Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt a vezetésből adódó konfliktust?

Figyelt kérdés
Bárhova is megyünk, mindig külön autóval tesszük. Én nem ülök be mellé, mert szerintem nem vezet jól (erőszakos, hirtelen nyomja a gázt mikor lassítania kéne, majd baromi nagyot fékez stb.), ő meg ugyanezt gondolja rólam, hogy én nem vezetek jól, szerinte nem vagyok elég vagány, szerintem pedig elég csak észszerű kockázatot vállanom. Én vagyok a nő.

2020. okt. 22. 12:16
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
A vezetéstechnikai tréning szerintem is jó ötlet, ez talán megoldaná a problémát köztetek.
2020. okt. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 A kérdező kommentje:
Nem az a kérdés, hogy kinek van igaza, hanem az, hogy oldjuk meg a helyzetet. Én jártam 2 éve vezetéstechnikai tréningre.
2020. okt. 22. 12:33
 13/26 anonim ***** válasza:
69%
Nekem volt olyan barátnőm aki idióta módon vezetett plusz élvezte mikor elcsapott egy állatot..tisztára mint Szörnyella!
2020. okt. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért javasoltuk a tréninget, hogy el legyen döntve kinek van igaza, hanem hogy beüljetek egy autóba a trénerrel közösen és elmondja hogy kell helyesen vezetni, függetlenül attól, hogy melyikőtök vezet jól, a másik fél okuljon belőle.
2020. okt. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
73%

Egyrészt mindkettőtöknek érdemes lenne vezetéstechnikai tréning.

Másrészt egyikőtöknek se kéne vezetnie, amíg veszélyes. Van tömegközlekedés, bicaj, taxi, ezek nem veszélyeztetik mások életét. :)

Harmadrészt elgondolkoznék a "kapcsolatomon" ha ennyire nem tudnánk megoldani egy nézeteltérést...

2020. okt. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
#12: pont ezért menjetek el. Ha látja, hogy még 30-al sem tudja bevenni a kanyart, átértékeli a sportos vezetést.
2020. okt. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Biztos nem jönne el ilyenre, meg van győződve róla, hogy nagyon jól vezet és az ellenkezőjeről senki nem tudná meggyőzni. Az én munkám speciel olyan, hogy autót is kell használjak, nem is tudnék anélkül dolgozni. Nem vezetek veszélyesen, ezt nem tudom honnan szeded.
2020. okt. 22. 13:05
 18/26 anonim ***** válasza:

Ez bizalmi dolog szerintem, de pl én sem szeretem ha beleszólnak a vezetésembe, pláne olyan dologgal, hogy mért "csak" 50-nel megyek városban, mikor 63-ra van állítva a trafipax. Emiatt a kollégákkal való közös munkábajárást is befejeztem.

Nálunk szerencsére nincs ilyen, én szerintem nyugisan vezetek, de barátnőm is jól vezet, több kilóméter is van a lábában mint nekem. Bizalom nálunk meg is van, nem is szólok bele, hogy vezet, de nem is félek mellette, pedig szereti nyomni neki, de csak ésszel.

2020. okt. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Én is neked adok igazat, a vezetés nem a vagányságról szól.
2020. okt. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Átérzem a helyzeted.

Nálunk az működött csak, ha próbáltam csendben végig parázni az utat...

Eleinte azt hittem hogy velem van a baj, ugyanez a fék/gáz..valamelyiket nyomni kell és nulla követési távolság.

Aztán mikor ismerősök is tettek megjegyzést, meg az egy két évente előforduló koccanásai (mindig hátulról ment bele valakibe)akkor rájöttem hogy nem én látom rosszul.

Sok konfliktus volt ebből, pedig próbáltam csendben maradni.

A válás segített végül ....de neked ez nem túl jó megoldás.

2020. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!