Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom vagy szerintetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom vagy szerintetek is ezzel megalázott engem?

Figyelt kérdés
Már a kapcsolatunk elején is gyanús volt, hogy a barátom hiába bizonygatja, hogy túl van az exén, ez nem teljesen igaz. Pl.volt a gépén egy mappa a lány nevével és legalább 200 kép volt róla, amikor finoman célozgattam, hogy ez engem zavar akkor eltűnt, de szerintem nem törölte csak elrejtette. Már hónapok óta szóba se került köztünk az exe, aminek nagyon örültem erre most kiderült, hogy a haverjainak a volt csaja képeit mutogatja, úgymond felvág vele, hogy mennyire szép lány volt. Nekem ez szörnyen rosszul esett, mert úgy érzem még mindig nincs túl rajta.Ő azzal védekezik, hogy minden pasi ezt csinálja és nem bűn az, ha büszke az exére. De miért nem rám büszke, ha már velem él együtt?? Jogasan érzem úgy, hogy meg vagyok alázva?
2020. okt. 23. 20:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha te úgy érzed bántó dolog akkor az úgy van.

Utálom ha valaki ilyen idióta és mivel nincs más ezért jó vagy te.. Szex közben is tuti rá gondol..

2020. okt. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
21%

#10 Neeeeem. Nem vehetné figyelembe. Nem szabad figyelembe venni ezt. Ha semmit nem tehetnék, ami neked rosszul esik, akkor be vagyok zárva egy helyre ami a te érzékenységeddel van körülvéve. Ilyet nem játszunk egy kapcsolatban. Ez egy rossz játék.

Mindent és bármit megtehetek, ami belefér a határokba amiket közösen szabtunk. Közösen kell szabályokat alkotni és neked ugyannyira figyelembe kell venned a barátod, mint neki a te érzékenységed. Ez így működik.

Amit te mondasz az egy egyoldalú érzelmi zsarolás.

2020. okt. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút jogos, életemben nem találkoztam palival, aki büszke arra, hogy ki az exe meg mutogatja. Rád kéne büszke legyen, meg téged kéne mutogasson, ha odalenne érted. De nincs oda érted...
2020. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Rugd vissza az exéhez!!
2020. okt. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%

Mint férfi mondom: Az ex az a múlt. Elmúlt. Nincs többé. Tehát: Számomra halott. Számára halott vagyok. Sosem éreztem szükségét annak, hogy még évekig nézegessem a képeit. Mi a p*csnek?


De kérdező, ha párod "annyira büszke az exére", akkor mi a p*csnek rabolja az idődet? Hódítsa meg újra az exét, ha akkora csodalény (amit kétlek)! Vagy nőjön fel a feladathoz, hogy komoly kapcsolatban éljen, vagy akkor menjen isten hírével "Rácpácegresre lecsót sütni".

2020. okt. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
63%

#12 vagyok. Elmondok egy rövid történetet a saját kapcsolatomból.

Nálunk az a szabály, hogy nem csaljuk meg egymást, de különben bárki bárkivel találkozhat, beszélhet, mert ez így természetes és így kényelmes.

Történt egyszer, hogy rám írt az exem és találkozót kért. Kíváncsi voltam, hogy mit akarhat, mert nem a legszebben váltunk el.

És tudod mit? Elmentem és találkoztam vele. Nem csak elmentem, hanem elmondtam a barátnőmnek is ezt előre, aki a teljes kétségbeeséstől a dührohamig elég vegyes dolgokat reagált.

Nem azért mentem el, mert akartam volna én tőle bármit. Sőt, teljesen biztos voltam benne, hogy az égadta világon semmit sem akarok tőle.

De egy egyszerű találkozót senki nem tilthat meg a másiknak még akkor sem, ha csak a kíváncsiság az egyetlen indokom.

Elmentem, kávéztunk egyet és hazamentem. Ennyi történt. Azóta is boldogok vagyunk.

2020. okt. 24. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem reagálod túl. Nálam a max pár közös kép valami eseményről ahol együtt voltak vagy hasonló ami bele férne, de az durva amit a barátod csinál. Vissza kell küldeni akkor az exhez.
2020. okt. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
45%

Huu, akkor én biztos kifogok tűnni a válaszolók közül. Nő vagyok, és a férjemmel 6 éve vagyunk házasok.

Mielőtt megismerkedtünk mindkettönknek volt valakije, és komoly volt. Aztán valahogy azok a kapcsolatok tönkrementek, szinglik lettünk, szingliként találkoztunk.

Mindketten tartjuk a kapcsolatot az exekkel, nyilván külön külön mert én nem ismerem a lányt, ő se az én régi páromat.

Karácsonykor, szülinapkor írunk egymásnak, a régi képek róluk megvannak, néha megnezzuk őket, főleg a karacsonyozós képeket. Ezek emlékek, és én is úgy gondolom hogy az életünk részei. A ferjemmel ma is nevetünk egy dolgon, amit én az exemmel éltem át. Neki is vannak sztorijai az ő exéről, nincs féltékenykedés mert ő a férjem, engem mindenben megbecsül, és tisztelettel bánik velem. Ha szexi képeket mutogatna a haverjainak na az más lenne, az megalazo lenne, de ilyesmi nem történik, nem tenne és nincs is ilyen képe. Egy sima képet az exről vagy közös képet mert ne mutathatna? Régi családi képek, ahol az ex is szerepel kint van a házunk falán, bárki láthatja, régen a család része volt, szerették őt a párom szülei, ne akarjuk már kitörölni és ha már nincs velük és másképp alakult az élet, próbáljunk a szépre emlékezni.

2020. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!