Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüksgem lenne egy külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüksgem lenne egy külső szemlélőre aki elmondaná mit lát?Nem szeret,kevesebb vagyok?

Figyelt kérdés

A barátom azt mondta ,hogy rájött engem nem szeret úgy mint az exeit. Irántuk lilaködös szerelmet érzett,azt hogy bármit megtenne értük.És feladata magát miattuk,de így sem volt viszontszeretve,lepattintották,vagy megcsalták stb.

Én vagyok az első barátnője aki szereti (hozzáteszem én sem lilaködösen szeretem őt csupán tudom,hogy nekem ő megfelelő társ és tudom szeretni ).Szóval én szeretem őt nagyon,neki ilyen még nm volt ezért nem is akar semmit kb beletenni a kapcsolatba és rájött emiatt nem akar,mert másokat jobban szeretett és másoktól nem kapott szeretetet.

Amúgy azt hozzáteszem ne gonodljátok,hogy én elvakulta nszeretem vagy bármit megteszek érte,simán mondok nemet neki és nm teszek meg érte bármit. Mégis még ígyis ő azt gondolja,hogy én bármit megteszek én imádom őt és a lényeg emiatt szerinte nem szeret úgy mint másokat akik nem szerették.


Most a kérdés az,hogy nem tudom mi tévő legyek? Mármint ő is modnta hogy tudta hogy nagyo nakar engem ilyen nőt akar mint én,én tudtam hogy olyan férfit akarok mint ő . Összejöttünk és csak az lett a probléma,hogy igen ő tényleg nagyon keveset mozdul meg értem,én jóval többet érte,de nem papucsosan és nem azért mert elvakultan imádnám,csak mert én tudom reálisan h tenni kell a másikért hogy legyen valami.


Szóval most komolyan normális az,hogy kevesebbre értékeli ezt a fajta szerelmet mint azt amikor kutyául bántak vele? Azt miért hiszi többnek??

Most tényleg ilyen az élet? Ha két ember szereti egymást jól bánnak egymással akkor le van sajnálva az egész,hogy az nm is olyan jó?

Most így maradjak vele? Baromira sajnálom ,mert mint embert nagyon kedvelem,ilyen társat akarnék és ő is ilyen nőt mint én. De hogy legyek egy férfival aki azt mondja,hogy mivel tisztelem ,szeretem ezért ő nem akar túl sokat tenni értem,másokat jobban szeretett mert azok nem szerették??!


2020. okt. 19. 09:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beteg a csávó , de hát mindenki megtalálja a párját, te is csak azért akarod mert ő nem , a nőknek akkor válik unalmassá a férfi ha mindenét oda adja , aztán kerestek egy másik lelki nyomorult vagy érzéketlen donhuánt és ez így megy az idők végezetéig.
2020. okt. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem ertem mit varsz ez a srac egy gyerek h igy szorakozik veled meg az erzelmeiddel
2020. okt. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!