Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk úgy éreztem megfogtam vele Isten lábát, én vagyok a legszerencsésebb nő, elvégre magas, izmos, vonzó külsőleg és a viselkedése is nagyon tetszett. 3 hónapja vagyunk együtt, 2 hét után hozzám költözött, ugyanis nekem van lakásom. Azóta többször van, hogy az autómat is elviszi, ha megy valahova és otthon vagyok vagy csak nem használom épp az autót. Kiderült, hogy jóval szerényebb körülményei vannak, mint amit első alkalommal felvázolt, ezzel semmi gondom, nem volt soha szempont nálam a másik anyagi helyzete, az nem tetszett benne, hogy vetìtett. Sok apróság van, ami az együttélésünk óta idegesít benne. A szex viszont soha senkivel nem volt ennyire jó, pedig számtalan pasival voltam előtte. Mikor 3 napra elutazott, akkor is nemcsak ő, hanem a pénisze is nagyon hiányzott. Mellette valósággal szexfüggő lettem. Ismerősök, szüleim, barátaim szerint véget kellene vessek a kapcsolatnak, mert csak kihasználja az anyagi helyzetem.
2020. okt. 20. 16:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben? Dugatnám magam egész nap.
2020. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Mit tud,hogy olyan jó a szexben,hogy csinálja?
2020. okt. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Szoktunk naponta többször szexelni, reggel és este mindenképp. Nagyon hosszan nem fejteném ki, sokáig bírja, vannak mindig új ötletei, bevállalós, addig nem áll le, ameddig nincs legalább 4-5 orgazmusom, olyan formajú és méretű a pénisze, ami nekem a legjobban tetszik.
2020. okt. 20. 16:57
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
Én fordított helyzetbe voltam(mivel én férfi vagyok) ,az is előadta a szépet,de valójába egy iráyító,házsártos,számító, ribi volt. 2,5 évig bírtam vele utána szakítottam vele. A szex az mindenkinél jobb volt vele.
2020. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

"Ismerősök, szüleim, barátaim szerint véget kellene vessek a kapcsolatnak, mert csak kihasználja az anyagi helyzetem."


Nyilván, nehogymá boldog legyél, mit képzelsz Oo

2020. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Ők biztosan jót akarnak nekem, tiszta fejjel látják a helyzetet, én meg rózsaszín ködben lebegek.
2020. okt. 20. 17:55
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű: Ne hagyd magad kihasználni! Mindenkivel azt lehet megtenni, akit hagy.

Egyszer tisztázd vele, hogy az autó a tiéd. Szó nélkül ne vigye el. Tele tankolva, lemosva, karc nélkül hozza vissza. Nem tetszik? Vegyen sajátot, aztán puszi.

Ne aggódj, nyugodtan legyél határozott. Nem fog emiatt elhagyni. Elvégre neki is szüksége van rád, és te könnyebben találsz új szeretőt, mint ő pénzes csajt. 😉 Nyugodtan vedd rövidebbre a pórázt, és izmosítsd be az ízlésed szerint.

2020. okt. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon könnyen találna magának másik csajt, eszméletlenül jóképű. Nem is azzal van bajom, hogy elviszi az autóm vagy itt lakik nálam, hanem, hogy konkrétan semmibe nem száll be anyagilag. Minden alapanyagot, amit megfőzök és egyéb készterméket én veszek, autómat, lakásom fenntartom, ha megyünk valahova akkor is többnyire én állok a számlát. Nem az ajándékozás a szeretetnyelvem, de azért leglább 10-15 ezer Ft-tal beszállhatna a kiadásokba, ami mondjuk 5-10%-ot jelent.
2020. okt. 20. 18:26
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Élősködő, nálad megvan majdnem mindene és még dugni is lehet téged rendesen, mi más kéne még neki?
2020. okt. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Ne hagyd, hogy a fejedre szarjon! Van neked szád is... :-))

Viccet félretéve ilyen az ember tragédiája; amikor olyan partnert talál, akivel utánozhatatlanul jó a szex, ugyanakkor az élet egyéb területein meg gázos az illető.

Én azt mondom, ülj le vele, és beszéljétek át, ami nyomja a bögyödet. Talán még menthető a helyzet.

2020. okt. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!