Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg ezt a vezetésből adódó konfliktust?

Figyelt kérdés
Bárhova is megyünk, mindig külön autóval tesszük. Én nem ülök be mellé, mert szerintem nem vezet jól (erőszakos, hirtelen nyomja a gázt mikor lassítania kéne, majd baromi nagyot fékez stb.), ő meg ugyanezt gondolja rólam, hogy én nem vezetek jól, szerinte nem vagyok elég vagány, szerintem pedig elég csak észszerű kockázatot vállanom. Én vagyok a nő.

2020. okt. 22. 12:16
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem tudtok megegyezni és mindkettőtöknek van autója akkor nem értem mi a probléma abban, ha külön autóval mentek mindenhová.
2020. okt. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Se vele, se nélküle. Egy önimadó h_lye a pasid. Én otthagynám. De úgyse számít ki mit mond itt neked. Ha ilyen dolgokból ekkora gond fakadt, itt nincs tovább. Ha akarsz egy keserves életét, hát hajrá, sok "boldogságot" vele. A te életed. Keresed a megoldást arra, amire nincsen.
2020. okt. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
#17: jó erre már nincs mit mondani. Aki nem tanul más hibájából, majd fog a sajátjából...
2020. okt. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Azért sok esetben probléma,például mikor megyünk a szüleimhez vidékre és nem fér el rendesen 4 autó (családi és céges, enyém és a barátomé), de 3 elférne vagy mikor azt hiszik mások, hogy szakítottunk vagy összevesztünk, ezért megyünk külön.
2020. okt. 22. 18:22
 25/26 anonim ***** válasza:

Csodálkozunk, hogy miért van szétcseszve a levegő.... mikor még egy pár is inkább két külön autóval égeti a benzint.... hihetetlen egyszerűen.

Menjetek együtt vonattal.

2020. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

#24: arról nem beszélve, hogy milyen ciki ez


#25: jaj, hagyjuk már, 85%-ban a gyárak és erőművek a szennyezők.

2020. okt. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!