Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Mikor összejöttünk úgy éreztem megfogtam vele Isten lábát, én vagyok a legszerencsésebb nő, elvégre magas, izmos, vonzó külsőleg és a viselkedése is nagyon tetszett. 3 hónapja vagyunk együtt, 2 hét után hozzám költözött, ugyanis nekem van lakásom. Azóta többször van, hogy az autómat is elviszi, ha megy valahova és otthon vagyok vagy csak nem használom épp az autót. Kiderült, hogy jóval szerényebb körülményei vannak, mint amit első alkalommal felvázolt, ezzel semmi gondom, nem volt soha szempont nálam a másik anyagi helyzete, az nem tetszett benne, hogy vetìtett. Sok apróság van, ami az együttélésünk óta idegesít benne. A szex viszont soha senkivel nem volt ennyire jó, pedig számtalan pasival voltam előtte. Mikor 3 napra elutazott, akkor is nemcsak ő, hanem a pénisze is nagyon hiányzott. Mellette valósággal szexfüggő lettem. Ismerősök, szüleim, barátaim szerint véget kellene vessek a kapcsolatnak, mert csak kihasználja az anyagi helyzetem.
2020. okt. 20. 16:51
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy ugyan olyan formájú dildót, mint a gyerek farka, és hagyd ott. :D


Egy kis dugásért cserébe lett egy eltartottad, aki kapásból hazudozással indított. Ha neked ez így tökéletes, akkor áldásom rátok.

2020. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
Megbeszéltük, ő arra gondolt, hogy majd szólok, ha azt szeretném, hogy beszálljon a kiadásokba, én meg pont fordítva gondoltam, hogy ő fogja felhozni. Végül abban maradtunk, hogy minden hónap végén utal egy meghatározott összeget a folyószámlámra. A dildó sosem olyan, mint egy valódi pénisz, ráadásul az nem simogat, nem csókol meg és hasonlók.
2020. okt. 20. 20:43
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem értem, minek írtad ki a kérdést... meg akarod tartani a pasit, nem számít, hogy mit csinál. :D
2020. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Közeleg a hóvége 🤣🤣🤣
2020. okt. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Vagy kihasznal vagy pedig olyan határozatlan típusú férfi. Mindegy de sztem azért figyelj oda.
2020. okt. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!