Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam ki ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam ki ilyen helyzetben barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy véletlen elszólásból fogtam rá gyanút, amit aztán fű alatt felgöngyölítettem és kiderült, hogy a társaságból egy gyerekkel (akinek szintán kapcsolata van) több mint egy éve időszakosan csal. A probléma az, hogy még szeretem sajnos annyira, hogy ne tegyem egyből az utcára, bár vannak pillanataim, amikor legszívesebben ezt tenném. A lakás az enyém, mehetne vissza szüleihez vidékre, a pesti négyórás munkját itt kellene hagynia, mert abból egy albérletet se fizetne ki. Viszont undorodom attól, hogy egyáltalán jelen van, szerencsére matrac volt és most azon alszik, nem mellettem. Sírásrívás, térden állva könyörgés már megvolt, nem bírom sokáig.

2020. okt. 19. 22:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Tedd csak ki nyugodtan. Menjen vissza a szüleihez. Ha butaságot csinál, viselje a következményeit.
2020. okt. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%
történt vmi végül?
2020. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
97%

Dobd ki, minel elobb. Annyira erdekeljen a sorsa mint amennyire erdekelte a kapcsolatotok mikor felre jart. Ha nem vagy hozua eleg eros akkor magadban belul bar fajni fog hergeld magaf azzal a tudattal h megcsalt igy ugy amugy, ettől elegge felmegy benned a pumpa es nem fog meghatni semmi amivel probalkozik. Onnantol fogva h kiderul szamolj 1 het es mond neki h utana zokszo nelkul dobod ki az utcára minden cuccalval egyutt.

Enis vergodtem rajta sok sajnos, de csal roszabb lett sokkkkkkal. Vegul kidobtam.

Tedd te is ezt, az meg h mi lesz vele ne aggod par nap het es mas faszival lesz akivel lakhat stb. Az ilyenek gyorsan talalnak maguknak helyet...... F/27

2020. okt. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
37%
Elég egyöntetű volt a népítélet, én mégis azt gondolom, hogy nem magától értetődő, hogy azonnal hajítsd ki! Nem mondom, hogy ne dobd ki, csak azt, hogy ez nem kell kötelező legyen, mert van arra példa, hogy egy megcsalás után tovább működik egy párkapcsolat. A végleges döntés előtt jobb, ha lenyugszol picit!
2020. okt. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%

Akkor kellett volna gondolkoznia amikor félrekúrt nem utólag. Ne dőlj be a könnyeinek nem biztos hogy neked szól, könnyen lehet az ingyen pecunak meg a baleknak akit úgyis meg fog legközelebb is csalni (mert megfog ebben biztos lehetsz).

Ha nagyon korrekt akarsz lenni akkor megmondod baby van 1 hónapod hogy másik pecut találj, de egy szava sem lehetne ha most azonnal kivágnád a francba.

2020. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
97%
A te lakásod, nem kötelességed elviselni, ha nem akarod. Irtó gáz lehet naponta ott kerülgetni, meg gondolom egy 4 órás melóból nem is nagyon tudna neked rezsit/bérleti díjat fizetni, ha fizetett egyáltalán. Tedd félre az iránta érzett maradék szereteted, és mondd meg neki, hogy hónap végéig el KELL költöznie, mert már nem vagytok egy pár és nem akarod, hogy ott éljen a nyakadon. Azok után, amit csinált, még baromi jófej is vagy, hogy nem vágtad ki a cuccaival együtt azonnal. Az, hogy hova megy, vidékre vagy valamelyik pótalkatrészhez, az már nem a te bajod. 31-én adja vissza a lakáskulcsot és cuccoljon ki.
2020. okt. 20. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
82%

Túlságosan elnéző a válaszolók többsége! Megmondom én mit tegyél:


Azonnali hatállyal kitenni a szűrét, ha kell, kidobó ember módjára szó szerint kihajítani a holmijaival együtt, aztán húzhat a családjához, a szeretőjéhez, vagy ahová akar! Ha nincs hova mennie? Na bumm! Amúgy is közeledik a tél, majd a híd alatt/aluljáróban félholtra fagyva lesz ideje végiggondolnia a tettét! Ha ezen állapot után valami csoda folytán rendeződik az élete, ebből okulva talán kicsit kevésbé lesz sumák! És egyébként ezt jól írta valamelyik válaszoló: A te házad! Nehogy már a nyúl vigye a puskát! És még örülhetne, hogy ennyivel megússza! Hallom, bizonyos helyeken még mai napig elfogadott, hogy a félrelépő asszonyt szíjjal verik véresre és még az ismerősök/szomszédok is a férfinak adnak igazat.


Persze felmerülhet az érem másik oldala (bár nem hinném, hogy nálad kérdező ez áll fent), hogy bizonyos kapcsolatokban azért lép félre az egyik, mert valami nem stimmel a másikkal, de! Akkor is az egyenes út a helyénvaló, hogy (röviden) elé állna a másiknak és a szemébe mondaná: Figyu! Úgy érzem, már nem tudok többé boldog lenni melletted, a kapcsolatunk zátony! Szia! És csak utána új szerelmet/szeretőt/kalandot keresni, miután hivatalosan le van zárva a kapcsolat! Nem pedig sumákolni! Nekem is van egyébként az a sanda érzésem, hogy fordított esetben a barátnőd már azért is rikácsolt volna, ha csak rá nézel egy másik nőre!

2020. okt. 20. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
95%
Minél gyorsabban, hogy el tudd kezdeni a helyzet feldolgozását.
2020. okt. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%

Egyértelmű, hogy tedd ki, keressen teljes munkaidős munkát magának, aztán meg van oldva.


Egyébként itt az élő példa, hogy miért fontos a nőknek is a karrier és a saját vagyon. Én pl. képen röhögve állnék odébb a helyében mert bármikor fenntartom magam. Ezzel nem azt mondom, hogy normális, hogy megcsalt, vagy, hogy jár neki ezek után bármi is, csak azt, hogy aki így kiszolgáltatja magát, az simán kerülhet ilyen helyzetbe megcsalás nélkül is, hogy kiteszik, mint valami magatehetetlen szutyvadékot.

2020. okt. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%

Még egy kis off: Szerintetek normális, hogy egy sz.aros megcsalás miatt valaki a ti mércétek szerint megérdemelné a csövezést, mert akkor majd átgondolja? Nem anyátokat ölte meg, hanem beleült vki másnak a farkába. Azért álljon már meg a menet. :D Nem azt mondom, hogy a megcsalás bocsánatos bűn, nálam bombabiztosabban hűséges ember nem sok van szerintem + azonnal szakítanék én is, ha engem csalnának meg. Szerintem az a normális, hogy a kapcsolat végét jelenti és ennyi. De kidobóember módjára kirakás, meg, hogy megérdemli, hogy csövezzen meg hasonlók az azért miajóisten...


De a kedvencem akkor is ez:

"Hallom, bizonyos helyeken még mai napig elfogadott, hogy a félrelépő asszonyt szíjjal verik véresre és még az ismerősök/szomszédok is a férfinak adnak igazat."


1. Ha velem még ha megcsalás esetén is valaki ezt tenné, álmában döglene meg szépen minimum 40 késszúrással. De nyilván ez elméleti, mert se nem csalok sem senkit, és elmaradott beteg állatokkal sem kötöm össze az életem.

2. Akkor el szabad szíjazni a félrelépő férfit is, vagy az más? :)


Örüljön, hogy "megússza", az, persze.

2020. okt. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!