Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan dobjam ki ilyen helyzet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam ki ilyen helyzetben barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egy véletlen elszólásból fogtam rá gyanút, amit aztán fű alatt felgöngyölítettem és kiderült, hogy a társaságból egy gyerekkel (akinek szintán kapcsolata van) több mint egy éve időszakosan csal. A probléma az, hogy még szeretem sajnos annyira, hogy ne tegyem egyből az utcára, bár vannak pillanataim, amikor legszívesebben ezt tenném. A lakás az enyém, mehetne vissza szüleihez vidékre, a pesti négyórás munkját itt kellene hagynia, mert abból egy albérletet se fizetne ki. Viszont undorodom attól, hogy egyáltalán jelen van, szerencsére matrac volt és most azon alszik, nem mellettem. Sírásrívás, térden állva könyörgés már megvolt, nem bírom sokáig.

2020. okt. 19. 22:59
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
26%
20-as minden szavával egyet értek.
2020. okt. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
11%

és te megadtál neki mindet? ja biztos te mindig szeretted és ott voltál amikor szomorú volt ..


És akik itt kárognak azoknak is azt mondanám "az vesse rá az első követ" oh de ti mind szentek vagytok , elfelejtettem

2020. okt. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem megy el egy héten belül dobd ki a cuccát az utcára. A kulcsát pedig vedd el mindenképpen.
2020. okt. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!