Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez is alkoholizmus egy fajtája...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez is alkoholizmus egy fajtája,vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Élettársam szakmunkás.Intelligens,családcentrikus férfi,bár vannak dolgok amihez nincs érzéke.Ezek inkább olyan női lelki dolgok.Ő gyakorlatias típus.A problémám vele hogy munkanapjain legtöbbször iszik 1-2 üveg sört.Ünnepeket sem tudja elképzelni alkohol nélkül.Mivel vezet olyankor nem iszik,de tudom hogy legszívesebben megtenné.Mikor kérdezem ez miért jó,azt mondja jól esik.Én úgy gondolom ez is függőség.Szerintetek?
2020. okt. 21. 16:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Lehet ilyen marad egész életében, lehet 20 év múlva csúszik le nagyon mélyre miatta, lehet 2 év múlva. Ezt nem lehet előre tudni.


Ez a 800 ezer alkoholista országa, könnyen lehet az bárkiből, aki azt hiszi ő aztán soha.

2020. okt. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha minden nap igényli a sört, az alkoholizmus. Ugyanakkor enyhe fajtája. Esetleg próbáld rábeszélni alkoholmentes sörre.
2020. okt. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
9%

Első kettő csak okoskodik...

Ha valaki nem fogékony az alkoholra nem lesz alkesz...

Én is sokszor bevágom a piát mégsem teszi tönkre az életem, meg nem reszket a kezem ha nem iszok mondjuk egy hétig vagy kettőt...

Ember függő, de azért mert szeret sörözni még nem feltétlenül lesz alkesz..

A nők minek sminkelnek? Mert szépnek akarja mutatni magát mert nő.

A pasik nagy része azért sörözik mert pasi ennyi..

2020. okt. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
A baj,élettársam nem bírja egy hétig sem.Azt mondja az ő munkáját úgy lehet bírni ha utána megiszik legalább egy sört.Ha megyünk valahova autóval és csak este indulunk vissza,akkor is iszik dél körül.Mert jól esik.Ünnepekkor pálinka vagy bor,vagy mindkettő.Ezen vitatkozunk,szerintem ez már alkoholizmus,hiába vannak napok amikor nincs semmi alkohol,amikor itthon vagyunk akkor.
2020. okt. 21. 17:34
 5/15 anonim ***** válasza:
13%

Ünnepekkor plàne isznak az emberek, persze van kivel de a legtöbben iszunk.

Ennyi erővel az is alkesz aki naponta iszik egy dl bort?

Van akinek ez, nekem nem.

2020. okt. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Persze hogy alkoholizmus. Csak sokan nem akarják meglátni. Akinek minden este inni KELL, az egyértelmű, hogy alkoholista. Én is aggódnék. Mondjuk nem sokáig, mert ezt hosszú távon nem tolerálnám. Ez jobb nem lesz, csak rosszabb, a kérdés, hogy mikor és milyen ütemben.
2020. okt. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Én nem ismerek olyan szakmunkát, amihez naponta alkohol ivása szükséges. Ha csak úgy lehet bírni, akkor váltson munkahelyet, mert rossz helyen jár.
2020. okt. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
22%

Pff és lepontoznak xdd de erkölcsös lett hirtelen mindenki..

Nézzétek a tükörbe mielőtt két üveg sör miatt elítélsz bárkit..

Persze a megcsalás manapság már nem bűn, de két pofa sör igen... szánalmas

2020. okt. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Noren1989 ***** válasza:
Amúgymeg 1,5millió az a nyolcszàzezer alkoholista 😄
2020. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nekem is az a meglátásom hogy szereti az alkoholt.Ha nem úgy lenne akkor elég lenne az ásványvíz ivás vagy kóla,stb.Ha ketten vagyunk akkor nem iszik,persze autót vezet olyankor.Meg kerüli is velem az ezen való vitát.Ha nem vagyok ott akkor minimum egy sör/nap.Vagy kettő.Még mindig nem tudom biztosan a válaszokból hogy alkoholista/függő-e élettársam.
2020. okt. 21. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!