volt anyuka pedig hetvenes.

2020. okt. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Azért az viszont elég durva... a mami mit szeretett volna ott? :D
2020. okt. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
12 Vigyázott a lányára. Gyerektelen volt még a kicsike. Amúgy lelkes volt a kislány. Mikor magunkra maradtunk egy percre ő ajánlotta fel a következő randit még aznap estére. Maminak viszont nem jöhettem be mivel nem lett folytatás.
2020. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

13 folyt.

Oka lehetett, hogy kb olyan kedves voltam mamival mint a kérdező barátja a testvérével? :)

2020. okt. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Elképzelhető... :D
2020. okt. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Anya cukrász és minden hétvégén sütünk valamit és általában azért is, mert a munkályán kívűl még maszekban ezt csinálja. A tesómmal meg szeretünk csatlakozni ilyenkor. Közben zenét hallgatunk,beszélgetünk meg ilyenkor szoktunk moziba menni amikor senki sem dolgozik vagy étterembe megyünk mondjuk havonta 1x általában. Én felajánlottam a barátomnak, hogy csatlakozhat és ő akart velünk lenni. A tesóm nem mindig volt ott! Vagy valamikor én (sem) értem rá. Ezenkívűl 1 kezemen megtudom számolni,hogy hányszor voltunk úgy városban VÁSÁROLNI vagy pl a nyár vége felé voltunk FAGYIZNI, de ez sem előre tervezett volt hanem a tesóm jófejségből mondta,hogy meghív bennünket.


Ui: Amúgy NAGYON hasonlítok a bátyámra. Ugyan olyan szem,haj szín. A szem forma, a szánk meg alkatra-csontozatra is, sőt mindketten magasak vagyunk. Én 176 cm vagyok ő meg 185.

2020. okt. 16. 18:18
 17/17 A kérdező kommentje:
Hétköznap max futólag találkozik a bátyámmal amikor jön a párom hozzám és nem én megyek át hozzá. Ha a lakásban van köszönnek egymásnak mindig még beszélgetni is szoktak kicsit. Most bocsánat, hogy mondjuk együtt ebédelt a család és a tesóm haza tolja a képét pár órára én meg még anyánál lakom. Az időm 70%át a barátommal töltöm (munkát most ne nézzük)
2020. okt. 16. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!